Fogyatékosok Országos Diák-,
Verseny- és Szabadidősport Szövetsége
Országos Diáksport versenyek
Verseny névKiírás letöltéseVerseny kezdeteEredmények
1Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő és Tehetségkutató VersenyKiírás2021-12-02 10:00:00>>
2Kézilabda Országos Diákolimpia Döntő és Tehetségkutató VersenyKiírás2021-11-24 09:45:00>>
3Atlétika Országos Diákolimpia Döntő és Tehetségkutató Verseny (TANAK 3-4)Kiírás2021-11-12 09:30:00>>
4Hallássérültek Tollaslabda Országos Diákolimpiai DöntőjeKiírás2021-09-24 10:00:00>>
5Hallássérültek Asztalitenisz Országos Diákolimpia DöntőjeKiírás2021-09-24 10:00:00>>
6Hallássérültek Sakk Országos Diákolimpiai DöntőjeKiírás2021-09-24 10:00:00>>
7Próba_1Kiírás2021-07-16 01:00:00>>
8Mezei Futás Országos Diákolimpia DöntőKiírás2021-05-26 09:30:00>>
9'Kapkodd a lábad' Sor és Váltóverseny Országos Diákolimpia DöntőKiírás2020-03-28 08:30:00>>
10Showdown (Vak asztalitenisz) Országos Diákolimpia Döntő és FOVESZ versenyKiírás2020-03-07 09:30:00>>
11Röplabda Országos Diákolimpia Döntő -H-Kiírás2020-03-06 17:00:00>>
12Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő -T-Kiírás2020-03-06 10:00:00>>
13Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő TKiírás2020-02-27 09:15:00>>
14Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő -É-Kiírás2020-02-26 09:30:00>>
15„Kapkodd a lábad!” sor- és váltóverseny Országos Diákolimpia Döntő - ÉKiírás2019-12-14 09:30:00>>
16Cházár András Úszó Emlékverseny és Úszás Országos Diákolimpia Döntő - HKiírás2019-12-07 09:00:00>>
17Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő-TKiírás2019-12-05 09:00:00>>
18Kézilabda Országos Diákolimpia Döntő - IntegráltKiírás2019-12-04 09:00:00>>
19Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő HKiírás2019-11-15 10:00:00>>
20Tollaslabda Országos Diákolimpia Döntő - HKiírás2019-11-15 10:00:00>>
21Sakk Országos Diákolimpia Döntő - HKiírás2019-11-15 10:00:00>>
22Labdarúgó Diákolimpia Országos Döntő - HKiírás2019-11-07 10:00:00>>
23Atlétika Országos Diákolimpiai Döntő -T3, T4, ÉKiírás2019-10-18 10:00:00>>
24Hallássérültek Atlétika Országos Diákolimpiai DöntőjeKiírás2019-10-17 10:00:00>>
25Látássérültek Atlétika Országos Diákolimpiai DöntőjeKiírás2019-10-17 10:00:00>>
26Atlétika Országos Diákolimpia Döntő -É-Kiírás2019-10-09 10:00:00>>
27Mezei Futás Diákolimpia Országos DöntőKiírás2019-05-24 11:30:00>>
28Országos Integrált Kézilabda Diákolimpia II. fordulóKiírás2019-05-23 10:00:00>>
29Szakiskolások Országos SportfesztiváljaKiírás2019-05-15 14:30:00>>
30TANAK Kispályás Labdarúgás Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2019-05-03 13:00:00>>
31FODISZ-MHSSZ Nyuszi, hopp sorverseny, Mezei futó és Tájékozódási futó Diákolimpiai DöntőKiírás2019-04-12 08:00:00>>
32Kapkodd a Lábad Sorverseny TANAK Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2019-04-05 13:00:00>>
33Szakiskolás Korúak Országos Asztalitenisz Diákolimpiája és FOVESZ Utánpótlás Magyar BajnokságKiírás2019-03-26 10:00:00>>
34ÉRTAK Zsinórlabda Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2019-03-07 09:30:00>>
35Hallássérültek Országos Röplabda Diákolimpiai DöntőjeKiírás2019-03-01 17:00:00>>
36TANAK Országos Zsinórlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2019-03-01 13:00:00>>
37Országos Kosárlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2019-02-21 10:00:00>>
38Országos Úszó Diákolimpiai Döntő és Tehetségkutató VersenyKiírás2019-02-09 09:00:00>>
39XI. Mikolovits Veronika Evezős Ergométeres Emlékverseny És Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2019-02-05 10:00:00>>
40XXXII. Cházár András Úszó Emlékverseny és Diákolimpiai DöntőKiírás2018-12-08 09:00:00>>
41Országos Integrált Kézilabda Diákolimpia I. fordulóKiírás2018-11-28 10:00:00>>
42Hallássérültek Diákolimpiai Sporttalálkozója - TollaslabdaKiírás2018-11-17 13:30:00>>
43Hallássérültek Diákolimpiai Sporttalálkozója - SakkKiírás2018-11-17 13:30:00>>
44ÉRTAK Kapkodd a Lábad Sorverseny Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2018-11-17 09:00:00>>
45Hallássérültek Diákolimpiai Sporttalálkozója - AsztaliteniszKiírás2018-11-17 08:00:00>>
46Hallássérültek Országos Labdarúgó Diákolimpiai DöntőjeKiírás2018-10-11 11:00:00>>
