Fogyatékosok Országos Diák-,
Verseny- és Szabadidősport Szövetsége
Országos Diáksport versenyek
Verseny névKiírás letöltéseVerseny kezdeteEredmények
1Showdown (Vak asztalitenisz) Országos Diákolimpia Döntő és FOVESZ versenyKiírás2020-03-07 09:30:00>>
2Röplabda Országos Diákolimpia Döntő -H-Kiírás2020-03-06 17:00:00>>
3Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő -T-Kiírás2020-03-06 10:00:00>>
4Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő TKiírás2020-02-27 09:15:00>>
5Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő -É-Kiírás2020-02-26 09:30:00>>
6„Kapkodd a lábad!” sor- és váltóverseny Országos Diákolimpia Döntő - ÉKiírás2019-12-14 09:30:00>>
7Cházár András Úszó Emlékverseny és Úszás Országos Diákolimpia Döntő - HKiírás2019-12-07 09:00:00>>
8Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő-TKiírás2019-12-05 09:30:00>>
9Kézilabda Országos Diákolimpia Döntő - IntegráltKiírás2019-12-04 09:00:00>>
10Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő HKiírás2019-11-15 10:00:00>>
11Tollaslabda Országos Diákolimpia Döntő - HKiírás2019-11-15 10:00:00>>
12Sakk Országos Diákolimpia Döntő - HKiírás2019-11-15 10:00:00>>
13Labdarúgó Diákolimpia Országos Döntő - HKiírás2019-11-07 10:00:00>>
14Atlétika Országos Diákolimpiai Döntő -T3, T4, ÉKiírás2019-10-18 10:00:00>>
15Hallássérültek Atlétika Országos Diákolimpiai DöntőjeKiírás2019-10-17 10:00:00>>
16Látássérültek Atlétika Országos Diákolimpiai DöntőjeKiírás2019-10-17 10:00:00>>
17Atlétika Országos Diákolimpia Döntő -É-Kiírás2019-10-09 10:00:00>>
18Mezei Futás Diákolimpia Országos DöntőKiírás2019-05-24 11:30:00>>
19Országos Integrált Kézilabda Diákolimpia II. fordulóKiírás2019-05-23 10:00:00>>
20Szakiskolások Országos SportfesztiváljaKiírás2019-05-15 14:30:00>>
21TANAK Kispályás Labdarúgás Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2019-05-03 13:00:00>>
22FODISZ-MHSSZ Nyuszi, hopp sorverseny, Mezei futó és Tájékozódási futó Diákolimpiai DöntőKiírás2019-04-12 08:00:00>>
23Kapkodd a Lábad Sorverseny TANAK Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2019-04-05 13:00:00>>
24Szakiskolás Korúak Országos Asztalitenisz Diákolimpiája és FOVESZ Utánpótlás Magyar BajnokságKiírás2019-03-26 10:00:00>>
25ÉRTAK Zsinórlabda Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2019-03-07 09:30:00>>
26Hallássérültek Országos Röplabda Diákolimpiai DöntőjeKiírás2019-03-01 17:00:00>>
27TANAK Országos Zsinórlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2019-03-01 13:00:00>>
28Országos Kosárlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2019-02-21 10:00:00>>
29Országos Úszó Diákolimpiai Döntő és Tehetségkutató VersenyKiírás2019-02-09 09:00:00>>
30XI. Mikolovits Veronika Evezős Ergométeres Emlékverseny És Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2019-02-05 10:00:00>>
31TANAK Országos Asztalitenisz Diákolimpia III-IV. kcs.Kiírás2019-01-23 09:30:00>>
32XXXII. Cházár András Úszó Emlékverseny és Diákolimpiai DöntőKiírás2018-12-08 09:00:00>>
33Országos Integrált Kézilabda Diákolimpia I. fordulóKiírás2018-11-28 10:00:00>>
34Hallássérültek Diákolimpiai Sporttalálkozója - TollaslabdaKiírás2018-11-17 13:30:00>>
35Hallássérültek Diákolimpiai Sporttalálkozója - SakkKiírás2018-11-17 13:30:00>>
36ÉRTAK Kapkodd a Lábad Sorverseny Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2018-11-17 09:00:00>>
37Hallássérültek Diákolimpiai Sporttalálkozója - AsztaliteniszKiírás2018-11-17 08:00:00>>
38Hallássérültek Országos Labdarúgó Diákolimpiai DöntőjeKiírás2018-10-11 11:00:00>>
39Látássérültek Országos Atlétika Diákolimpiai DöntőjeKiírás2018-06-02 12:00:00>>
40Országos TANAK Atlétika Diákolimpiai DöntőKiírás2018-06-02 12:00:00>>
41Speciális Szakiskolák Országos Asztalitenisz Diákolimpiája és Utánpótlás Tehetségkutató VersenyKiírás2018-05-26 10:00:00>>
42Hallássérültek Országos Atlétikai DiákolimpiájaKiírás2018-05-24 10:30:00>>
43Országos ÉRTAK Atlétikai DöntőKiírás2018-05-17 11:00:00>>
44Szakiskolások Országos SportfesztiváljaKiírás2018-05-10 14:30:00>>
45Hallássérültek Kispályás Labdarúgó Országos Diákolimpiai DöntőjeKiírás2018-05-09 11:00:00>>
46TANAK Országos Labdarúgás Diákolimpiai DöntőKiírás2018-05-04 12:00:00>>
47FODISZ-MHSSZ Nyuszi, hopp sorverseny, Mezei futó és Tájékozódási futó Diákolimpiai DöntőKiírás2018-04-20 08:30:00>>
48Mezei Futás Diákolimpia Országos DöntőKiírás2018-04-19 11:45:00>>
49Kapkodd a Lábad Sorverseny TANAK Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2018-04-13 12:00:00>>
50ÉRTAK Országos Zsinórlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2018-03-08 09:30:00>>
51Hallássérültek Országos Röplabda Diákolimpiai DöntőjeKiírás2018-03-02 17:00:00>>
52TANAK Országos Zsinórlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2018-02-23 12:00:00>>
53TANAK Országos Kosárlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2018-02-15 10:00:00>>
54Országos Úszó Diákolimpia és Tehetségkutató Verseny DebrecenKiírás2018-02-10 10:00:00>>
55X. Mikolovits Veronika Evezős Ergométeres Emlékverseny És Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2018-02-06 10:00:00>>
56Országos Asztalitenisz Diákolimpiai Döntő 3-4. kcs.Kiírás2018-01-24 10:00:00>>
57XXXI. Cházár András Úszó Emlékverseny és Diákolimpiai DöntőKiírás2017-12-09 09:00:00>>
58Országos Terematlétika Diákolimpiai DöntőKiírás2017-12-07 10:00:00>>
59Országos Integrált Kézilabda DIO DöntőKiírás2017-11-29 10:00:00>>
60Hallássérültek Országos Asztalitenisz Diákolimpiai DöntőjeKiírás2017-11-10 19:00:00>>
61Hallássérültek Országos Sakk Diákolimpiai DöntőjeKiírás2017-11-10 19:00:00>>
62Hallássérültek Tollaslabda Országos Diákolimpiai DöntőjeKiírás2017-11-10 19:00:00>>
63ÉRTAK Kapkodd a Lábad Sorverseny Diákolimpiai DöntőKiírás2017-11-10 17:00:00>>
64Hallássérültek Országos Mezei Futó Diákolimpiai DöntőjeKiírás2017-06-07 11:00:00>>
65Országos Mezei Futó Diákolimpiai Döntő TANAK, ÉRTAKKiírás2017-06-07 11:00:00>>
66Országos Labdarúgás Diákolimpiai DöntőKiírás2017-05-26 12:00:00>>
67Hallássérültek Országos Atlétika Diákolimpiai DöntőjeKiírás2017-05-26 11:00:00>>
68Országos Atlétika Diákolimpiai DöntőKiírás2017-05-19 14:00:00>>
69Speciális Szakiskolák Országos Sportfesztiválja BajaKiírás2017-05-11 14:00:00>>
70TANAK Országos Asztalitenisz Diákolimpiai DöntőKiírás2017-04-28 10:00:00>>
71Nyuszi, hopp - Hallássérültek Játékos Sor- és Váltóverseny Diákolimpiai Országos DöntőjeKiírás2017-04-27 16:00:00>>
72Hallássérültek Országos Tájfutó Diákolimpiai DöntőjeKiírás2017-04-27 16:00:00>>
73Országos Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpiai DöntőKiírás2017-04-07 15:00:00>>
74Országos ÉRTAK Zsinórlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2017-03-24 10:00:00>>
75Országos TANAK Zsinórlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2017-03-10 12:00:00>>
76Hallássérültek Országos Röplabda DiákolimpiájaKiírás2017-03-03 16:00:00>>
77Speciális Szakiskolák Országos Asztalitenisz Diákolimpiája és Nyílt Utánpótlás Tehetségkutató VersenyKiírás2017-03-03 10:00:00>>
78Országos Úszó Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2017-02-11 10:00:00>>
79IX. Mikolovits Veronika Evezős Ergométeres EmlékversenyKiírás2017-02-08 10:00:00>>
80Országos Integrált Kézilabda Diákolimpiai Döntő I. ÁllomásKiírás2016-12-16 09:00:00>>
81Országos Terematlétika Diákolimpia BudapestKiírás2016-12-10 09:00:00>>
82XXX. Cházár András Úszó Emlékverseny és Diákolimpiai DöntőKiírás2016-12-10 09:00:00>>
83Hallássérültek Országos Diákolimpiai SporttalálkozójaKiírás2016-11-11 19:00:00>>
84XV. Jubileumi Országos ÉRTAK Kapkodd A Lábad SorversenyKiírás2016-11-11 17:00:00>>
85Országos Kosárlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2016-10-22 08:30:00>>
86Hallássérültek Országos Kispályás Labdarúgó Diákolimpiai DöntőjeKiírás2016-10-14 17:00:00>>
87Országos Atlétika Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-06-10 14:00:00>>
88Kispályás Labdarúgás Diákolimpia Országos Döntő és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-06-03 14:00:00>>
89Országos Zsinórlabda Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-05-30 11:00:00>>
90Hallássérültek Országos Atlétika Diákolimpiai BajnokságaKiírás2016-05-12 11:00:00>>
91Speciális Szakiskolák Országos SportfesztiváljaKiírás2016-05-05 15:00:00>>
92Kapkodd a Lábad Játékos Sor- és Váltóverseny Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2016-04-15 15:00:00>>
93Hallássérültek Nyuszi, Hopp Játékos Sor- és VáltóversenyeKiírás2016-04-15 08:30:00>>
94Hallássérültek Országos Mezei- és Tájfutó Diákolimpiája és Tehetségkutató VersenyeKiírás2016-04-15 08:30:00>>
95Országos Asztalitenisz Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-03-19 10:00:00>>
96Speciális Szakiskolák Országos Asztalitenisz Diákolimpiája és Tehetségkutató VersenyeKiírás2016-03-12 10:00:00>>
97Országos Terematlétika Diákolimpia MórKiírás2016-03-05 11:00:00>>
98Hallássérültek Országos Röplabda Diákolimpiai BajnokságKiírás2016-03-05 08:00:00>>
99Országos Úszó Diákolimpia DebrecenKiírás2016-02-20 08:30:00>>
100VIII. Mikolovits Veronika Evezős Ergométeres EmlékversenyKiírás2016-02-10 10:00:00>>
101FODISZ Diákolimpia - Kapkodd a lábad! - Játékos sorversenyKiírás2015-11-14 09:00:00>>

Regionális Diáksport versenyek
Verseny névKiírás letöltéseVerseny kezdeteEredmények
1Kosárlabda Regionális Diákolimpia Döntő-Keleti csoportKiírás2020-01-23 10:00:00>>
2Kosárlabda Regionális Diákolimpia Döntő-Nyugati csoportKiírás2020-01-21 10:00:00>>
3TANAK Zsinórlabda Regionális Középdöntő Keleti RégióKiírás2019-01-31 10:00:00>>
4TANAK Zsinórlabda Regionális Középdöntő Dél-Nyugati RégióKiírás2019-01-30 10:00:00>>
5TANAK Zsinórlabda Regionális Középdöntő Középső RégióKiírás2019-01-30 10:00:00>>
6Regionális Kosárlabda DIO Elődöntő Keleti RégióKiírás2019-01-24 10:00:00>>
7Regionális Kosárlabda DIO Elődöntő Nyugati RégióKiírás2019-01-15 10:00:00>>
8TANAK Zsinórlabda Regionális Középdöntő Keleti RégióKiírás2018-02-01 11:00:00>>
9TANAK Zsinórlabda Regionális Középdöntő Középső RégióKiírás2018-01-31 10:00:00>>
10Regionális Kosárlabda DIO Elődöntő Keleti RégióKiírás2018-01-25 10:00:00>>
11TANAK Zsinórlabda Regionális Középdöntő Dél-Nyugati RégióKiírás2018-01-23 10:00:00>>
12Regionális Kosárlabda DIO Elődöntő Nyugati RégióKiírás2018-01-16 10:00:00>>
13Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális NyíregyházaKiírás2017-01-27 10:00:00>>
14Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális SzárKiírás2017-01-27 10:00:00>>
15ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos - Regionális NyíregyházaKiírás2017-01-27 10:00:00>>
16ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális SzárKiírás2017-01-27 10:00:00>>
17ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális NyíregyházaKiírás2017-01-27 10:00:00>>
18ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális SzárKiírás2017-01-27 10:00:00>>
19Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális Tiszaföldvár-HomokKiírás2017-01-26 10:00:00>>
20ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális Tiszaföldvár-HomokKiírás2017-01-26 10:00:00>>
21ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális Tiszaföldvár-HomokKiírás2017-01-26 10:00:00>>
22Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális BudapestKiírás2017-01-20 10:00:00>>
23Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális NagybajomKiírás2017-01-20 10:00:00>>
24ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális BudapestKiírás2017-01-20 10:00:00>>
25ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális NagybajomKiírás2017-01-20 10:00:00>>
26ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális BudapestKiírás2017-01-20 10:00:00>>
27ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális NagybajomKiírás2017-01-20 10:00:00>>
28Regionális Atlétika ÉRTAK Diákolimpia NyíregyházaKiírás2016-05-18 09:00:00>>
29Regionális ÉRTAK Atlétika Diákolimpia PécsKiírás2016-05-05 09:00:00>>
30Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Budapest TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-22 10:00:00>>
31Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Nyíregyháza TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-13 10:00:00>>
32Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Győr TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-13 10:00:00>>
33Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Pécs TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-07 10:00:00>>

Megyei Diáksport versenyek
Verseny névKiírás letöltéseVerseny kezdeteEredmények
1Tollaslabda Országos Diákolimpia Döntő és Tehetségkutató Verseny - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2020-11-20 10:00:00>>
2Tollaslabda szabadidős verseny BAZ megyeKiírás2020-04-29 09:00:00>>
3Mezei Futás Csongrád Megyei Diákolimpia Döntő - SzentesKiírás2020-04-08 08:30:00>>
4Mezei Futás Országos Diákolimpia Döntő - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2020-04-02 10:00:00>>
5Mezei Futás Országos Diákolimpia Döntő - ZalaKiírás2020-03-31 09:00:00>>
6Floor ball B-A-Z megyei szabadidős versenyKiírás2020-03-26 10:00:00>>
7Kapkodd a lábad Országos Diákolimpia Döntő - BudapestKiírás2020-03-25 10:00:00>>
8Mezei Futás Országos Diákolimpia Döntő - Komárom-EsztergomKiírás2020-03-25 09:00:00>>
9Mezei Futás Országos Diákolimpia Döntő - VeszprémKiírás2020-03-23 10:00:00>>
10Úszás DiákolimpiaKiírás2020-03-19 12:00:00>>
11"Kapkodd a lábad" Heves megyei Diákolimpia DöntőKiírás2020-03-19 09:00:00>>
12Pest Megyei "Kapkodd a lábad" Diákolimpia - 2020.Kiírás2020-03-18 10:00:00>>
13Kapkodd a lábad sor és váltóversenyKiírás2020-03-18 09:00:00>>
14Asztalitenisz Békés Megyei DiákolimpiaKiírás2020-03-18 09:00:00>>
15A FODISZ 2019/20. TANÉVI DIÁKOLIMPIAI ÉS TEHETSÉGKUTATÓ VERSENYSOROZAT „KAPKODD A LÁBAD!” SOMOGY MEGYEI SOR-, VÁLTÓ- ÉS ÜGYESSÉGI CSAPATVERSENYKiírás2020-03-17 09:00:00>>
16Kapkodd a lábad! Baranya megyei döntőKiírás2020-03-17 09:00:00>>
17Sorverseny Országos Diákolimpia Döntő FejérKiírás2020-03-16 13:00:00>>
18"Kapkodd a lábad!" Sorverseny Diákolimpia JNSZMKiírás2020-03-16 10:00:00>>
19Megyei Kapkodd a lábad-TKiírás2020-03-16 09:00:00>>
20Grundbirkózás Zala Megyei Diákolimpiai Kiírás2020-03-12 09:00:00>>
21"Kapkodd a lábad!"Békés Megyei Diákolimpiai DöntőKiírás2020-03-12 09:00:00>>
22Nógrád megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2020-03-11 11:00:00>>
23úszósuli BAZ megyei szabadidős programKiírás2020-03-06 09:00:00>>
24Parasport napKiírás2020-03-05 09:30:00>>
25korisuli BAZ megyei szabadidős programKiírás2020-03-05 09:00:00>>
26Sorverseny Diákolimpia BAZ megyeKiírás2020-03-04 10:00:00>>
27FODISZ Diákolimpia Kapkodd a Lábad Sor-és Váltóverseny megyei döntőKiírás2020-03-04 09:00:00>>
28Bálint László Sakk EmlékversenyKiírás2020-02-25 09:00:00>>
29Labdarúgás Csobánc KupaKiírás2020-02-24 09:00:00>>
30Kapkodd a lábad Országos Diákolimpiai Döntő VeszprémKiírás2020-02-22 09:30:00>>
31Úszó Megyei DiákolimpiaKiírás2020-02-20 09:00:00>>
32Kapkodd a lábad sorverseny TolnaKiírás2020-02-13 10:00:00>>
33Kapkodd a lábad! GYMS2020Kiírás2020-02-11 10:00:00>>
34Úszás Borsod diákolimpiaKiírás2020-02-11 09:00:00>>
35GyMS Megyei Kosárlabda Tehetségkutató Torna 3vs3Kiírás2020-02-07 10:00:00>>
36Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2020-02-06 09:00:00>>
37Erőemelés (fekvenyomás) Diákolimpia JNSZMKiírás2020-02-05 10:00:00>>
38CSONGRÁD MEGYEI DIÁKOLIMPIA ÚSZÓ VERSENYKiírás2020-02-05 09:00:00>>
39Zsinórlabda és Röplabda Megyei BajnokságKiírás2020-02-05 09:00:00>>
40Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - BékésKiírás2020-02-05 09:00:00>>
41Zsinórlabda Szakiskola Diákolimpia Döntő - Komárom-EsztergomKiírás2020-01-29 09:00:00>>
42CSONGRÁD MEGYEI GRUNDBÍRKÓZÁS DIÁKOLIMPIA DÖNTŐKiírás2020-01-29 09:00:00>>
43Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - Komárom-EsztergomKiírás2020-01-29 09:00:00>>
44Kosárlabda Diákolimpia - Jász-Nagykun-Szolnok MegyeKiírás2020-01-28 10:00:00>>
45Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2020-01-23 13:00:00>>
46Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - Győr-Moson-SopronKiírás2020-01-17 09:40:00>>
47Ergométeres Evezés Megyei DiákolimpiaKiírás2020-01-17 09:00:00>>
48Kapkodd a Lábad Diákolimpia - Nógrád megyeKiírás2020-01-16 11:00:00>>
49Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2020-01-16 10:00:00>>
50Baranya Megyei Ergométeres DiákolimpiaKiírás2020-01-16 09:00:00>>
51Zsinórlabda megyei döntőKiírás2020-01-16 09:00:00>>
52Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - TolnaKiírás2020-01-16 09:00:00>>
53Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - PestKiírás2020-01-15 10:00:00>>
54Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - BékésKiírás2020-01-15 09:00:00>>
55Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - Komárom-EsztergomKiírás2020-01-15 09:00:00>>
56Asztalitenisz Szakiskola Diákolimpia Döntő - Komárom-EsztergomKiírás2020-01-15 09:00:00>>
57 Békés megyei asztalitenisz bajnokságKiírás2020-01-15 09:00:00>>
58CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DÖNTŐKiírás2020-01-15 08:00:00>>
59Pest Megyei Kosárlabda Diákolimpia-2020.Kiírás2020-01-10 10:00:00>>
60Asztalitenisz Diákolimpia Döntő - BudapestKiírás2019-12-18 11:00:00>>
61Luca kupa Kispályás Labdarúgó Bajnokság - Bács-KiskunKiírás2019-12-18 09:00:00>>
62Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - NógrádKiírás2019-12-12 11:00:00>>
63Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - HevesKiírás2019-12-12 09:00:00>>
64Asztalitenisz Diákolimpiai megyei DöntőKiírás2019-12-12 09:00:00>>
65Asztalitenisz Megyei Diákolimpiai verseny 2Kiírás2019-12-12 09:00:00>>
66Úszás Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-12-12 08:00:00>>
67Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - BudapestKiírás2019-12-11 11:00:00>>
68Békési Teremlabdarúgó BajnokságKiírás2019-12-11 10:00:00>>
69Kosárlabda Szakiskola Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-12-11 09:00:00>>
70Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2019-12-10 10:00:00>>
71Asztalitenisz Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Diákolimpia Kiírás2019-12-10 10:00:00>>
72Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - BaranyaKiírás2019-12-10 09:00:00>>
73Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő 3.Kiírás2019-12-10 09:00:00>>
74Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - BaranyaKiírás2019-12-10 09:00:00>>
75ÉA-Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - Bács-KiskunKiírás2019-12-09 09:00:00>>
76Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - Bács-KiskunKiírás2019-12-09 09:00:00>>
77Mikulás Kupa ÚszóbajnokságKiírás2019-12-07 10:00:00>>
78Mikulás futásKiírás2019-12-06 10:00:00>>
79Mikulás KupaKiírás2019-12-06 09:00:00>>
80BARANYA MEGYEI NYILT DARTS BAJNOKSÁG MIKULÁS KUPAKiírás2019-12-05 13:00:00>>
81Ergométeres evezés Országos Diákolimpia Döntő - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2019-12-05 10:00:00>>
82Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - TolnaKiírás2019-12-05 09:00:00>>
83KAPKODD A LÁBAD MIKULÁS” SZABADIDŐS SOR-, VÁLTÓ- ÉS ÜGYESSÉGI CSAPATVERSENYKiírás2019-12-05 09:00:00>>
84Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - SomogyKiírás2019-12-05 07:00:00>>
85Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő I-II.kcs. - SomogyKiírás2019-12-05 07:00:00>>
86Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő V-VI.kcs - SomogyKiírás2019-12-05 07:00:00>>
87Játékos sorversenyKiírás2019-12-04 10:00:00>>
88Asztalitenisz Fejér Megyei Diákolimpiai DöntőKiírás2019-12-04 09:00:00>>
89Asztalitenisz Fejér Megyei Diákolimpiai Döntő SzakiskolaKiírás2019-12-04 09:00:00>>
90Hajdú-Bihar Megyei Kosárlabda Diákolimpia II-VI. Kcs.Kiírás2019-11-28 10:00:00>>
91Terematlétika Budapesti Diákolimpia Döntő III. kcs.Kiírás2019-11-28 10:00:00>>
92Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - BudapestKiírás2019-11-28 10:00:00>>
93Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - BékésKiírás2019-11-28 09:00:00>>
94CSONGRÁD MEGYEI TEREMATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA DÖNTŐKiírás2019-11-27 11:30:00>>
95Labdarúgás Budapesti Diákolimpia DöntőKiírás2019-11-27 11:00:00>>
96Labdarúgás Budapesti Diákolimpia DöntőKiírás2019-11-27 11:00:00>>
97Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2019-11-27 10:00:00>>
98CSONGRÁD „KAPKODD A LÁBAD” SORVERSENY DIÁKOLIMPIAKiírás2019-11-27 09:00:00>>
99CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIA DÖNTŐKiírás2019-11-27 09:00:00>>
100Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2019-11-27 09:00:00>>
101Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2019-11-25 09:00:00>>
102Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - BaranyaKiírás2019-11-21 14:00:00>>
103Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - Bács-KiskunKiírás2019-11-21 10:00:00>>
104Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - HevesKiírás2019-11-21 10:00:00>>
105Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő - Pest-MKiírás2019-11-20 10:00:00>>
106Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő - PestKiírás2019-11-20 10:00:00>>
107Tollaslabda Országos Diákolimpia Döntő és Tehetségkutató Verseny - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2019-11-20 10:00:00>>
108Asztalitenisz V Diákolimpia Országos Döntő - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2019-11-20 09:00:00>>
109Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - ZalaKiírás2019-11-20 09:00:00>>
110Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő - Zala V.Kiírás2019-11-20 09:00:00>>
111Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő T - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2019-11-20 09:00:00>>
112Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - Komárom-EsztergomKiírás2019-11-20 09:00:00>>
113Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - VeszprémKiírás2019-11-15 09:00:00>>
114Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - NógrádKiírás2019-11-14 11:00:00>>
115Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - TolnaKiírás2019-11-14 10:00:00>>
116Pest megyei Zsinórlabda Diákolimpia-2019.őszKiírás2019-11-14 10:00:00>>
117Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - Bács-KiskunKiírás2019-11-14 09:30:00>>
118Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - ZalaKiírás2019-11-14 09:00:00>>
119Kosárlabda Békés Megyei Diákolimpiai DöntőKiírás2019-11-14 09:00:00>>
120Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - Hajdú-BiharKiírás2019-11-14 09:00:00>>
121Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - Győr-Moson-SopronKiírás2019-11-12 10:00:00>>
122Tollaslabda Megyei Diákolimpia Döntő VeszprémKiírás2019-11-09 12:00:00>>
123Asztalitenisz Veszprém Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-11-09 09:00:00>>
124HALLOWEEN - Lombhullató túra Kiírás2019-11-09 09:00:00>>
125Puskás Ferenc Asztali-labdarúgó BajnokságKiírás2019-11-07 09:00:00>>
126Labdarúgás Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-11-06 10:00:00>>
127Asztalitenisz Baranya megyei diáksportverseny MKiírás2019-11-06 09:00:00>>
128Asztalitenisz Baranya megyei Diákolimpia Döntő M2Kiírás2019-11-06 09:00:00>>
129Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő - BaranyaKiírás2019-11-06 09:00:00>>
130Tollaslabda Megyei Diákolimpiai DöntőKiírás2019-10-24 09:00:00>>
131GyMS Megyei Labdarúgó Diákolimpia 19_2o őszKiírás2019-10-22 10:00:00>>
132Sz-Sz-B Megyei Kispályás Labdarúgó Diákolimpia -T-Kiírás2019-10-21 09:00:00>>
133Sz-Sz-B Megyei Kispályás Labdarúgó Diákolimpia -É-Kiírás2019-10-21 09:00:00>>
134Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda Diákolimpia -T-Kiírás2019-10-18 09:00:00>>
135Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda Diákolimpia - Szakiskola-Kiírás2019-10-18 09:00:00>>
136Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda Diákolimpia -É-Kiírás2019-10-18 09:00:00>>
137Pásztói Szabadidős RendezvényKiírás2019-10-17 10:00:00>>
138Őszi Nógrád megyei Labdarúgó bajnokságKiírás2019-10-17 10:00:00>>
139Pest Megyei Labdarúgó Diákolimpia-2019.őszKiírás2019-10-16 10:00:00>>
140Labdarúgás TANAK Komárom-Esztergo Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-10-16 09:00:00>>
141Labdarúgás Szakiskola Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-10-16 09:00:00>>
142LABDARÚGÁS BAZ Megyei DIÁKOLIMPIAKiírás2019-10-16 09:00:00>>
143Veszprém Megyei Labdarúgás Diákolimpia 2019 ősz III.,IV kcs.Kiírás2019-10-16 09:00:00>>
144Veszprém Megyei Labdarúgás Diákolimpia 2019 ősz V., VI. kcs.Kiírás2019-10-16 09:00:00>>
145CSONGRÁD MEGYEI LABDARÚGÓ TORNAKiírás2019-10-16 08:00:00>>
146Atlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2019-10-15 10:00:00>>
147Tanak Atlétika Diákolimpia - Győr-Moson-Sopron_19_őszKiírás2019-10-11 10:00:00>>
148Labdarúgás-Bács-Kiskun megye Diákolimpia DöntőKiírás2019-10-11 09:00:00>>
149Labdarúgó Diákolimpiai Döntő-Békés megyeKiírás2019-10-10 09:00:00>>
150I. Takerületi Atlétikai VersenyKiírás2019-10-08 12:00:00>>
151Tájékozódási futásKiírás2019-10-08 09:30:00>>
152Tenkes túraKiírás2019-10-05 09:00:00>>
153Atlétika-Bács-Kiskun megye Diákolimpia DöntőKiírás2019-10-04 09:00:00>>
154Atlétika TolnaKiírás2019-10-03 10:00:00>>
155Atlétika Nógrád megyei DiákolimpiaKiírás2019-10-03 10:00:00>>
156 Atlétika Veszprém Megyei Diákolimpia Döntő_ őszKiírás2019-10-03 09:30:00>>
157Labdarúgó Heves Megyei Diákolimpiai Döntő_őszKiírás2019-10-03 09:00:00>>
158Őszi III-IV. Kcs. Hajdú-Bihar Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2019-10-03 09:00:00>>
159Őszi V-VI. Kcs. Hajdú-Bihar Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2019-10-03 09:00:00>>
160Atlétika Baranya Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-10-03 09:00:00>>
161Atlétika Baranya Megyei Diákolimpia Döntő II.Kiírás2019-10-03 09:00:00>>
162Atlétika Baranya Megyei Diákolimpia Döntő III.Kiírás2019-10-03 09:00:00>>
163Szabadidős Spéci Sportnap Kiírás2019-10-03 09:00:00>>
164Toldi Kupa 2019.Kiírás2019-10-03 09:00:00>>
165ATLÉTIKA B-A-Z MEGYEI DIÁKOLIMPIAKiírás2019-10-02 09:00:00>>
166Atlétika Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-10-02 09:00:00>>
167Labdarúgó Fejér Megyei Diákolimpiai DöntőKiírás2019-10-02 09:00:00>>
168Labdarúgó Fejér Megyei Diákolimpiai Döntő SZAKISKOLAKiírás2019-10-02 09:00:00>>
169CSONGRÁD MEGYEI ATLÉTIKA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYKiírás2019-10-02 08:00:00>>
170Labdarúgó Baranya Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-10-01 09:30:00>>
171Labdarúgás Baranya Megyei Diákolimpia Döntő II.Kiírás2019-10-01 09:30:00>>
172Labdarúgás Baranya megyei Diákolimpia Döntő III.Kiírás2019-10-01 09:00:00>>
173Atlétika Zala Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-10-01 09:00:00>>
174Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2019-09-30 09:00:00>>
175Szabolcs-Szatmár-Bereg Atlétika Diákolimpia-É-Kiírás2019-09-30 09:00:00>>
176Őszi Zsongás - Nógrád megyeKiírás2019-09-27 09:00:00>>
177Atlétika Heves Megyei Diákolimpiai Döntő_őszKiírás2019-09-26 09:00:00>>
178Őszi Hajdú-Bihar Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2019-09-26 09:00:00>>
179Atlétika Békés Megyei Diákolimpiai DöntőKiírás2019-09-26 09:00:00>>
180Őszi HS Hajdú-Bihar Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2019-09-26 09:00:00>>
181Zala Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2019-09-25 09:00:00>>
182Zal MegyeiLlabdarúgó Szakiskolás DiákolimpiaKiírás2019-09-25 09:00:00>>
183Atlétika Fejér Megyei Diákolimpiai DöntőKiírás2019-09-25 09:00:00>>
184LabdarúgástolnaKiírás2019-09-25 09:00:00>>
185Tüskevár túraKiírás2019-09-24 10:54:00>>
186FÖLDön futók futóversenyKiírás2019-09-19 14:00:00>>
187ATLÉTIKA_Győr-Moson-Sopron_2019_TavaszKiírás2019-09-15 10:00:00>>
188TANAK Atlétika Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2019-09-15 10:00:00>>
189Megyei asztalitenisz páros-és utánpótlás bajnokságKiírás2019-05-29 09:00:00>>
190TANAK Atlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2019-05-27 09:00:00>>
191Szabolcs Szatmár Bereg Megyei Atlétika Diákolimpia Értelmileg A.)Kiírás2019-05-27 09:00:00>>
192TANAK Atlétika Diákolimpia - SomogyKiírás2019-05-22 10:00:00>>
193TANAK Atlétika Diákolimpia - Somogy (I-II. kcs.)Kiírás2019-05-22 10:00:00>>
194TANAK Atlétika Diákolimpia - Somogy (V-VI. kcs.)Kiírás2019-05-22 10:00:00>>
195Heves Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2019-05-16 09:00:00>>
196Szakiskolások Megyei Atlétikai BajnokságaKiírás2019-05-15 09:00:00>>
197TANAK Atlétika Diákolimpia - BékésKiírás2019-05-15 09:00:00>>
198TANAK Atlétika Diákolimpia - FejérKiírás2019-05-15 09:00:00>>
199TANAK Atlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2019-05-14 10:00:00>>
200TANAK Atlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2019-05-14 09:30:00>>
201 Értak Atlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2019-05-14 09:30:00>>
202Baranya megyei ÉRTAK atlétikai verseny 2019Kiírás2019-05-10 09:00:00>>
203Baranya megyei atlétikai verseny 2019Kiírás2019-05-10 09:00:00>>
204TANAK Atlétika Diákolimpia - BaranyaKiírás2019-05-10 09:00:00>>
205Mezei Futás Diákolimpia - NógrádKiírás2019-05-09 11:00:00>>
206TANAK Atlétika Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2019-05-09 09:00:00>>
207TANAK Atlétika Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2019-05-09 09:00:00>>
208TANAK Atlétika Diákolimpia - HevesKiírás2019-05-09 09:00:00>>
209TANAK Atlétika Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2019-05-09 09:00:00>>
210Zala Megyei Értak Atlétika DiákolimpiaKiírás2019-05-08 10:00:00>>
211TANAK Atlétika Diákolimpia - PestKiírás2019-05-08 10:00:00>>
212CSONGRÁD MEGYEI ATLÉTIKA VERSENYKiírás2019-05-08 09:00:00>>
213TANAK Atlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2019-05-07 10:00:00>>
214TANAK Atlétika Diákolimpia - NógrádKiírás2019-05-03 11:00:00>>
215GyMS Megyei Labdarúgó Diákolimpia tavaszKiírás2019-04-29 11:00:00>>
216Zala Megyei Labdarúgó D.O.Kiírás2019-04-29 09:00:00>>
217Zala Megye Szakiskolás Labdarúgó D O.Kiírás2019-04-29 09:00:00>>
218Mezei Futás Diákolimpia - CsongrádKiírás2019-04-26 10:00:00>>
219Pest Megyei Labdarúgó Diákolimpia-2019.Kiírás2019-04-25 10:00:00>>
220Hajdú-Bihar Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2019-04-25 09:00:00>>
221Megyei Kispályás Labdarúgó TornaKiírás2019-04-25 08:00:00>>
222TANAK Atlétika Diákolimpia - TolnaKiírás2019-04-24 10:00:00>>
223Értak Atlétikai BajnokságKiírás2019-04-24 10:00:00>>
224TANAK Atlétika Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2019-04-24 09:00:00>>
225TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - TolnaKiírás2019-04-18 11:00:00>>
226Fejér megyei Szakiskolás Labdarúgó KupaKiírás2019-04-17 09:00:00>>
227TANAK Labdarúgás diákolimpia Borsod-A-ZKiírás2019-04-17 09:00:00>>
228Fejér Megyei Labdarúgó DIO 2019 tavaszKiírás2019-04-17 09:00:00>>
229TANAK Atlétika Diákolimpia - ZalaKiírás2019-04-16 09:00:00>>
230Zala Megyei Szakiskolás Atlétika DiákolimpiaKiírás2019-04-16 09:00:00>>
231Diákolimpia Megyei LabdarúgásKiírás2019-04-16 09:00:00>>
232Mezei Futás Diákolimpia - HevesKiírás2019-04-16 09:00:00>>
233KEM Megyei Szakiskolás Labdarúgó bajnokságKiírás2019-04-16 09:00:00>>
234KEM Megyei TANAK Labdarúgó bajnokságKiírás2019-04-16 09:00:00>>
235Labdarúgás 2019 tavasz Veszprém Megyei Diákolimpia III-IV.Kiírás2019-04-16 09:00:00>>
236Mezei Futás Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2019-04-15 10:00:00>>
237Mezei Futás Diákolimpia - Bács-Kiskun -ÉrtakKiírás2019-04-15 10:00:00>>
238Nyuszi kupa Megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2019-04-15 09:00:00>>
239 Kispályás Labdarúgás TolnaKiírás2019-04-12 09:00:00>>
240Nógrád megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2019-04-11 11:00:00>>
241Sz-Sz-B Megyei Mezei Futás DiákolimpiaKiírás2019-04-11 11:00:00>>
242Labdarúgás Diákolimpia - Jász-Nagykun-Szolnok Megye Kiírás2019-04-11 10:00:00>>
243Baranya Megyei TANAK Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2019-04-11 09:00:00>>
244Barany Megyei V-VI. Labdarúgó TornaKiírás2019-04-11 09:00:00>>
245Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2019-04-11 09:00:00>>
246Baranya Megyei Leány Labdarúgó Torna 2019Kiírás2019-04-11 09:00:00>>
247Mezei Futás Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2019-04-11 09:00:00>>
248SOMOGY MEGYEI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ BAJNOKSÁGÁNAKKiírás2019-04-11 09:00:00>>
249Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2019-04-11 09:00:00>>
250X. Nyúlcipő Megyei FutóversenyKiírás2019-04-11 09:00:00>>
251Mezei Futás Diákolimpia - FejérKiírás2019-04-10 10:00:00>>
252Mezei Futás Diákolimpia - Bács-Kiskun megyei TanakKiírás2019-04-09 10:00:00>>
253Mezei Futás Diákolimpia - SomogyKiírás2019-04-09 09:00:00>>
254TANAK Labdarúgó Diákolimpia - BudapestKiírás2019-04-08 10:00:00>>
255TANAK Labdarúgó Diákolimpia - Budapest (második csapat)Kiírás2019-04-08 10:00:00>>
256Mezei Futás Diákolimpia - BudapestKiírás2019-04-04 12:00:00>>
257Mezei Futás Diákolimpia - BékésKiírás2019-04-04 09:00:00>>
258Mezei Futás Diákolimpia - BaranyaKiírás2019-04-04 09:00:00>>
259Mezei Futás Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2019-04-03 10:00:00>>
260Mezei Futás Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2019-04-03 10:00:00>>
261Mezei Futás Diákolimpia - PestKiírás2019-04-03 10:00:00>>
262Mezei Futás Diákolimpia - TolnaKiírás2019-04-03 10:00:00>>
263FODISZ Tehetségkutató Asztalitenisz BajnokságKiírás2019-04-03 10:00:00>>
264Mezei Futás Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2019-04-03 09:00:00>>
265Mezei Futás Diákolimpia - ZalaKiírás2019-04-02 09:00:00>>
266Mezei Futás Diákolimpia - ZalaKiírás2019-04-02 09:00:00>>
267CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIA DÖNTŐKiírás2019-03-28 09:00:00>>
268TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - BudapestKiírás2019-03-27 10:00:00>>
269"Kapkodd a lábad!" váltóverseny Kiírás2019-03-27 09:00:00>>
270Nógrád Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2019-03-26 14:30:00>>
271Mezei Futás Diákolimpia - VeszprémKiírás2019-03-23 09:30:00>>
272Kapkodd a lábad! megyei diákolimpiaKiírás2019-03-22 09:00:00>>
273Zala Megye Úszás DiákolimpiaKiírás2019-03-21 11:00:00>>
274KEM kapkodd a lábad diákolimpiaKiírás2019-03-21 09:00:00>>
275ÉRTAK Asztalitenisz Diákolimpia - BaranyaKiírás2019-03-21 09:00:00>>
276Szakiskolás asztalitenisz versenyKiírás2019-03-21 09:00:00>>
277Heves Megyei "Kapkodd a lábad" DiákolimpiaKiírás2019-03-21 09:00:00>>
278SOMOGY MEGYEI ASZTALITENISZ BAJNOKSÁGA TAVASZI FORDULÓJÁNAK VERSENYEKiírás2019-03-21 09:00:00>>
279„KAPKODD A LÁBAD!” SOMOGY MEGYEI SOR-, VÁLTÓ- ÉS ÜGYESSÉGI CSAPATVERSENYÉNEKKiírás2019-03-21 09:00:00>>
280TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - BaranyaKiírás2019-03-21 09:00:00>>
281Pest Megyei Kapkodd a lábad Diákolimpia 2019.Kiírás2019-03-20 10:00:00>>
282TANAK Kapkodd a lábad Diákolimpia - BudapestKiírás2019-03-20 10:00:00>>
283Kapkodd a lábad! GYMS2019Kiírás2019-03-07 12:00:00>>
284TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2019-03-06 10:00:00>>
285Sz-Sz-B megyei Kapkodd a Lábad DiákolimpiaKiírás2019-03-06 09:00:00>>
286Nógrád Megyei Kapkodd a Lábad DiákolimpiaKiírás2019-02-28 14:00:00>>
287TANAK Sorverseny Borsod Megyei DiákolimpiaKiírás2019-02-27 10:00:00>>
288Sorverseny TolnaKiírás2019-02-27 10:00:00>>
289Tanak kapkodd a lábad Veszprém megyei DiákolimpiaKiírás2019-02-23 09:00:00>>
290Kapkodd a Lábad sor-és váltóversenyKiírás2019-02-21 10:00:00>>
291KEM Szakiskolások asztalitenisz diákolimpiaKiírás2019-02-11 09:00:00>>
292CSONGRÁD MEGYEI FOGYATÉKKAL ÉLŐK XVII. SPORT ÉS SZABADIDŐS ÚSZÓVERSENYEKiírás2019-02-06 08:30:00>>
293"Kapkodd a lábad!" sorversenyKiírás2019-02-05 10:00:00>>
294Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2019-01-31 09:00:00>>
295Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Úszó DiákolimpiaKiírás2019-01-30 09:00:00>>
296Baranya megyei úszó diákolimpiaKiírás2019-01-27 09:00:00>>
297Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Ergométeres Evezés DiákolimpiaKiírás2019-01-24 13:00:00>>
298TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2019-01-17 12:00:00>>
299TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2019-01-17 12:00:00>>
300Baranya megyei ergométeres evezés diákolimpia 2019Kiírás2019-01-17 09:00:00>>
301Ergométeres evezés Diákolimpia - JNSZMKiírás2019-01-16 10:00:00>>
302Pest Megyei Úszó DiákolimpiaKiírás2019-01-16 10:00:00>>
303Borsod ZsinórlabdaKiírás2019-01-16 09:00:00>>
304Kosárlabda Diákolimpia - Jász-Nagykun-Szolnok MegyeKiírás2019-01-15 10:00:00>>
305Hajdú-Bihar Megyei Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2019-01-11 10:00:00>>
306Megyei Zsinórlabda BajnokságKiírás2019-01-10 09:00:00>>
307Somogy megyei Zsinórlabda Diákolimpiai Bajnokság - TANAKKiírás2019-01-10 09:00:00>>
308Somogy megyei Zsinórlabda Diákolimpiai Bajnokság - ÉRTAKKiírás2019-01-10 09:00:00>>
309Pest Megyei Zsinórlabda Diákolimpia-2019.Kiírás2019-01-09 10:00:00>>
310Zsinórlabda Diákolimpia Jász-Nagykun-Szolnok MegyeKiírás2019-01-09 10:00:00>>
311KEM Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2019-01-09 09:00:00>>
312Zsinórlabda SzekszárdKiírás2018-12-14 09:00:00>>
313TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - NógrádKiírás2018-12-13 09:30:00>>
314TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2018-12-13 09:00:00>>
315Baranya Megyei Zsinórlabda TANAK DiákolimpiaKiírás2018-12-13 09:00:00>>
316Baranya Megyei ÉRTAK Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2018-12-13 09:00:00>>
317Baranya Megyei Zsinórlabda TANAK DiákolimpiaKiírás2018-12-13 09:00:00>>
318Baranya Megyei Zsinórlabda TANAK DiákolimpiaKiírás2018-12-13 09:00:00>>
319Baranya Megyei Zsinórlabda TANAK Verseny V-VI.Kiírás2018-12-13 09:00:00>>
320Szakiskola Asztalitenisz Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2018-12-13 09:00:00>>
321FODISZ Megyei Zsinórlabda BajnokságKiírás2018-12-13 09:00:00>>
322FODISZ Megyei Zsinórlabda BajnokságKiírás2018-12-13 09:00:00>>
323V-VI. Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2018-12-13 09:00:00>>
324Szakiskolások Békés megyei Asztalitenisz BajnokságaKiírás2018-12-13 09:00:00>>
325SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIA KOSÁRLABDA BAJNOKSÁG Kiírás2018-12-13 09:00:00>>
326TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - BékésKiírás2018-12-13 09:00:00>>
327TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2018-12-13 09:00:00>>
328TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - HevesKiírás2018-12-13 09:00:00>>
329KEM úszó diákolimpiaKiírás2018-12-13 08:00:00>>
330TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2018-12-11 10:00:00>>
331TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2018-12-11 10:00:00>>
332TANAK Zsinorlabda Diákolimpia - BudapestKiírás2018-12-10 10:00:00>>
333Mikulás Kupa úszóbajnokságKiírás2018-12-08 09:00:00>>
334TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - SomogyKiírás2018-12-06 09:00:00>>
335TANAK Asztalitenisz Diákolimpia (nagyok) - SomogyKiírás2018-12-06 09:00:00>>
336TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - BudapestKiírás2018-12-05 09:30:00>>
337Luca Kupa Megyei Kispályás Labdarúgó BajnokságKiírás2018-12-05 09:00:00>>
338Kosárlabda Megyei DiákolimpiaKiírás2018-12-03 11:00:00>>
339Terematlétika 3. KCs .Diákolimpia - BudapestKiírás2018-11-29 10:00:00>>
340Hajdú-Bihar Megyei Kosárlabda DiákolimpiaKiírás2018-11-29 10:00:00>>
341Terematlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2018-11-29 10:00:00>>
342Terematlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2018-11-29 10:00:00>>
343Szakiskola Asztalitenisz Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2018-11-29 09:00:00>>
344Terematlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2018-11-29 09:00:00>>
345TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2018-11-29 09:00:00>>
346TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - PestKiírás2018-11-28 10:00:00>>
347TANAK Asztalitenisz Diákolimpia V-VI.kcs.- PestKiírás2018-11-28 10:00:00>>
348Borsod asztalitenisz diákolimpiaKiírás2018-11-28 09:00:00>>
349TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2018-11-28 09:00:00>>
350CSONGRÁD „KAPKODD A LÁBAD” SORVERSENY DIÁKOLIMPIAKiírás2018-11-22 10:00:00>>
351CSONGRÁD MEGYEI TEREMATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA Kiírás2018-11-22 09:00:00>>
352Terematlétika Diákolimpia III.kcs. - SomogyKiírás2018-11-22 09:00:00>>
353Terematlétika Diákolimpia - BékésKiírás2018-11-22 09:00:00>>
354Terematlétika Diákolimpia - CsongrádKiírás2018-11-22 09:00:00>>
355Terematlétika Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2018-11-22 09:00:00>>
356Terematlétika Diákolimpia - SomogyKiírás2018-11-22 09:00:00>>
357TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2018-11-22 09:00:00>>
358TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - CsongrádKiírás2018-11-22 09:00:00>>
359TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - ZalaKiírás2018-11-21 09:00:00>>
360Terematlétika Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2018-11-20 11:00:00>>
361Terematlétika Diákolimpia - HevesKiírás2018-11-20 10:00:00>>
362BARANYA MEGYEI TEREMATLÉTIKAI VERSENYKiírás2018-11-15 14:00:00>>
363Terematlétika Diákolimpia - BaranyaKiírás2018-11-15 14:00:00>>
364Terematlétika Diákolimpia - TolnaKiírás2018-11-15 10:00:00>>
365Terematlétika Diákolimpia - NógrádKiírás2018-11-15 09:30:00>>
366Terematlétika Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2018-11-15 09:00:00>>
367Sz-Sz-B Megyei TANAK Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-11-15 09:00:00>>
368Sz-Sz-B Megyei ÉRTAK Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-11-15 09:00:00>>
369Terematlétika Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2018-11-15 09:00:00>>
370TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - FejérKiírás2018-11-14 13:00:00>>
371TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - FejérKiírás2018-11-14 13:00:00>>
372Terematlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2018-11-14 10:00:00>>
373Terematlétika Diákolimpia - ZalaKiírás2018-11-13 09:00:00>>
374TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - VeszprémKiírás2018-11-10 09:00:00>>
375Barany megyei V-VI. korcsoportos asztalitenisz versenyKiírás2018-11-08 09:00:00>>
376Baranya megyei ÉRTAK aztalitenisz versenyKiírás2018-11-08 09:00:00>>
377Kosárlabda Megyei BajnokságKiírás2018-11-08 09:00:00>>
378KEM kosárlabda diákolimpiaKiírás2018-11-08 09:00:00>>
379TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - BaranyaKiírás2018-11-08 09:00:00>>
380GY-M-S Megyei Labdarúgó Diákolimpia 18 ŐszKiírás2018-11-06 11:00:00>>
381Asztalitenisz Diákolimpia - Tolna megyeKiírás2018-10-19 09:00:00>>
382JNSZM Atlétika Diákolimpia 2018. Kiírás2018-10-18 11:00:00>>
383Nógrád Megyei Labdarúgó Bajnokság - Őszi fordulóKiírás2018-10-18 10:00:00>>
384 2018 Őszi CSONGRÁD MEGYEI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIAKiírás2018-10-18 09:00:00>>
385Bács-Őszi LabdarúgásKiírás2018-10-18 09:00:00>>
386SZ-SZ-B Megyei TA Kosárlabda DiákolimpiaKiírás2018-10-18 09:00:00>>
387Sz-Sz-B Megyei Szakiskola Kosárlabda DiákolimpiaKiírás2018-10-18 09:00:00>>
388Sz-Sz- B Megyei ÉRTAK Kosárlabda DiákolimpiaKiírás2018-10-18 09:00:00>>
389Borsod labdarúgás diákolimpiaKiírás2018-10-17 09:00:00>>
390KEM Szakikola Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-10-17 09:00:00>>
391KEM TANAK Labdarúgó DiákoilimpiaKiírás2018-10-17 09:00:00>>
392TANAK Labdarúgó Diákolimpia (ősz) - BudapestKiírás2018-10-16 10:00:00>>
393TANAK Labdarúgó Diákolimpia (ősz) - Budapest - Második csapatKiírás2018-10-16 10:00:00>>
394GY_M_S Megyei Atlétika Diákolimpia18 őszKiírás2018-10-16 10:00:00>>
395Labdarúgás 2018 ősz Veszprém Megyei Diákolimpia III-IV.Kiírás2018-10-16 09:00:00>>
396 Veszprém Megyei Diákolimpia 2018 Labdarúgás V-VIKiírás2018-10-16 09:00:00>>
397Megyei Atlétikai DIO BácsKiírás2018-10-12 09:00:00>>
398BARANYA MEGYEI ŐSZI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIAKiírás2018-10-11 09:30:00>>
399Heves Megyei Labdarúgó Diákolimpia_2018. őszKiírás2018-10-11 09:00:00>>
400SOMOGY MEGYEI ŐSZI ATLÉTIKAI PÁLYABAJNOKSÁGÁNAKKiírás2018-10-11 09:00:00>>
401Megyei atlétikai bajnokság2018Kiírás2018-10-11 09:00:00>>
402Labdarúgás Diákolimpia - Jász-Nagykun-Szolnok Megye 2018.Kiírás2018-10-10 10:00:00>>
403TANAK V-VI Asztalitenisz Diákolimpia - VeszprémKiírás2018-10-10 09:00:00>>
404 Asztalitenisz Diákolimpia ÉRTAK I-VI - VeszprémKiírás2018-10-10 09:00:00>>
405KEM atlétika diákolimpiaKiírás2018-10-10 09:00:00>>