47Látássérültek Országos Atlétika Diákolimpiai DöntőjeKiírás2018-06-02 12:00:00>>
48Országos TANAK Atlétika Diákolimpiai DöntőKiírás2018-06-02 12:00:00>>
49Speciális Szakiskolák Országos Asztalitenisz Diákolimpiája és Utánpótlás Tehetségkutató VersenyKiírás2018-05-26 10:00:00>>
50Hallássérültek Országos Atlétikai DiákolimpiájaKiírás2018-05-24 10:30:00>>
51Országos ÉRTAK Atlétikai DöntőKiírás2018-05-17 11:00:00>>
52Szakiskolások Országos SportfesztiváljaKiírás2018-05-10 14:30:00>>
53Hallássérültek Kispályás Labdarúgó Országos Diákolimpiai DöntőjeKiírás2018-05-09 11:00:00>>
54TANAK Országos Labdarúgás Diákolimpiai DöntőKiírás2018-05-04 12:00:00>>
55FODISZ-MHSSZ Nyuszi, hopp sorverseny, Mezei futó és Tájékozódási futó Diákolimpiai DöntőKiírás2018-04-20 08:30:00>>
56Mezei Futás Diákolimpia Országos DöntőKiírás2018-04-19 11:45:00>>
57Kapkodd a Lábad Sorverseny TANAK Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2018-04-13 12:00:00>>
58ÉRTAK Országos Zsinórlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2018-03-08 09:30:00>>
59Hallássérültek Országos Röplabda Diákolimpiai DöntőjeKiírás2018-03-02 17:00:00>>
60TANAK Országos Zsinórlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2018-02-23 12:00:00>>
61TANAK Országos Kosárlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2018-02-15 10:00:00>>
62Országos Úszó Diákolimpia és Tehetségkutató Verseny DebrecenKiírás2018-02-10 10:00:00>>
63X. Mikolovits Veronika Evezős Ergométeres Emlékverseny És Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2018-02-06 10:00:00>>
64Országos Asztalitenisz Diákolimpiai Döntő 3-4. kcs.Kiírás2018-01-24 10:00:00>>
65XXXI. Cházár András Úszó Emlékverseny és Diákolimpiai DöntőKiírás2017-12-09 09:00:00>>
66Országos Terematlétika Diákolimpiai DöntőKiírás2017-12-07 10:00:00>>
67Országos Integrált Kézilabda DIO DöntőKiírás2017-11-29 10:00:00>>
68Hallássérültek Országos Asztalitenisz Diákolimpiai DöntőjeKiírás2017-11-10 19:00:00>>
69Hallássérültek Országos Sakk Diákolimpiai DöntőjeKiírás2017-11-10 19:00:00>>
70Hallássérültek Tollaslabda Országos Diákolimpiai DöntőjeKiírás2017-11-10 19:00:00>>
71ÉRTAK Kapkodd a Lábad Sorverseny Diákolimpiai DöntőKiírás2017-11-10 17:00:00>>
72Hallássérültek Országos Mezei Futó Diákolimpiai DöntőjeKiírás2017-06-07 11:00:00>>
73Országos Mezei Futó Diákolimpiai Döntő TANAK, ÉRTAKKiírás2017-06-07 11:00:00>>
74Országos Labdarúgás Diákolimpiai DöntőKiírás2017-05-26 12:00:00>>
75Hallássérültek Országos Atlétika Diákolimpiai DöntőjeKiírás2017-05-26 11:00:00>>
76Országos Atlétika Diákolimpiai DöntőKiírás2017-05-19 14:00:00>>
77Speciális Szakiskolák Országos Sportfesztiválja BajaKiírás2017-05-11 14:00:00>>
78TANAK Országos Asztalitenisz Diákolimpiai DöntőKiírás2017-04-28 10:00:00>>
79Nyuszi, hopp - Hallássérültek Játékos Sor- és Váltóverseny Diákolimpiai Országos DöntőjeKiírás2017-04-27 16:00:00>>
80Hallássérültek Országos Tájfutó Diákolimpiai DöntőjeKiírás2017-04-27 16:00:00>>
81Országos Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpiai DöntőKiírás2017-04-07 15:00:00>>
82Országos ÉRTAK Zsinórlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2017-03-24 10:00:00>>
83Országos TANAK Zsinórlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2017-03-10 12:00:00>>
84Hallássérültek Országos Röplabda DiákolimpiájaKiírás2017-03-03 16:00:00>>
85Speciális Szakiskolák Országos Asztalitenisz Diákolimpiája és Nyílt Utánpótlás Tehetségkutató VersenyKiírás2017-03-03 10:00:00>>
86Országos Úszó Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2017-02-11 10:00:00>>
87IX. Mikolovits Veronika Evezős Ergométeres EmlékversenyKiírás2017-02-08 10:00:00>>
88Országos Integrált Kézilabda Diákolimpiai Döntő I. ÁllomásKiírás2016-12-16 09:00:00>>
89Országos Terematlétika Diákolimpia BudapestKiírás2016-12-10 09:00:00>>
90XXX. Cházár András Úszó Emlékverseny és Diákolimpiai DöntőKiírás2016-12-10 09:00:00>>
91Hallássérültek Országos Diákolimpiai SporttalálkozójaKiírás2016-11-11 19:00:00>>
92XV. Jubileumi Országos ÉRTAK Kapkodd A Lábad SorversenyKiírás2016-11-11 17:00:00>>
93Országos Kosárlabda Diákolimpiai DöntőKiírás2016-10-22 08:30:00>>