406TANAK Atlétikai Diákolimpia - BudapestKiírás2018-10-09 10:00:00>>
407Veszprém 2018 Atlétika DiákolimpiaKiírás2018-10-09 09:30:00>>
408Nógrád Megyei Atlétikai Bajnokság 2018 ŐszKiírás2018-10-09 09:30:00>>
409Veszprém Megyei Atlétika Diákolimpia ÉRTAK I- VIKiírás2018-10-09 09:30:00>>
410Sz-Sz-B Megyei Atlétika Diákolimpia(TANAK)Kiírás2018-10-04 09:30:00>>
411Sz-Sz-B Megyei Atlétika Diákolimpia (ÉRTAK)Kiírás2018-10-04 09:30:00>>
412BARANYA MEGYEI ÉRTAK ATLÉTIKAI VERSENYKiírás2018-10-04 09:00:00>>
413BARANYA MEGYEI TANAK ATLÉTIKAI DIÁKOLIMPIAKiírás2018-10-04 09:00:00>>
414BARANYA MEGYEI ATLÉTIKAI VERSENY V-VI. KCS.Kiírás2018-10-04 09:00:00>>
415SOMOGY M-I KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ BAJNOKSÁGA ŐSZI FORDULÓJAKiírás2018-10-04 09:00:00>>
416Heves Megyei Atlétika Diákolimpia_2018. őszKiírás2018-10-04 09:00:00>>
417Borsod atlétika diákolimpiaKiírás2018-10-03 09:00:00>>
418Fejér megyei labdarúgó DIO2018 őszKiírás2018-10-03 09:00:00>>
419Zala M. Atlétika D.O.Kiírás2018-10-02 09:00:00>>
420Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-09-28 09:00:00>>
4212018 őszi CSONGRÁD MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2018-09-27 09:00:00>>
422Békés Megyei Diák Labdarúgó BajnokságKiírás2018-09-27 09:00:00>>
423Őszi Hajdú-Bihar Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2018-09-27 09:00:00>>
424Megyei Atlétikai diákolimpiai versenyKiírás2018-09-26 10:00:00>>
425Fejér megye Atlétika DIO 2018 őszKiírás2018-09-26 09:00:00>>
426Zala Labdarúgó DiákolipiaKiírás2018-09-25 09:00:00>>
427Zala Szakiskolás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-09-25 09:00:00>>
428Őszi Hajdú-Bihar Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-09-20 09:00:00>>
429TANAK Atlétika Diákolimpia - HevesKiírás2018-05-17 09:00:00>>
430TANAK Atlétika Diákolimpia - SomogyKiírás2018-05-16 09:00:00>>
431V-VI. kcs. TANAK Atlétika Megyei Diákolimpia - SomogyKiírás2018-05-16 09:00:00>>
432TANAK Atlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2018-05-15 12:00:00>>
433TANAK Atlétika Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2018-05-15 10:00:00>>
434TANAK Atlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2018-05-10 09:00:00>>
435ÉRTAK Atlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2018-05-10 09:00:00>>
436TANAK Atlétika Diákolimpia - PestKiírás2018-05-09 10:00:00>>
437TANAK Atlétika Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2018-05-09 09:00:00>>
438TANAK Atlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2018-05-08 10:00:00>>
439TANAK Atlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2018-05-08 09:30:00>>
440Veszprém Megyei Atlétika Diákolimpia - I-VI kcs.Kiírás2018-05-08 09:30:00>>
441TANAK Atlétika Diákolimpia - NógrádKiírás2018-05-08 09:30:00>>
442Atlétika Diákolimpia - Bács-Kiskun TAKiírás2018-05-08 09:00:00>>
443Baranya Megyei Tavaszi Atlétikai VersenyKiírás2018-05-08 09:00:00>>
444Baranya Megyei ÉRTAK atlétikai versenyKiírás2018-05-08 09:00:00>>
445TANAK Atlétika Diákolimpia - BaranyaKiírás2018-05-08 09:00:00>>
446Megyei atlétikai bajnokságKiírás2018-05-07 09:00:00>>
447TANAK Atlétika Diákolimpia - BékésKiírás2018-05-07 09:00:00>>
448TANAK Atlétika Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2018-05-03 09:00:00>>
449TANAK Atlétika Diákolimpia - FejérKiírás2018-05-02 09:00:00>>
450TANAK Atlétika Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2018-04-27 09:00:00>>
451Heves Megyei Labdarúgó Diákolimpia - 2018. tavaszKiírás2018-04-26 09:00:00>>
452BARANYA MEGYEI TANAK KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA 2018Kiírás2018-04-26 09:00:00>>
453Baranya megyei TANAK-ÉRTAK labdarúgó torna 18Kiírás2018-04-26 09:00:00>>
454Baranya Megyei lány labdarúgó torna 18Kiírás2018-04-26 09:00:00>>
455KEM TANAK Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-04-25 09:00:00>>
456KEM Szakiskola Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-04-25 09:00:00>>
457Sz-Sz-BTANAK Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-04-25 09:00:00>>
458Sz-Sz-B Megyei Értelmileg Akadályozottak Kispályás Labdarúgó Diákolimpia Kiírás2018-04-25 09:00:00>>
459GyMS Megyei Labdarúgó Diákolimpia tavaszKiírás2018-04-24 10:00:00>>
460Kispályás Labdarúgás DIO Somogy megyeKiírás2018-04-24 09:00:00>>
461Csongrád Megyei Labdarugó DööntőKiírás2018-04-24 09:00:00>>
462Labdarúgó BajnokságKiírás2018-04-24 09:00:00>>
463Szakiskolás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-04-24 09:00:00>>
464Veszprém Megyei Labdarúgó Diákolimpia III.- IV. kcs.Kiírás2018-04-23 09:30:00>>
465Veszprém Megyei Labdarúgó Diákolimpia V.-VI. kcs.Kiírás2018-04-23 09:30:00>>
466TANAK Atlétika Diákolimpia - TolnaKiírás2018-04-20 10:00:00>>
467Megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2018-04-20 09:00:00>>
468Megyei Labdarúgó Diákolimpia Hajdú-BiharKiírás2018-04-20 09:00:00>>
469Pest Megyei Labdarúgó Diákolimpia-2018.tavaszKiírás2018-04-18 10:00:00>>
470Labdarúgó diákolimpiaKiírás2018-04-18 09:00:00>>
471Labdarúgó megyei bajnokságKiírás2018-04-18 09:00:00>>
472BAZ MEGYEI LABDARÚGÁS DIÁKOLIMPIAKiírás2018-04-18 09:00:00>>
473TANAK Atlétika Diákolimpia - CsongrádKiírás2018-04-18 09:00:00>>
474TANAK Budapesti Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-04-17 10:00:00>>
475TANAK Labdarúgó Diákolimpia - Budapest - második csapatKiírás2018-04-17 10:00:00>>
476TANAK Atlétika Diákolimpia - ZalaKiírás2018-04-17 09:00:00>>
477Fejér megyei labdarúgás DIOKiírás2018-04-17 09:00:00>>
478Fejér megye Szakiskola labdarúgás DIO Kiírás2018-04-17 09:00:00>>
4792018 Zala Megyei Szakiskolás D.O.Kiírás2018-04-17 09:00:00>>
480Mezei Futás Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2018-04-17 09:00:00>>
481TOLNA MEGYEI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIAI Kiírás2018-04-13 10:00:00>>
482ÉRTAK Mezei futás Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2018-04-13 09:00:00>>
483Mezei Futás Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2018-04-13 09:00:00>>
484Mezei Futás Diákolimpia - BudapestKiírás2018-04-12 12:00:00>>
485Mezei Futás Diákolimpia - FejérKiírás2018-04-12 10:00:00>>
486Mezei Futás Diákolimpia - ZalaKiírás2018-04-12 10:00:00>>
487Mezei Futás Diákolimpia - BékésKiírás2018-04-12 09:00:00>>
488Mezei Futás Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2018-04-11 10:00:00>>
489Mezei Futás Diákolimpia - BaranyaKiírás2018-04-11 09:00:00>>
490Mezei Futás Diákolimpia - SomogyKiírás2018-04-11 09:00:00>>
491Labdarúgó Bajnokság - NógrádKiírás2018-04-10 10:00:00>>
492Mezei Futás Diákolimpia - NógrádKiírás2018-04-10 10:00:00>>
493Mezei Futás Diákolimpia - HevesKiírás2018-04-10 09:00:00>>
494Mezei Futás Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2018-04-10 09:00:00>>
495Megyei Mezei Futás Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2018-04-06 10:00:00>>
496Mezei Futás Diákolimpia - PestKiírás2018-04-06 10:00:00>>
497GyMS Nyúlcipő Mezei FutóversenyKiírás2018-04-05 09:00:00>>
498Kapkodd a lábad!DiákolimpiaKiírás2018-03-28 09:00:00>>
499Mezei Futás Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2018-03-27 10:00:00>>
500Kapkodd a lábad! GYMSKiírás2018-03-27 10:00:00>>
501Hajdú-Bihar Megyei Kosárlabda DiákolimpiaKiírás2018-03-27 10:00:00>>
502KAPKODD A LÁBAD! Somogy megyeKiírás2018-03-26 10:00:00>>
503Nyuszi kupaKiírás2018-03-26 09:00:00>>
504Mezei Futás Diákolimpia - VeszprémKiírás2018-03-24 09:00:00>>
505Mezei Futás Diákolimpia - TolnaKiírás2018-03-23 10:00:00>>
506Úszó DiákolimpiaKiírás2018-03-22 11:00:00>>
507TANAK Kapkodd a lábad Diákolimpia - BudapestKiírás2018-03-22 10:00:00>>
508"Kapkodd a lábad" - Heves megyeKiírás2018-03-22 09:00:00>>
509Sz-Sz-B Megyei Kapkodd a lábad!Sor- és Váltóverseny DiákolimpiaKiírás2018-03-22 09:00:00>>
510BARANYA MEGYEI TAVASZI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2018-03-22 09:00:00>>
511BARANYA MEGYEI ÉRTAK TAVASZI ASZTALITENISZ VERSENYKiírás2018-03-22 09:00:00>>
512BARANYA MEGYEI SZAKISKOLÁS ASZTALITENISZ VERSENYKiírás2018-03-22 09:00:00>>
513Labdarúgás Diákolimpia - Jász-Nagykun-Szolnok 2018.Kiírás2018-03-21 10:00:00>>
514TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - tavaszi - BudapestKiírás2018-03-21 10:00:00>>
515Kapkodd a lábadKiírás2018-03-14 10:00:00>>
516Kapkodd a lábad sor-, és váltóversenyKiírás2018-03-13 09:00:00>>
517Tolna Megyei Asztalitenisz Diákolimpia2018Kiírás2018-03-13 09:00:00>>
518TANAK Ergométeres evezés - BudapestKiírás2018-03-08 12:00:00>>
519Békés megyei asztalitenisz bajnokság,tavaszKiírás2018-03-08 09:00:00>>
520Asztalitenisz megyei bajnokság - Nógrád megyeKiírás2018-03-06 09:30:00>>
521Csongrád Megyei Diákolimpiai úszóverseny Kiírás2018-03-06 09:00:00>>
522BARANYA MEGYEI Kapkodd a lábad! DIÁKOLIMPIAKiírás2018-03-01 09:00:00>>
523TANAK Megyei Asztalitenisz Diákolimpiai BajnokságaKiírás2018-03-01 09:00:00>>
524Kapkodd a Lábad Pest Megyei Sorverseny DiákolimpiaKiírás2018-02-28 10:00:00>>
525Megyei Asztalitenisz VersenyKiírás2018-02-26 09:00:00>>
526Kapkodd a lábad Veszprém megyei DiákolimpiaKiírás2018-02-24 09:00:00>>
527BÁCS Kapkodd a lábad sor-és váltóversenyKiírás2018-02-23 09:00:00>>
528Asztalitenisz Szakiskola Tehetségkutató versenyKiírás2018-02-21 09:00:00>>
529Kapkodd a lábad megyei bajnokság - Nógrád megyeKiírás2018-02-20 09:30:00>>
530BARANYA MEGYEI ÚSZÓ DIÁKOLIMPIA 2018Kiírás2018-02-18 08:00:00>>
531"Kapkodd a lábad!" Sorverseny - JNSZMKiírás2018-02-15 10:00:00>>
532KEM Úszó DiákolimpiaKiírás2018-02-08 08:00:00>>
533B-A-Z MEGYEI ÚSZÁS DIÁKOLIMPIAKiírás2018-02-07 10:00:00>>
534Fejér Megyei "Kapkodd a lábad" DIOKiírás2018-02-07 10:00:00>>
535 Megyei Zsinórlabda Diákolimpia Sz-Sz-BKiírás2018-02-01 09:00:00>>
536Megyei Értelmileg Akadályozott Zsinórlabda Diákolimpia Sz-Sz-BKiírás2018-02-01 09:00:00>>
537Pest Megyei Úszó Diákolimpia-2018.Kiírás2018-01-31 10:00:00>>
538Szakiskolások megyei zsinórlabda bajnokságaKiírás2018-01-26 09:00:00>>
539Zsinórlabda diákolimpiaKiírás2018-01-26 09:00:00>>
540FODISZ Tehetségkutató Asztalitenisz Bajnokság BácsKiírás2018-01-25 10:00:00>>
541Tolna Megyei" Kapkodd a lábad"- sor és váltóversenyeKiírás2018-01-19 10:00:00>>
542Asztalitenisz Diákolimpia - Jász-Nagykun-Szolnok MegyeKiírás2018-01-17 10:00:00>>
543BARANYA MEGYEI EVEZŐS ERGOMÉTERES DIÁKOLIMPIAKiírás2018-01-11 09:00:00>>
544Pest Megyei Zsinórlabda Diákolimpia-2018.Kiírás2018-01-10 10:00:00>>
545Zsinórlabda KEM DiákolimpiaKiírás2018-01-10 09:00:00>>
546Fejér megyei zsinórlabda DIOKiírás2018-01-09 10:00:00>>
547Fejér megye szakiskola zsinórlabda DIOKiírás2018-01-09 10:00:00>>
548Tolna Megyei Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-12-19 09:00:00>>
549Asztalitenisz Szakiskolai Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-12-18 09:00:00>>
550Asztalitenisz Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-12-18 09:00:00>>
551FODISZ Megyei Zsinórlabda BajnokságKiírás2017-12-15 09:00:00>>
552FODISZ Megyei Zsinórlabda Bajnokság ÉAKiírás2017-12-15 09:00:00>>
553TANAK Zsinorlabda Diákolimpia - BudapestKiírás2017-12-14 10:00:00>>
554TANAK Zsinorlabda Diákolimpia - Budapest (Második csapat)Kiírás2017-12-14 10:00:00>>
555 Szakiskolások Békés megyei asztalitenisz bajnokságaKiírás2017-12-14 09:00:00>>
556Asztalitenisz Diákolimpia Többi - SomogyKiírás2017-12-14 09:00:00>>
557Asztalitenisz Diákolimpia - BékésKiírás2017-12-14 09:00:00>>
558Asztalitenisz Diákolimpia - HevesKiírás2017-12-14 09:00:00>>
559Asztalitenisz Diákolimpia - SomogyKiírás2017-12-14 09:00:00>>
560Zsinórlabda Diákolimpia - Jász - Nagykun - Szolnok MegyeKiírás2017-12-13 10:00:00>>
561TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - BudapestKiírás2017-12-13 10:00:00>>
562Luca Kupa Megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2017-12-13 09:00:00>>
563Asztalitenisz Diákolimpia - NógrádKiírás2017-12-12 09:30:00>>
564Asztalitenisz Diákolimpia - TolnaKiírás2017-12-08 09:00:00>>
565Baranya Megyei Zsinórlabda Diákolimpia 17Kiírás2017-12-07 09:00:00>>
566Baranya Megyei Zsinórlabda Verseny 17Kiírás2017-12-07 09:00:00>>
567Terematlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-12-04 09:00:00>>
568Asztalitenisz Diákolimpia - Bács - Kiskun Kiírás2017-11-30 10:00:00>>
569Hajdú-Bihar Megyei Zsinórlabda Diákolimpiai BajnokságKiírás2017-11-30 10:00:00>>
570Asztalitenisz Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-11-29 10:00:00>>
571B-A-Z MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIAKiírás2017-11-29 09:00:00>>
572TANAK Budapesti Terematlétika Diákolimpia - 2017Kiírás2017-11-27 10:00:00>>
573TANAK Budapesti Terematlétika Diákolimpia III. korcsoportKiírás2017-11-27 10:00:00>>
574Békés megyei úszóbajnokságKiírás2017-11-25 09:00:00>>
575Győr-Moson-Sopron Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2017-11-23 11:00:00>>
576Terematlétika Diákolimpia - HevesKiírás2017-11-23 10:00:00>>
577Terematlétika Diákolimpia - BékésKiírás2017-11-23 09:00:00>>
578Terematlétika Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-11-23 09:00:00>>
579Győr-Moson-Sopron Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2017-11-22 10:00:00>>
580Asztalitenisz Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-11-22 09:00:00>>
581Asztalitenisz Diákolimpia - Borsod V-VIkcs.Kiírás2017-11-22 09:00:00>>
582Terematlétika Diákolimpia - ZalaKiírás2017-11-21 09:00:00>>
583Asztalitenisz Diákolimpia V-VI - Veszprém 2017 DiákolimpiaKiírás2017-11-18 09:00:00>>
584Asztalitenisz Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-11-18 09:00:00>>
585Terematlétika Diákolimpia - TolnaKiírás2017-11-17 10:00:00>>
586Terematlétika Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-11-16 14:00:00>>
587Baranya Megyei Terematlétikai verseny - ÉRTAKKiírás2017-11-16 14:00:00>>
588Terematlétika Diákolimpia - Bács-Kiskun megyeKiírás2017-11-16 10:00:00>>
589Terematlétika Diákolimpia - NógrádKiírás2017-11-16 09:30:00>>
590Asztalitenisz Diákolimpia - Pest-V-VI.kcsKiírás2017-11-15 10:00:00>>
591Asztalitenisz Diákolimpia - Fejér SzakiskolaKiírás2017-11-15 10:00:00>>
592Asztalitenisz Diákolimpia - FejérKiírás2017-11-15 10:00:00>>
593Asztalitenisz Diákolimpia - PestKiírás2017-11-15 10:00:00>>
594KEM Asztalitenisz SzakiskolaKiírás2017-11-15 09:00:00>>
595Asztalitenisz DiákII. - ZalaKiírás2017-11-15 09:00:00>>
596Asztalitenisz Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-11-15 09:00:00>>
597Asztalitenisz Diákolimpia - ZalaKiírás2017-11-15 09:00:00>>
598Terematlétika Diákolimpia - CsongrádKiírás2017-11-15 08:00:00>>
599Terematlétika Diákolimpia hallássérültek - CsongrádKiírás2017-11-15 08:00:00>>
600CSONGRÁD „KAPKODD A LÁBAD” SORVERSENY DIÁKOLIMPIAKiírás2017-11-15 08:00:00>>
601Asztalitenisz Diákolimpia - CsongrádKiírás2017-11-15 08:00:00>>
602Terematlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-11-09 10:00:00>>
603Terematlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-11-09 09:30:00>>
604Asztalitenisz Verseny - BaranyaKiírás2017-11-09 09:00:00>>
605Asztalitenisz Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-11-09 09:00:00>>
606Terematlétika Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-11-08 09:00:00>>
607Atlétika Diákolimpia Pest MegyeKiírás2017-10-25 10:00:00>>
608Gy-M-S Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2017-10-25 10:00:00>>
609KEM Kosárlabda bajnokságKiírás2017-10-25 09:00:00>>
610GY-M-S Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2017-10-19 10:00:00>>
611Megyei Kispályás Futball Bajnokság KalocsaKiírás2017-10-19 09:00:00>>
612Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda Diákolimpia 2017Kiírás2017-10-19 09:00:00>>
613Fejér Megyei Kosárlabda DIOKiírás2017-10-19 09:00:00>>
614Békés megyei labdarúgó bajnokságKiírás2017-10-19 09:00:00>>
615Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda Diákolimpia Speciális Szakisk.TANAKKiírás2017-10-19 09:00:00>>
616Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda Diákolimpia ÉRTAKKiírás2017-10-19 09:00:00>>
617Baranya Megyei Őszi Labdarúgó tornaKiírás2017-10-18 10:00:00>>
618B-A-Z MEGYEI LABDARÚGÁS DIÁKOLIMPIAKiírás2017-10-18 09:00:00>>
619TANAK Atlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2017-10-17 10:00:00>>
620Labdarúgó diákolimpia - Nógrád megyeKiírás2017-10-17 09:30:00>>
621Kosárlabda Baranya Megyei Diákolimpiai versenyKiírás2017-10-16 09:00:00>>
622Megyei Atlétika BajnokságKiírás2017-10-13 09:00:00>>
623TANAK Labdarúgó Diákolimpia - BudapestKiírás2017-10-12 11:00:00>>
624Budapesti TANAK Labdarúgó Diákolimpia - második csapatKiírás2017-10-12 11:00:00>>
625Sz-Sz-B Megyei Őszi Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2017-10-12 09:00:00>>
626Sz-Sz-B Megyei Kispályás Labdarúgás ÉA DiákolimpiaKiírás2017-10-12 09:00:00>>
627CSONGRÁD MEGYEI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIAKiírás2017-10-12 08:00:00>>
628Pest Megyei Labdarúgó DiákolimpiaiKiírás2017-10-11 10:00:00>>
629Labdarúgás Diákolimpia TANAKKiírás2017-10-11 09:00:00>>
630Labdarúgás Diákolimpia SzakiskolaKiírás2017-10-11 09:00:00>>
631BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2017-10-11 09:00:00>>
632Zala Megyei Atlétika BajnokságKiírás2017-10-10 09:00:00>>
633Veszprém Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2017-10-09 09:00:00>>
634Atlétika Diákolimpia - Nógrád megyeKiírás2017-10-05 09:30:00>>
635Barannya megyei őszi atlétikai diákolimpiaKiírás2017-10-05 09:00:00>>
636Fejér Megye Labdarúgás DIOKiírás2017-10-05 09:00:00>>
637Heves Megyei Labdarúgó Diákolimpia_2017. őszKiírás2017-10-05 09:00:00>>
638Békés megyei atlétikai bajnokságKiírás2017-10-05 09:00:00>>
639Hajdú-Bihar Megyei Kispályás Labdarúgó BajnokságKiírás2017-10-05 09:00:00>>
640V.-VI. Kcs. Megyei Kispályás Labdarúgó BajnokságKiírás2017-10-05 09:00:00>>
641Labdarúgás Diákolimpia - Jász-Nagykun-Szolnok 2017.Kiírás2017-10-04 10:00:00>>
642Atlétika DiákolimpiaKiírás2017-10-04 09:00:00>>
643Atlétika Diákolimpia 2017 VeszprémKiírás2017-10-02 09:00:00>>
644Tolna Megyei Kispályás Labdarúgó Diákolimpiai Bajnoksága 2Kiírás2017-09-29 10:00:00>>
645JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA Kiírás2017-09-28 10:00:00>>
646Asztalitenisz Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-09-28 09:00:00>>
647V-VI. Kcs. Asztalitenisz Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-09-28 09:00:00>>
648Sz-Sz-B Megyei Atlétika Diákolimpia(TANAK)2017Kiírás2017-09-28 09:00:00>>
649Sz-Sz-B Megyei Atlétika Diákolimpia(ÉRTAK) 2017Kiírás2017-09-28 09:00:00>>
650Heves Megyei Atlétika Diákolimpia_2017_őszKiírás2017-09-28 09:00:00>>
651CSONGRÁD MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA 2017-18Kiírás2017-09-28 08:00:00>>
652Zala Megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2017-09-27 09:00:00>>
653Zala M. Szakiskolás KupaKiírás2017-09-27 09:00:00>>
654Fejér Megye Atlétika DIOKiírás2017-09-27 09:00:00>>
655Tolna Megyei Atlétika Diákolimpia2018Kiírás2017-09-22 10:00:00>>
656Asztalitenisz Diákolimpia - BudapestKiírás2017-09-14 13:11:00>>
657Baranya Megyei Kosárlabda DiákolimpiaKiírás2017-06-01 09:00:00>>
658Mezei Futó Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-05-30 09:00:00>>
659Mezei Futó Diákolimpia - SomogyKiírás2017-05-28 11:00:00>>
660Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda DiákolimpiaKiírás2017-05-24 14:00:00>>
661ÉRTAK - Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda Diákolimpia BajnokságKiírás2017-05-24 10:00:00>>
662Labdarúgás Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-05-17 09:00:00>>
663Labdarúgás Diákolimpia - SomogyKiírás2017-05-17 09:00:00>>
664Labdarúgás Szakiskola Komárom-EsztergomKiírás2017-05-17 09:00:00>>
665Mezei Futó Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-05-16 09:00:00>>
666Labdarúgás Diákolimpia - TolnaKiírás2017-05-12 09:00:00>>
667Atlétika Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2017-05-11 11:00:00>>
668Atlétika Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-05-11 09:00:00>>
669Labdarúgás Diákolimpia - BékésKiírás2017-05-10 12:00:00>>
670Atlétika Diákolimpia - PestKiírás2017-05-10 10:00:00>>
671Labdarúgás Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-05-10 09:00:00>>
672Atlétika Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-05-10 09:00:00>>
673Atlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-05-10 09:00:00>>
674Atlétika megyei - BaranyaKiírás2017-05-10 09:00:00>>
675Békés megyei labdarúgó bajnokság - BékésKiírás2017-05-10 09:00:00>>
676Labdarúgás Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-05-09 10:00:00>>
677Atlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2017-05-09 10:00:00>>
678Atlétika Diákolimpia - NógrádKiírás2017-05-09 09:30:00>>
679Atlétika Diákolimpia - Nógrád 2.Kiírás2017-05-09 09:30:00>>
680Labdarúgás Diákolimpia - FejérKiírás2017-05-09 09:00:00>>
681Fejér megyei labdarúgó - diákolimpiaKiírás2017-05-09 09:00:00>>
682Atlétika Diákolimpia - HevesKiírás2017-05-09 09:00:00>>
683Mezei Futó Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2017-05-08 09:00:00>>
684Atlétika Diákolimpia - SomogyKiírás2017-05-08 08:30:00>>
685Atlétika Diákolimpia (többi korcsoport) - SomogyKiírás2017-05-08 08:30:00>>
686Atlétika Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2017-05-05 09:00:00>>
687Atlétika Diákolimpia - BékésKiírás2017-05-05 09:00:00>>
688Labdarúgás Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2017-05-04 11:00:00>>
689Labdarúgás Diákolimpia - PestKiírás2017-05-03 10:00:00>>
690Atlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-05-03 09:30:00>>
691Atlétika2 Értak Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-05-03 09:30:00>>
692Labdarúgás Diákolimpia - ZalaKiírás2017-05-03 09:00:00>>
693Atlétika Diákolimpia - FejérKiírás2017-05-03 09:00:00>>
694Atlétika Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-05-03 09:00:00>>
695Labdarúgás Szakiskolás Kupa D-O- - ZalaKiírás2017-05-03 09:00:00>>
696Labdarúgás Diákolimpia - Bács-Kiskun megyeKiírás2017-05-03 09:00:00>>
697Labdarúgás Diákolimpia - CsongrádKiírás2017-05-03 08:00:00>>
698Atlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-05-02 10:00:00>>
699Atlétika Diákolimpia - CsongrádKiírás2017-05-02 08:00:00>>
700Asztalitenisz Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-Bereg - ÉRTAKKiírás2017-04-28 10:00:00>>
701Mezei Futó Diákolimpia - BudapestKiírás2017-04-27 12:00:00>>
702Labdarúgás Diákolimpia - NógrádKiírás2017-04-27 10:00:00>>