94Hallássérültek Országos Kispályás Labdarúgó Diákolimpiai DöntőjeKiírás2016-10-14 17:00:00>>
95Országos Atlétika Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-06-10 14:00:00>>
96Kispályás Labdarúgás Diákolimpia Országos Döntő és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-06-03 14:00:00>>
97Országos Zsinórlabda Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-05-30 11:00:00>>
98Hallássérültek Országos Atlétika Diákolimpiai BajnokságaKiírás2016-05-12 11:00:00>>
99Speciális Szakiskolák Országos SportfesztiváljaKiírás2016-05-05 15:00:00>>
100Kapkodd a Lábad Játékos Sor- és Váltóverseny Országos Diákolimpiai DöntőKiírás2016-04-15 15:00:00>>
101Hallássérültek Nyuszi, Hopp Játékos Sor- és VáltóversenyeKiírás2016-04-15 08:30:00>>
102Hallássérültek Országos Mezei- és Tájfutó Diákolimpiája és Tehetségkutató VersenyeKiírás2016-04-15 08:30:00>>
103Országos Asztalitenisz Diákolimpia és Tehetségkutató VersenyKiírás2016-03-19 10:00:00>>
104Speciális Szakiskolák Országos Asztalitenisz Diákolimpiája és Tehetségkutató VersenyeKiírás2016-03-12 10:00:00>>
105Országos Terematlétika Diákolimpia MórKiírás2016-03-05 11:00:00>>
106Hallássérültek Országos Röplabda Diákolimpiai BajnokságKiírás2016-03-05 08:00:00>>
107Országos Úszó Diákolimpia DebrecenKiírás2016-02-20 08:30:00>>
108VIII. Mikolovits Veronika Evezős Ergométeres EmlékversenyKiírás2016-02-10 10:00:00>>
109FODISZ Diákolimpia - Kapkodd a lábad! - Játékos sorversenyKiírás2015-11-14 09:00:00>>

Regionális Diáksport versenyek
Verseny névKiírás letöltéseVerseny kezdeteEredmények
1DAR Terematlétika Diákolimpiai DöntőKiírás2021-11-25 09:00:00>>
2Észak-Magyarországi Regionális Terematlétika Diákolimpia DöntőKiírás2021-11-25 09:00:00>>
3ÉAR Terematlétika Diákolimpia DöntőKiírás2021-11-24 11:00:00>>
4KDR Regionális Terematlétika Diákolimpia DöntőKiírás2021-11-10 12:00:00>>
5DDR Regionális Terematlétika Diákolimpiai DöntőKiírás2021-11-10 10:00:00>>
6DDR Regionális Atlétika Diákolimpia DöntőKiírás2021-10-28 10:00:00>>
7ÉAR Regionális Atlétika Diákolimpia DöntőKiírás2021-10-21 10:00:00>>
8DAR Regionális Atlétika Diákolimpia DöntőKiírás2021-10-20 10:00:00>>
9ÉMR Regionális Atlétika Diákolimpia DöntőKiírás2021-10-20 09:30:00>>
10NYDR Regionális Terematlétika Diákolimpia DöntőKiírás2021-10-12 10:30:00>>
11Kosárlabda Regionális Diákolimpia Döntő-Keleti csoportKiírás2020-01-23 10:00:00>>
12Kosárlabda Regionális Diákolimpia Döntő-Nyugati csoportKiírás2020-01-21 10:00:00>>
13TANAK Zsinórlabda Regionális Középdöntő Keleti RégióKiírás2019-01-31 10:00:00>>
14TANAK Zsinórlabda Regionális Középdöntő Dél-Nyugati RégióKiírás2019-01-30 10:00:00>>
15TANAK Zsinórlabda Regionális Középdöntő Középső RégióKiírás2019-01-30 10:00:00>>
16Regionális Kosárlabda DIO Elődöntő Keleti RégióKiírás2019-01-24 10:00:00>>
17Regionális Kosárlabda DIO Elődöntő Nyugati RégióKiírás2019-01-15 10:00:00>>
18TANAK Zsinórlabda Regionális Középdöntő Keleti RégióKiírás2018-02-01 11:00:00>>
19TANAK Zsinórlabda Regionális Középdöntő Középső RégióKiírás2018-01-31 10:00:00>>
20Regionális Kosárlabda DIO Elődöntő Keleti RégióKiírás2018-01-25 10:00:00>>
21TANAK Zsinórlabda Regionális Középdöntő Dél-Nyugati RégióKiírás2018-01-23 10:00:00>>
22Regionális Kosárlabda DIO Elődöntő Nyugati RégióKiírás2018-01-16 10:00:00>>
23Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális NyíregyházaKiírás2017-01-27 10:00:00>>
24Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális SzárKiírás2017-01-27 10:00:00>>
25ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos - Regionális NyíregyházaKiírás2017-01-27 10:00:00>>
26ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális SzárKiírás2017-01-27 10:00:00>>
27ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális NyíregyházaKiírás2017-01-27 10:00:00>>
28ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális SzárKiírás2017-01-27 10:00:00>>
29Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális Tiszaföldvár-HomokKiírás2017-01-26 10:00:00>>
30ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális Tiszaföldvár-HomokKiírás2017-01-26 10:00:00>>
31ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális Tiszaföldvár-HomokKiírás2017-01-26 10:00:00>>
32Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális BudapestKiírás2017-01-20 10:00:00>>
33Zsinórlabda Diákolimpia - Regionális NagybajomKiírás2017-01-20 10:00:00>>
34ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális BudapestKiírás2017-01-20 10:00:00>>
35ÉRTAK Zsinórlabda III-IV. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális NagybajomKiírás2017-01-20 10:00:00>>
36ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális BudapestKiírás2017-01-20 10:00:00>>
37ÉRTAK Zsinórlabda V-VI. Korcsoportos Diákolimpia - Regionális NagybajomKiírás2017-01-20 10:00:00>>
38Regionális Atlétika ÉRTAK Diákolimpia NyíregyházaKiírás2016-05-18 09:00:00>>
39Regionális ÉRTAK Atlétika Diákolimpia PécsKiírás2016-05-05 09:00:00>>
40Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Budapest TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-22 10:00:00>>
41Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Nyíregyháza TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-13 10:00:00>>
42Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Győr TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-13 10:00:00>>
43Regionális Zsinórlabda Diákolimpia Pécs TANAK és ÉRTAKKiírás2016-04-07 10:00:00>>

Megyei Diáksport versenyek
Verseny névKiírás letöltéseVerseny kezdeteEredmények
1CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIA DÖNTŐKiírás2021-12-16 08:30:00>>
2Komárom-Esztergom Megyei Úszó DiákolimpiaKiírás2021-12-09 09:00:00>>
3CSONGRÁD MEGYEI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIAKiírás2021-12-09 08:30:00>>
4GyMS Megyei Asztalitenisz Diákolimpia DöntőKiírás2021-12-07 10:00:00>>
5 Veszprém Megye Mikulás Kupa 2021 szabadidősKiírás2021-12-03 09:00:00>>
6Labdarúgó Diákolimpia - BudapestKiírás2021-11-29 10:30:00>>
7Hajdú-Bihar Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2021-11-24 11:00:00>>
8Nógrád Megyei Terematlétikai BajnokságKiírás2021-11-18 10:00:00>>
9Terematlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2021-11-18 10:00:00>>
10Terematlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2021-11-18 10:00:00>>
11BÁCS Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2021-11-18 09:00:00>>
12Heves Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2021-11-18 09:00:00>>
13Terematlétika Borsod diákolimpiaKiírás2021-11-16 09:00:00>>
14Békés Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2021-11-12 09:00:00>>
15Komárom-Esztergom Megyei Trematlétika DiákolimpiaKiírás2021-11-10 09:00:00>>
16Baranya Megyei Terematlétikai DiákolimpiaKiírás2021-11-04 14:00:00>>
17Sz-Sz-B Megyei Terematlétikai DiákolimpiaKiírás2021-11-04 09:00:00>>
18Csongrád-Csanád Megyei Terematlétika Verseny SzegedKiírás2021-11-04 08:00:00>>
19Terematlétika Jász-Nagykun-Szolnok Megyei DiákolimpiaKiírás2021-11-03 10:00:00>>
20Atlétika Pest Megyei Diákolimpiai Döntő és tehetségkutató verseny-2021.Kiírás2021-11-03 10:00:00>>
21FOBMSZ Spéci SportnapKiírás2021-10-21 09:00:00>>
22terematlétika Tolna megyeKiírás2021-10-20 09:00:00>>
23Atlétika Békkés Megyei DiákolimpiaKiírás2021-10-20 08:00:00>>
24Veszprém Megyei Terematlétika 2021Kiírás2021-10-15 09:00:00>>
25Nógrád Megyei Atlétika Diákolimpia DöntőKiírás2021-10-14 10:00:00>>
26Heves Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2021-10-14 09:00:00>>
27GYMS Megyei Terematlétika Diákolimpia Döntő 2021Kiírás2021-10-12 10:30:00>>
28Zala Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2021-10-12 10:00:00>>
29Somogy megyei Őszi Atlétikai Diákolimpiai BajnokságaKiírás2021-10-12 10:00:00>>
30Atlétika ÁTÍRHATÓ - BaranyaKiírás2021-10-11 09:00:00>>
31Bács-Kiskun Diákolimpia Megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2021-10-08 09:17:00>>
32Hajdú-Bihar Megyei Tanulásban A. Atlétika DiákolimpiaKiírás2021-10-07 10:00:00>>
33Hajdú-Bihar Megyei Értelmileg A. Atlétika DiákolimpiaKiírás2021-10-07 10:00:00>>
34GyMS Megyei Labdarúgó Diákolimpia 2021ŐszKiírás2021-10-07 09:30:00>>
35Baranya Megyei ÉRTAK Diákolimpia 2021Kiírás2021-10-07 09:00:00>>
36Baranya Megyei Tanak Atlétikai VersenyKiírás2021-10-07 09:00:00>>
37BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2021-10-06 09:51:00>>
38Komárom-Esztergom Megyei Atlétika diákolimpiaKiírás2021-10-06 09:00:00>>
39Fejér megyei Atlétika DiákOlimpiaKiírás2021-10-06 09:00:00>>
40Csongrád-Csanád Megyei Atlétika Verseny HódmezővásárhelyKiírás2021-10-06 08:00:00>>
41Csongrád-Csanád Megyei Atlétika Verseny Hódmezővásárhely HallássérültKiírás2021-10-06 08:00:00>>
42Tenkes-túraKiírás2021-10-02 10:00:00>>
43Mozdul a suliKiírás2021-10-01 09:11:00>>
44Bács-Kiskun megyei Diákolimpiai Atlétika versenyKiírás2021-10-01 09:00:00>>
45Zala Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2021-09-30 09:00:00>>
46Atlétika Veszprém Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2021-09-30 09:00:00>>
47Sz-Sz-B Megyei Tanulásban A. Atlétika Diákolimpia Kiírás2021-09-30 09:00:00>>
48Sz-Sz-B Megyei Értelmileg A. Atlétikai DiákolimpiaKiírás2021-09-30 09:00:00>>
49Atlétika2021Kiírás2021-09-29 10:00:00>>
50GyMS Megyei Atlétika Ősz21Kiírás2021-09-28 09:00:00>>
51Kistérségi sportnapKiírás2021-09-24 09:00:00>>
52Atlétika Jász-Nagykun-Szolnok Megyei DiákolimpiaKiírás2021-09-22 10:00:00>>
53Somogy megyei Őszi Labdarúgó Diákolimpiai BajnokságaKiírás2021-09-22 09:00:00>>
54Tüskevár TúraKiírás2021-09-21 09:56:00>>
55Zala Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2021-09-21 09:00:00>>
56Őszi viziparádéKiírás2021-09-10 09:05:00>>
57Most Mi SportolunkKiírás2021-06-18 09:00:00>>
58Csobbanj Miskolci SelyemrétenKiírás2021-06-14 09:00:00>>
59úszás fesztivál MiskolconKiírás2021-06-03 09:39:00>>
60Komlói kispályás foci házi versenyKiírás2020-10-16 11:00:00>>
61Komlói háziverseny mezeiKiírás2020-10-16 09:00:00>>
62Komlói erőemelő házibajnokságKiírás2020-10-13 14:00:00>>
63Komlói házi versenyKiírás2020-10-12 09:00:00>>
64Aradi vértanúk kerékpártúraKiírás2020-10-06 08:00:00>>
65Tenkes TúraKiírás2020-10-03 10:00:00>>
66Atlétika Veszprém _ őszi házi versenyKiírás2020-09-30 09:30:00>>
67Labdarúgás Diákolimpia B-A-Z megyeKiírás2020-09-30 09:00:00>>
68Pécsváradi átlétikai házi versenyKiírás2020-09-30 09:00:00>>
69Zengő túra 2.Kiírás2020-09-26 09:00:00>>
70Terematlétika Jász-Nagykun-Szolnok Megyei DiákolimpiaKiírás2020-09-24 10:00:00>>
71ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA B-A-Z megyeKiírás2020-09-23 09:00:00>>
72Harkányi házi mezei futó versenyKiírás2020-09-23 09:00:00>>
73Veszprém őszi Mezei Futás háziverseny Kiírás2020-09-22 10:00:00>>
74Makó Megyei Kispályás Labdarúgó TornaKiírás2020-09-22 08:00:00>>
75Labdarúgás Jász-Nagykun-Szolnok Megyei DiákolimpiaKiírás2020-09-17 10:00:00>>
76Atlétika Jász-Nagykun-Szolnok Megyei DiákolimpiaKiírás2020-09-17 10:00:00>>
77Labdarúgás-Bács-Kiskun megye Diákolimpia DöntőKiírás2020-09-17 09:00:00>>
78Baranya Megyei Mezei Diákolimpia Kiírás2020-09-17 09:00:00>>
79Házi versenyKiírás2020-09-17 09:00:00>>
80 MEZEI FUTÁS DIÁKOLIMPIA BAZ m.Kiírás2020-09-16 10:00:00>>
81Veszprém Megyei Labdarúgás Diákolimpia 2020 ősz III.,VI kcs. Kiírás2020-09-15 09:00:00>>
82Baranya Megyei Atlétikai Diákolimpia TKiírás2020-09-15 09:00:00>>
83Baranya Megyei Atlétikai Diákolimpia ÉKiírás2020-09-15 09:00:00>>
84Baranya Megyei Atlétikai VersenyKiírás2020-09-15 09:00:00>>
85Tettye KupaKiírás2020-09-12 14:30:00>>
86Zengő túraKiírás2020-09-12 09:00:00>>
87"Kapkodd a lábad!" Békés Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2020-09-10 09:00:00>>
88Szentes Mezei Futás Csongrád Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2020-09-09 08:30:00>>
89Akadálymentes Turizmus NapjaKiírás2020-09-05 10:00:00>>
90Mezei Futás Csongrád Megyei Diákolimpia Döntő - SzentesKiírás2020-04-08 08:30:00>>
91Mezei Futás Országos Diákolimpia Döntő - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2020-04-02 10:00:00>>
92Mezei Futás Országos Diákolimpia Döntő - ZalaKiírás2020-03-31 09:00:00>>
93Floor ball B-A-Z megyei szabadidős versenyKiírás2020-03-26 10:00:00>>
94Kapkodd a lábad Országos Diákolimpia Döntő - BudapestKiírás2020-03-25 10:00:00>>
95Mezei Futás Országos Diákolimpia Döntő - Komárom-EsztergomKiírás2020-03-25 09:00:00>>
96Mezei Futás Országos Diákolimpia Döntő - VeszprémKiírás2020-03-23 10:00:00>>
97Úszás DiákolimpiaKiírás2020-03-19 12:00:00>>
98"Kapkodd a lábad" Heves megyei Diákolimpia DöntőKiírás2020-03-19 09:00:00>>
99Pest Megyei "Kapkodd a lábad" Diákolimpia - 2020.Kiírás2020-03-18 10:00:00>>