703Mezei Futó Diákolimpia - NógrádKiírás2017-04-27 10:00:00>>
704Labdarúgás Diákolimpia - Nógrád 2.Kiírás2017-04-27 10:00:00>>
705Labdarúgás Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-04-27 09:00:00>>
706Labdarúgás megyei torna - BaranyaKiírás2017-04-27 09:00:00>>
707Labdarúgás Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-04-26 13:00:00>>
708ÉRTAK - Sz-Sz-B Megyei Labdarúgó Diákolimpia BajnokságKiírás2017-04-26 11:00:00>>
709Mezei Futó Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-04-26 10:00:00>>
710Atlétika Diákolimpia - TolnaKiírás2017-04-26 10:00:00>>
711Labdarúgás Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-04-26 09:30:00>>
712Labdarúgás Diákolimpia - HevesKiírás2017-04-26 09:00:00>>
713Mezei Futó Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2017-04-26 09:00:00>>
714Mezei Futó Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-04-26 09:00:00>>
715Mezei Futó Diákolimpia2 - Győr-Moson-SopronKiírás2017-04-26 09:00:00>>
716Labdarúgás Diákolimpia - BudapestKiírás2017-04-25 10:00:00>>
717Labdarúgás Diákolimpia - Budapest 2. csapat nevezéseKiírás2017-04-25 10:00:00>>
718Atlétika Diákolimpia - ZalaKiírás2017-04-24 09:00:00>>
719Atlétika Diákolimpia 2. - ZalaKiírás2017-04-24 09:00:00>>
720Mezei Futó Diákolimpia - PestKiírás2017-04-21 10:00:00>>
721Zala Megyei Úszás DiákolimpiaKiírás2017-04-20 11:00:00>>
722Atlétika Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-04-19 09:00:00>>
723Nyuszi Kupa Bács-Kiskun Megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2017-04-12 09:00:00>>
724Mezei Futó Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-04-11 09:00:00>>
725Mezei Futó Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-04-10 09:00:00>>
726Mezei Futó Diákolimpia - FejérKiírás2017-04-06 10:00:00>>
727Mezei Futó Diákolimpia - TolnaKiírás2017-04-06 10:00:00>>
728Mezei Futó Diákolimpia - ZalaKiírás2017-04-06 10:00:00>>
729Asztalitenisz Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-04-06 09:00:00>>
730Asztalitenisz Hargitai Emlékverseny - BaranyaKiírás2017-04-06 09:00:00>>
731Mezei Futó Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-04-05 10:00:00>>
732Mezei Futó Diákolimpia - BékésKiírás2017-04-05 09:00:00>>
733Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-03-31 09:00:00>>
734Asztalitenisz Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-30 09:00:00>>
735Asztalitenisz Diákolimpia Vkcs - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-30 09:00:00>>
736Kapkodd a Lábad Sorverseny Diákolimpia - Bács-Kiskun megyeKiírás2017-03-30 09:00:00>>
737Mezei Futó Diákolimpia - HevesKiírás2017-03-30 09:00:00>>
738Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2017-03-30 09:00:00>>
739Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - SomogyKiírás2017-03-30 09:00:00>>
740Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-03-29 09:00:00>>
741Asztalitenisz Diákolimpia - BudapestKiírás2017-03-28 10:00:00>>
742Asztalitenisz Diákolimpia - Győr-Moson-Sopron_TAVASZKiírás2017-03-23 11:00:00>>
743Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - BudapestKiírás2017-03-23 10:00:00>>
744Labdarúgás Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-23 09:00:00>>
745Labdarúgás Diákolimpia - Borsod-Abaúj-Zemplén VkcsKiírás2017-03-23 09:00:00>>
746Intézmények 2. csapatainak nevezése - Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - HevesKiírás2017-03-23 09:00:00>>
747Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - BékésKiírás2017-03-23 09:00:00>>
748Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - HevesKiírás2017-03-23 09:00:00>>
749Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - PestKiírás2017-03-22 10:00:00>>
750Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia 2. csapatok számára meghirdetve - NógrádKiírás2017-03-16 09:30:00>>
751Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - NógrádKiírás2017-03-16 09:30:00>>
752ÉRTAK - Kapkodd a lábad sorverseny - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-03-10 12:10:00>>
753SOMOGY MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIA BAJNOKSÁG (tavasz)Kiírás2017-03-09 10:00:00>>
754Asztalitenisz Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2017-03-09 09:00:00>>
755Asztalitenisz Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-03-08 09:00:00>>
756Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - FejérKiírás2017-03-06 13:00:00>>
757Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-02 10:00:00>>
758Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-03-02 09:00:00>>
759Asztalitenisz Diákolimpia - CsongrádKiírás2017-02-28 08:30:00>>
760Asztalitenisz Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-02-25 10:00:00>>
761Asztalitenisz Diákolimpia V-VI kcs - VeszprémKiírás2017-02-25 10:00:00>>
762Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-02-25 09:00:00>>
763Asztalitenisz Diákolimpia - TolnaKiírás2017-02-24 09:00:00>>
764Asztalitenisz Szakiskola Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-02-24 09:00:00>>
765Asztalitenisz Diákolimpia - HevesKiírás2017-02-23 09:00:00>>
766Asztalitenisz Diákolimpia - ZalaKiírás2017-02-22 10:00:00>>
767CSONGRÁD MEGYEI ÚSZÓ DIÁKOLIMPIAKiírás2017-02-22 09:00:00>>
768SZABADIDŐS CSONGRÁD MEGYEI ÚSZÓ VERSENY Kiírás2017-02-22 09:00:00>>
769Asztalitenisz 2. Diákolimpia ZalaKiírás2017-02-22 09:00:00>>
770Asztalitenisz Diákolimpia Bajnokság - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-02-21 10:00:00>>
771Baranya Megyei Úszó DiákolimpiaKiírás2017-02-19 08:30:00>>
772Asztalitenisz Diákolimpia - FejérKiírás2017-02-16 11:00:00>>
773Asztalitenisz Diákolimpia szakiskola- FejérKiírás2017-02-16 11:00:00>>
774Sz-Sz-B Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2017-02-16 09:00:00>>
775Asztalitenisz Diákolimpia - PestKiírás2017-02-15 10:00:00>>
776Asztalitenisz Diákolimpia V-VI.korcsoport - PestKiírás2017-02-15 10:00:00>>
777Asztalitenisz Diákolimpia - Nógrád 2017Kiírás2017-02-09 09:30:00>>
778Úszás diákolimpia - Komárom megyeiKiírás2017-02-02 17:42:00>>
779Asztalitenisz Diákolimpia - BékésKiírás2017-02-02 09:00:00>>
780Asztalitenisz Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-02-02 09:00:00>>
781V. - VI. Kcs.Asztalitenisz Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-02-02 09:00:00>>
782Asztalitenisz Szakiskolás Bajnokság- BékésKiírás2017-02-02 09:00:00>>
783Pest Megyei ÚszóversenyKiírás2017-02-01 10:00:00>>
784Sz-Sz-B Megyei Úszó Diákolimpia Kiírás2017-01-25 09:00:00>>
785Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-01-24 10:00:00>>
786Zsinórlabda Diákolimpia - Hajdú-Bihar 2. csapatok számáraKiírás2017-01-20 10:00:00>>
787Zsinórlabda Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-01-20 10:00:00>>
788Sz-Sz-B Megyei Tanulásban Akadályozott Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
789Sz-Sz-B Megyei Értelmileg Akadályozott III-IV.kocs. Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
790Sz-Sz-B Megyei Értelmileg Akadályozott V-VI.kocs. Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
791Baranya megyei evezős ergométeres diákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
792Zsinórlabda Diákolimpia - FejérKiírás2017-01-11 10:00:00>>
793Zsinórlabda Diákolimpia - PestKiírás2017-01-11 10:00:00>>
794Zsinórlabda Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-01-11 09:00:00>>
795Zsinórlabda Diákolimpia - TolnaKiírás2017-01-09 09:00:00>>
796Zsinórlabda Diákolimpia - BudapestKiírás2016-12-15 10:00:00>>
797Budapesti Zsinorlabda Diákolimpia 2016 - Második csapat nevezéseKiírás2016-12-15 10:00:00>>
798Luca Kupa - BácsKiírás2016-12-13 10:00:00>>
799Zsinórlabda Diákolimpia - BékésKiírás2016-12-13 09:00:00>>
800Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - TolnaKiírás2016-12-09 10:00:00>>
801Zsinórlabda Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2016-12-08 10:00:00>>
802TANAK Budapesti Asztalitenisz Diákolimpia 2016Kiírás2016-12-08 10:00:00>>
803ÉRTAK Somogy megyei Zsinórlabda verseny V.- VI. korcsoportKiírás2016-12-08 09:00:00>>
804SOMOGY Zsinórlabda Diákolimpia iskolák 2. csapatának nevezéseKiírás2016-12-08 09:00:00>>
805Zsinórlabda Diákolimpia - BaranyaKiírás2016-12-08 09:00:00>>
806BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI ÚSZÁS DIÁKOLIMPIAKiírás2016-12-08 09:00:00>>
807Zsinórlabda Verseny, TANAK - BaranyaKiírás2016-12-08 09:00:00>>
808Zsinórlabda Verseny, ÉRTAK - BaranyaKiírás2016-12-08 09:00:00>>
809SOMOGY MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIA BAJNOKSÁGA 2016Kiírás2016-12-08 08:30:00>>
810Zsinórlabda Diákolimpia - SomogyKiírás2016-12-08 08:30:00>>
811Terematlétika Diákolimpia - NógrádKiírás2016-12-01 09:30:00>>
812Zsinór Diákolimpia - Bács-Kiskun megye Kiírás2016-12-01 09:00:00>>
813Zsinórlabda Diákolimpia - Bács-Kiskun megyei verseny (ÉA.)Kiírás2016-12-01 09:00:00>>
814Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - CsongrádKiírás2016-11-29 15:00:00>>
815Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Csongrád -HallássérültekKiírás2016-11-29 15:00:00>>
8162016 ŐSZ CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-11-29 08:30:00>>
817Terematlétika Diákolimpia - CsongrádKiírás2016-11-29 08:00:00>>
818Terematlétika Diákolimpia - Csongrád- HallássérültekKiírás2016-11-29 08:00:00>>
819Békés megyei úszó diákolimpiaKiírás2016-11-26 09:00:00>>
820Terematlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2016-11-25 09:00:00>>
821Terematlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2016-11-24 10:00:00>>
822Terematlétika Diákolimpia - HevesKiírás2016-11-24 10:00:00>>
823TANAK Terematlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2016-11-24 10:00:00>>
824Terematlétika Diákolimpia - TolnaKiírás2016-11-23 13:00:00>>
825Fejér megyei asztalitenisz Diákolimpia 2016 ŐszKiírás2016-11-23 13:00:00>>
826Terematlétika Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2016-11-23 09:00:00>>
827Terematlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2016-11-23 09:00:00>>
828Zsinórlabda Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2016-11-23 09:00:00>>
829Tolna Megyei Asztalitenisz Diákolimpia SzekszárdKiírás2016-11-18 09:00:00>>
830Terematlétika Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2016-11-17 11:00:00>>
831Terematlétika Diákolimpia - SomogyKiírás2016-11-17 09:00:00>>
832Hajdú - Bihar Megyei Asztalitenisz Őszi Diákolimpia TANAKKiírás2016-11-17 09:00:00>>
833Terematlétika Diákolimpia - SOMOGY III. korcsoportKiírás2016-11-17 09:00:00>>
834B-A-Z Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-11-16 09:00:00>>
835Terematlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2016-11-15 10:00:00>>
836Terematlétika Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2016-11-15 09:00:00>>
837Veszprém Megyei Diákolimpia AsztaliteniszKiírás2016-11-12 10:00:00>>
838Veszprém Megyei Diákolimpia Kapkodd a LábadKiírás2016-11-12 09:00:00>>
839Nógrád megyei Asztalitenisz BajnokságKiírás2016-11-10 09:30:00>>
840SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ÚSZÓ BAJNOKSÁG 2016Kiírás2016-11-10 09:30:00>>
841Terematlétika Diákolimpia - BékésKiírás2016-11-10 09:00:00>>