100Kapkodd a lábad sor és váltóversenyKiírás2020-03-18 09:00:00>>
101Asztalitenisz Békés Megyei DiákolimpiaKiírás2020-03-18 09:00:00>>
102A FODISZ 2019/20. TANÉVI DIÁKOLIMPIAI ÉS TEHETSÉGKUTATÓ VERSENYSOROZAT „KAPKODD A LÁBAD!” SOMOGY MEGYEI SOR-, VÁLTÓ- ÉS ÜGYESSÉGI CSAPATVERSENYKiírás2020-03-17 09:00:00>>
103Kapkodd a lábad! Baranya megyei döntőKiírás2020-03-17 09:00:00>>
104Sorverseny Országos Diákolimpia Döntő FejérKiírás2020-03-16 13:00:00>>
105"Kapkodd a lábad!" Sorverseny Diákolimpia JNSZMKiírás2020-03-16 10:00:00>>
106Megyei Kapkodd a lábad-TKiírás2020-03-16 09:00:00>>
107Grundbirkózás Zala Megyei Diákolimpiai Kiírás2020-03-12 09:00:00>>
108"Kapkodd a lábad!"Békés Megyei Diákolimpiai DöntőKiírás2020-03-12 09:00:00>>
109Nógrád megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2020-03-11 11:00:00>>
110úszósuli BAZ megyei szabadidős programKiírás2020-03-06 09:00:00>>
111Parasport napKiírás2020-03-05 09:30:00>>
112korisuli BAZ megyei szabadidős programKiírás2020-03-05 09:00:00>>
113Sorverseny Diákolimpia BAZ megyeKiírás2020-03-04 10:00:00>>
114FODISZ Diákolimpia Kapkodd a Lábad Sor-és Váltóverseny megyei döntőKiírás2020-03-04 09:00:00>>
115FODISZ Diákolimpia Kapkodd a Lábad Sor-és Váltóverseny megyei döntőKiírás2020-03-04 09:00:00>>
116Bálint László Sakk EmlékversenyKiírás2020-02-25 09:00:00>>
117Labdarúgás Csobánc KupaKiírás2020-02-24 09:00:00>>
118Kapkodd a lábad Országos Diákolimpiai Döntő VeszprémKiírás2020-02-22 09:30:00>>
119Úszó Megyei DiákolimpiaKiírás2020-02-20 09:00:00>>
120Kapkodd a lábad sorverseny TolnaKiírás2020-02-13 10:00:00>>
121Kapkodd a lábad! GYMS2020Kiírás2020-02-11 10:00:00>>
122Úszás Borsod diákolimpiaKiírás2020-02-11 09:00:00>>
123GyMS Megyei Kosárlabda Tehetségkutató Torna 3vs3Kiírás2020-02-07 10:00:00>>
124Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2020-02-06 09:00:00>>
125Erőemelés (fekvenyomás) Diákolimpia JNSZMKiírás2020-02-05 10:00:00>>
126CSONGRÁD MEGYEI DIÁKOLIMPIA ÚSZÓ VERSENYKiírás2020-02-05 09:00:00>>
127Zsinórlabda és Röplabda Megyei BajnokságKiírás2020-02-05 09:00:00>>
128Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - BékésKiírás2020-02-05 09:00:00>>
129Zsinórlabda Szakiskola Diákolimpia Döntő - Komárom-EsztergomKiírás2020-01-29 09:00:00>>
130CSONGRÁD MEGYEI GRUNDBÍRKÓZÁS DIÁKOLIMPIA DÖNTŐKiírás2020-01-29 09:00:00>>
131Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - Komárom-EsztergomKiírás2020-01-29 09:00:00>>
132Kosárlabda Diákolimpia - Jász-Nagykun-Szolnok MegyeKiírás2020-01-28 10:00:00>>
133Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2020-01-23 13:00:00>>
134Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - Győr-Moson-SopronKiírás2020-01-17 09:40:00>>
135Ergométeres Evezés Megyei DiákolimpiaKiírás2020-01-17 09:00:00>>
136Kapkodd a Lábad Diákolimpia - Nógrád megyeKiírás2020-01-16 11:00:00>>
137Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2020-01-16 10:00:00>>
138Baranya Megyei Ergométeres DiákolimpiaKiírás2020-01-16 09:00:00>>
139Zsinórlabda megyei döntőKiírás2020-01-16 09:00:00>>
140Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - TolnaKiírás2020-01-16 09:00:00>>
141Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - PestKiírás2020-01-15 10:00:00>>
142Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - BékésKiírás2020-01-15 09:00:00>>
143Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - Komárom-EsztergomKiírás2020-01-15 09:00:00>>
144Asztalitenisz Szakiskola Diákolimpia Döntő - Komárom-EsztergomKiírás2020-01-15 09:00:00>>
145 Békés megyei asztalitenisz bajnokságKiírás2020-01-15 09:00:00>>
146CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DÖNTŐKiírás2020-01-15 08:00:00>>
147Pest Megyei Kosárlabda Diákolimpia-2020.Kiírás2020-01-10 10:00:00>>
148Asztalitenisz Diákolimpia Döntő - BudapestKiírás2019-12-18 11:00:00>>
149Luca kupa Kispályás Labdarúgó Bajnokság - Bács-KiskunKiírás2019-12-18 09:00:00>>
150Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - NógrádKiírás2019-12-12 11:00:00>>
151Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - HevesKiírás2019-12-12 09:00:00>>
152Asztalitenisz Diákolimpiai megyei DöntőKiírás2019-12-12 09:00:00>>