842Terematlétika Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2016-11-10 09:00:00>>
843Baranya megyei asztalitenisz diákolimpiaKiírás2016-11-10 09:00:00>>
844SOMOGY MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAI BAJNOKSÁG ŐSZI FORDULÓJA 2016Kiírás2016-11-09 09:30:00>>
845KEM asztalitenisz őszKiírás2016-11-09 09:00:00>>
846Terematlétika Diákolimpia - ZalaKiírás2016-10-25 09:00:00>>
847CSONGRÁD MEGYEI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA 2Kiírás2016-10-25 08:00:00>>
848Bács-Kiskun ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIAI MEGYEI ATLÉTIKA BAJNOKSÁGAKiírás2016-10-21 09:00:00>>
849Győr-Moson-Sopron Megyei Labdarúgó Diákolimpia ŐszKiírás2016-10-20 12:00:00>>
850B-A-Z Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-20 09:00:00>>
851Pest Megyei Atlétika Diákolimpia-2016 őszKiírás2016-10-19 10:00:00>>
852Budapesti Tanak Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-18 10:00:00>>
853Győr-Moson-Sopron Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-13 12:00:00>>
854Baranya megyei őszi labdarúgó diákolimpiaKiírás2016-10-13 10:30:00>>
855Baranya megyei őszi - Kapkodd a lábad! - sorversenyKiírás2016-10-13 10:30:00>>
856FODISZ JNSZ Diákolimpia Labdarúgás 2016-17.Kiírás2016-10-13 10:00:00>>
857Nógrád megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-13 09:30:00>>
858Baranya megyei őszi mezei futó diákolimpiaKiírás2016-10-13 09:00:00>>
859DIÁKOLIMPIA SOMOGY MEGYEI ŐSZI MEZEI FUTÓBAJNOKSÁGAKiírás2016-10-13 08:30:00>>
860Békés megyei labdarúgó diákolimpia őszKiírás2016-10-13 08:30:00>>
861Budapesti Tanak Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-12 10:00:00>>
862Pest Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-12 10:00:00>>
863KEM Labdarúgás őszKiírás2016-10-12 09:00:00>>
864Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-12 09:00:00>>
865Hajdú-Bihar Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-11 09:00:00>>
866Veszprém Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-10 09:00:00>>
867Bács-Kiskun Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-07 09:00:00>>
868Heves Megyei Labdarúgó Diákolimpia_2016_őszKiírás2016-10-06 09:30:00>>
869Baranya megyei Őszi atlétikai diákolimpiaKiírás2016-10-06 09:00:00>>
870Fejér megyei labdarúgó Diákolimpia 2016 őszKiírás2016-10-06 09:00:00>>
871SOMOGY MEGYEI ŐSZI ATLÉTIKAI DIÁKOLIMPIA PÁLYABAJNOKSÁGaKiírás2016-10-06 08:30:00>>
872CSONGRÁD MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-10-05 09:00:00>>
873KEM Atlétika őszKiírás2016-10-05 09:00:00>>
874Sz-Sz-B Őszi Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-05 09:00:00>>
875Zala M. Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-04 09:00:00>>
876Veszprém Atlétika Megyei FordulóKiírás2016-10-03 09:00:00>>
877Tolna megyei kispályás labdarúgó diákolimpiai bajnokságaKiírás2016-09-30 09:00:00>>
878Bács-Kiskun Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-09-30 09:00:00>>
879Heves Megyei Atlétika Diákolimpia_2016_őszKiírás2016-09-29 09:30:00>>
880B-A-Z ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-09-29 09:00:00>>
881Somogy Megyei labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-09-29 08:51:00>>
882 Tolna Megyei Atlétika Diákolimpia BonyhádKiírás2016-09-28 13:00:00>>
883Zala M. Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-09-28 09:00:00>>
884Fejér megyei atlétika őszi forduló 2016Kiírás2016-09-28 09:00:00>>
885JNSZ FODISZ Diákolimpia Atlétika 2016/17 öszKiírás2016-09-27 10:00:00>>
886Nógrád megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2016-09-22 09:00:00>>
887Békés megyei atlétikai diákolimpia őszi bajnokságaKiírás2016-09-22 09:00:00>>
888Somogy Megyei Kosárlabda Diákolimpiai döntőKiírás2016-09-22 08:00:00>>
889Pest Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-25 10:00:00>>
890Bács megyei labdarúgó diákolimpiaKiírás2016-05-20 09:00:00>>
891Békés megyei atlétikai diákolimpiaKiírás2016-05-20 09:00:00>>
892Heves Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2016-05-19 09:30:00>>
893Hajdú - Bihar Megyei Atlétika Diákolimpiai Bajnokság - TANAKKiírás2016-05-19 09:00:00>>
894Nógrád Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-05-19 09:00:00>>
895Békés megyei labdarúgó diákolimpiaKiírás2016-05-19 09:00:00>>
896SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ATLÉTIKAI PÁLYABAJNOKSÁGA Kiírás2016-05-19 08:30:00>>
897Győr-Moson-Sopron Megyei Atlétikai BajnokságKiírás2016-05-18 12:00:00>>
898Zala Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-18 09:00:00>>
899Sz-Sz-B Megyei Atlétika Diákolimpia Tanulásban akadályozott tanulók részéreKiírás2016-05-18 09:00:00>>
900Bács megyei atlétika diákolimpiaKiírás2016-05-13 08:30:00>>
901Heves Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-12 09:30:00>>
902Somogy Megyei Kispályás Labdarúgó Diákolimpiai BajnokságKiírás2016-05-12 09:00:00>>
903Tolna Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-11 10:00:00>>
904Veszprém Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-11 09:30:00>>
905Nógrád megyei Atlétikai BajnokságKiírás2016-05-10 09:30:00>>
906BARANYA MEGYEI Atlétika DIÁKOLIMPIAKiírás2016-05-06 09:00:00>>
907KEM Labdarúgó BajnokságKiírás2016-05-05 09:00:00>>
908KEM Atlétika BajnokságKiírás2016-05-04 09:00:00>>
909Fejér megyei atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-04 09:00:00>>
910Hajdú - Bihar Megyei Kispályás Labdarúgó Bajnokság - TANAKKiírás2016-05-04 09:00:00>>
911BARANYA MEGYEI Labdarúgó DIÁKOLIMPIA - tavaszKiírás2016-05-03 15:00:00>>
912Budapesti TANAK Atlétikai DiákolimpiaKiírás2016-05-03 10:00:00>>
913Csongrád Megyei Atlétika DöntőKiírás2016-05-03 08:30:00>>
914Győr-Moson-Sopron Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2016-04-28 12:00:00>>
915Veszprém Megyei Labdarúgás Diákolimpia Kiírás2016-04-28 09:30:00>>
916B-A-Z MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-04-28 09:00:00>>
917Pest Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2016-04-27 10:00:00>>
918Fejér megyei Labdarúgó Diákolimpia Kiírás2016-04-27 09:00:00>>
919Sz-Sz-B Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-04-27 09:00:00>>
920Budapesti TANAK Labdarúgó BajnokságKiírás2016-04-26 10:00:00>>
921Csongrád Megyei Labdarúgó DöntőKiírás2016-04-26 09:00:00>>
922TANAK Tolna Megyei Kispályás Labdarúgó BajnokságKiírás2016-04-22 10:00:00>>
923Zala Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-04-20 09:00:00>>
924J-N-Sz Atlétika Diákolimpia Tavaszi fordulóKiírás2016-04-19 10:00:00>>
925Zsinórlabda Diákolimpia Budapesti ElődöntőKiírás2016-04-14 12:00:00>>
926B-A-Z MEGYEI LABDARÚGÁS DIÁKOLIMPIA- TANAKKiírás2016-04-14 09:00:00>>
927SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ZSINÓRLABDA BAJNOKSÁGÁNAKKiírás2016-04-14 08:30:00>>
928Győr- Moson-Sopron Megyei Kapkodd a lábad! sor és váltó versenyKiírás2016-04-12 10:00:00>>
929Hajú -Bihar megyei „Kapkodd a lábad!” sor- és váltóversenyeKiírás2016-04-12 09:00:00>>
930Békés megyei -Kapkodd a lábad! versenyKiírás2016-04-11 10:00:00>>
931Somogy MEGYEI „KAPKODD A LÁBAD” SOR-, VÁLTÓ ÉS ÜGYESSÉGI CSAPATBAJNOKSÁGAKiírás2016-04-11 09:30:00>>
932Somogy Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-04-07 10:00:00>>
933J-N-SZ Kapkodd a lábad - sor és váltó megyei versenyKiírás2016-03-31 12:30:00>>
934Bács Kapkodd a lábad! sorversenyKiírás2016-03-29 10:00:00>>
935KEM Kapkodd a lábad sorversenyKiírás2016-03-23 10:00:00>>
936FODISZ JNSZ Diákolimpia LabdarúgásKiírás2016-03-22 10:00:00>>
937Zala Megyei Kapkodd a lábad! DiákolimpiaKiírás2016-03-22 09:00:00>>
938Fejér Megyei Kapkodd a lábad Diákolimpia Kiírás2016-03-21 13:30:00>>
939Győr-Moson-Sopron megyei Asztalitenisz diákolimpiai versenyKiírás2016-03-17 12:00:00>>
940Heves Megyei Kapkodd a lábad DiákolimpiaKiírás2016-03-17 09:30:00>>
941Nógrád megyei Kapkodd a lábad diákolimpiaKiírás2016-03-17 09:30:00>>
942Békés megyei Asztalitenisz Diákolimpiai versenyKiírás2016-03-15 09:00:00>>
943Budapest TANAK Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-03-10 12:00:00>>
944BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI KAPKODD A LÁBAD DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-10 10:00:00>>
945BARANYA MEGYEI Kapkodd a lábad DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-10 09:00:00>>
946Sz-Sz-B Megyei Tanulásban és Értelmileg Akadályozott Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2016-03-09 09:00:00>>
947Zala Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-03-09 09:00:00>>
948Hajdú-Bihar Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-03-08 11:00:00>>
949CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-07 08:30:00>>
950Bács_Terematlétika_DiákolimpiaKiírás2016-03-05 09:00:00>>
951Budapesti Terematlétika Diákolimpia - TANAKKiírás2016-03-04 10:00:00>>
952Nógrád megyei Asztalitenisz Diákolimpia (új időpont!)Kiírás2016-03-03 09:30:00>>
953K-EM Asztalitenisz bajnokságKiírás2016-03-03 09:00:00>>
954BARANYA MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-03 09:00:00>>
955Bács asztalitenisz diákolimpiaKiírás2016-03-03 09:00:00>>
956Csongrád Megyei Terematlétika DöntőKiírás2016-02-29 16:00:00>>
957Pest Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-29 10:00:00>>
958Veszprém Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-27 10:00:00>>
959Veszprém Megyei Kapkodd a Lábad DiákolimpiaKiírás2016-02-27 09:00:00>>
960Tolna Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-26 10:00:00>>
961Pest Megyei Kapkodd a lábad DiákolimpiaKiírás2016-02-25 10:00:00>>
962Heves Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-25 09:30:00>>
963BARANYA MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-02-25 09:00:00>>
964Fejér Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-24 14:00:00>>
965Csongrád Megyei Úszás Diákolimpiai VersenyKiírás2016-02-22 08:30:00>>
966Zala Megyei Úszó DiákolimpiaKiírás2016-02-18 11:00:00>>
967JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-02-18 10:00:00>>
968BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-02-18 09:00:00>>
969Pest Megyei Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2016-02-17 10:00:00>>
970Heves Megyei TerematlétikaKiírás2016-02-11 09:30:00>>
971Sz-Sz-B Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-02-10 10:00:00>>
972KEM Zsinórlabda bajnokságKiírás2016-02-10 09:00:00>>
973Sz-Sz-B Megyei Kapkodd a lábad!Kiírás2016-02-10 09:00:00>>
974SZ-SZ-B Megyei Asztalitenisz Diákolimpiai Bajnokság Kiírás2016-02-06 13:00:00>>
975 Veszprém Megyei Terematlétika Bajnokság Diákolimpia 2015/2016 FVSEKiírás2016-02-05 09:00:00>>
976Békés Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-02-04 10:00:00>>
977BUDAPEST Kapkodd a lábad! Tanak Kiírás2016-01-29 10:00:00>>
978Zala Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-01-28 09:30:00>>
979K-EM Terematlétika BajnokságKiírás2016-01-27 10:00:00>>
980Hajdú-Bihar Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-01-27 09:00:00>>
981Terematlétika verseny Nógrád megyeKiírás2016-01-14 09:30:00>>
982FODISZ Diákolimpia ÚszóversenyKiírás2016-01-14 08:30:00>>
983Terematlétika JNSZKiírás2016-01-12 10:00:00>>
984Csongrád Megyei Kapkodd a Lábad DöntőKiírás2015-12-09 08:00:00>>

Versenykiírások 2014/15
Versenykiírások 2015/16