153Asztalitenisz Megyei Diákolimpiai verseny 2Kiírás2019-12-12 09:00:00>>
154Úszás Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-12-12 08:00:00>>
155Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - BudapestKiírás2019-12-11 11:00:00>>
156Békési Teremlabdarúgó BajnokságKiírás2019-12-11 10:00:00>>
157Kosárlabda Szakiskola Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-12-11 09:00:00>>
158Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2019-12-10 10:00:00>>
159Asztalitenisz Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Diákolimpia Kiírás2019-12-10 10:00:00>>
160Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - BaranyaKiírás2019-12-10 09:00:00>>
161Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő 3.Kiírás2019-12-10 09:00:00>>
162Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - BaranyaKiírás2019-12-10 09:00:00>>
163ÉA-Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - Bács-KiskunKiírás2019-12-09 09:00:00>>
164Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - Bács-KiskunKiírás2019-12-09 09:00:00>>
165Mikulás Kupa ÚszóbajnokságKiírás2019-12-07 10:00:00>>
166Mikulás futásKiírás2019-12-06 10:00:00>>
167Mikulás KupaKiírás2019-12-06 09:00:00>>
168BARANYA MEGYEI NYILT DARTS BAJNOKSÁG MIKULÁS KUPAKiírás2019-12-05 13:00:00>>
169Ergométeres evezés Országos Diákolimpia Döntő - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2019-12-05 10:00:00>>
170Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - TolnaKiírás2019-12-05 09:00:00>>
171KAPKODD A LÁBAD MIKULÁS” SZABADIDŐS SOR-, VÁLTÓ- ÉS ÜGYESSÉGI CSAPATVERSENYKiírás2019-12-05 09:00:00>>
172Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - SomogyKiírás2019-12-05 07:00:00>>
173Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő I-II.kcs. - SomogyKiírás2019-12-05 07:00:00>>
174Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő V-VI.kcs - SomogyKiírás2019-12-05 07:00:00>>
175Játékos sorversenyKiírás2019-12-04 10:00:00>>
176Asztalitenisz Fejér Megyei Diákolimpiai DöntőKiírás2019-12-04 09:00:00>>
177Asztalitenisz Fejér Megyei Diákolimpiai Döntő SzakiskolaKiírás2019-12-04 09:00:00>>
178Hajdú-Bihar Megyei Kosárlabda Diákolimpia II-VI. Kcs.Kiírás2019-11-28 10:00:00>>
179Terematlétika Budapesti Diákolimpia Döntő III. kcs.Kiírás2019-11-28 10:00:00>>
180Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - BudapestKiírás2019-11-28 10:00:00>>
181Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - BékésKiírás2019-11-28 09:00:00>>
182CSONGRÁD MEGYEI TEREMATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA DÖNTŐKiírás2019-11-27 11:30:00>>
183Labdarúgás Budapesti Diákolimpia DöntőKiírás2019-11-27 11:00:00>>
184Labdarúgás Budapesti Diákolimpia DöntőKiírás2019-11-27 11:00:00>>
185Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2019-11-27 10:00:00>>
186CSONGRÁD „KAPKODD A LÁBAD” SORVERSENY DIÁKOLIMPIAKiírás2019-11-27 09:00:00>>
187CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIA DÖNTŐKiírás2019-11-27 09:00:00>>
188Zsinórlabda Országos Diákolimpia Döntő - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2019-11-27 09:00:00>>
189Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2019-11-25 09:00:00>>
190Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - BaranyaKiírás2019-11-21 14:00:00>>
191Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - Bács-KiskunKiírás2019-11-21 10:00:00>>
192Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - HevesKiírás2019-11-21 10:00:00>>
193Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő - Pest-MKiírás2019-11-20 10:00:00>>
194Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő - PestKiírás2019-11-20 10:00:00>>
195Tollaslabda Országos Diákolimpia Döntő és Tehetségkutató Verseny - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2019-11-20 10:00:00>>
196Asztalitenisz V Diákolimpia Országos Döntő - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2019-11-20 09:00:00>>
197Asztalitenisz Országos Diákolimpia Döntő T - ZalaKiírás2019-11-20 09:00:00>>
198Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő - Zala V.Kiírás2019-11-20 09:00:00>>
199Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő T - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2019-11-20 09:00:00>>
200Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - Komárom-EsztergomKiírás2019-11-20 09:00:00>>
201Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - VeszprémKiírás2019-11-15 09:00:00>>
202Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - NógrádKiírás2019-11-14 11:00:00>>
203Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - TolnaKiírás2019-11-14 10:00:00>>
204Pest megyei Zsinórlabda Diákolimpia-2019.őszKiírás2019-11-14 10:00:00>>
205Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - Bács-KiskunKiírás2019-11-14 09:30:00>>
206Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - ZalaKiírás2019-11-14 09:00:00>>
207Kosárlabda Békés Megyei Diákolimpiai DöntőKiírás2019-11-14 09:00:00>>
208Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - Hajdú-BiharKiírás2019-11-14 09:00:00>>
209Terematlétika Országos Diákolimpia Döntő - Győr-Moson-SopronKiírás2019-11-12 10:00:00>>
210Tollaslabda Megyei Diákolimpia Döntő VeszprémKiírás2019-11-09 12:00:00>>
211HALLOWEEN - Lombhullató túra Kiírás2019-11-09 09:00:00>>
212Puskás Ferenc Asztali-labdarúgó BajnokságKiírás2019-11-07 09:00:00>>
213Labdarúgás Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-11-06 10:00:00>>
214Asztalitenisz Baranya megyei diáksportverseny MKiírás2019-11-06 09:00:00>>
215Asztalitenisz Baranya megyei Diákolimpia Döntő M2Kiírás2019-11-06 09:00:00>>
216Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő - BaranyaKiírás2019-11-06 09:00:00>>
217Tollaslabda Megyei Diákolimpiai DöntőKiírás2019-10-24 09:00:00>>
218GyMS Megyei Labdarúgó Diákolimpia 19_2o őszKiírás2019-10-22 10:00:00>>
219Sz-Sz-B Megyei Kispályás Labdarúgó Diákolimpia -T-Kiírás2019-10-21 09:00:00>>
220Sz-Sz-B Megyei Kispályás Labdarúgó Diákolimpia -É-Kiírás2019-10-21 09:00:00>>
221Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda Diákolimpia -T-Kiírás2019-10-18 09:00:00>>
222Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda Diákolimpia - Szakiskola-Kiírás2019-10-18 09:00:00>>
223Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda Diákolimpia -É-Kiírás2019-10-18 09:00:00>>
224Pásztói Szabadidős RendezvényKiírás2019-10-17 10:00:00>>
225Őszi Nógrád megyei Labdarúgó bajnokságKiírás2019-10-17 10:00:00>>
226Pest Megyei Labdarúgó Diákolimpia-2019.őszKiírás2019-10-16 10:00:00>>
227Labdarúgás TANAK Komárom-Esztergo Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-10-16 09:00:00>>
228Labdarúgás Szakiskola Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-10-16 09:00:00>>
229LABDARÚGÁS BAZ Megyei DIÁKOLIMPIAKiírás2019-10-16 09:00:00>>
230Veszprém Megyei Labdarúgás Diákolimpia 2019 ősz III.,IV kcs.Kiírás2019-10-16 09:00:00>>
231Veszprém Megyei Labdarúgás Diákolimpia 2019 ősz V., VI. kcs.Kiírás2019-10-16 09:00:00>>
232CSONGRÁD MEGYEI LABDARÚGÓ TORNAKiírás2019-10-16 08:00:00>>
233Atlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2019-10-15 10:00:00>>
234Tanak Atlétika Diákolimpia - Győr-Moson-Sopron_19_őszKiírás2019-10-11 10:00:00>>
235Labdarúgó Diákolimpiai Döntő-Békés megyeKiírás2019-10-10 09:00:00>>
236I. Takerületi Atlétikai VersenyKiírás2019-10-08 12:00:00>>
237Tájékozódási futásKiírás2019-10-08 09:30:00>>
238Tenkes túraKiírás2019-10-05 09:00:00>>
239Atlétika-Bács-Kiskun megye Diákolimpia DöntőKiírás2019-10-04 09:00:00>>
240Atlétika TolnaKiírás2019-10-03 10:00:00>>
241Atlétika Nógrád megyei DiákolimpiaKiírás2019-10-03 10:00:00>>
242 Atlétika Veszprém Megyei Diákolimpia Döntő_ őszKiírás2019-10-03 09:30:00>>
243Labdarúgó Heves Megyei Diákolimpiai Döntő_őszKiírás2019-10-03 09:00:00>>
244Őszi III-IV. Kcs. Hajdú-Bihar Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2019-10-03 09:00:00>>
245Őszi V-VI. Kcs. Hajdú-Bihar Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2019-10-03 09:00:00>>
246Atlétika Baranya Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-10-03 09:00:00>>
247Atlétika Baranya Megyei Diákolimpia Döntő II.Kiírás2019-10-03 09:00:00>>
248Atlétika Baranya Megyei Diákolimpia Döntő III.Kiírás2019-10-03 09:00:00>>
249Szabadidős Spéci Sportnap Kiírás2019-10-03 09:00:00>>
250Toldi Kupa 2019.Kiírás2019-10-03 09:00:00>>
251ATLÉTIKA B-A-Z MEGYEI DIÁKOLIMPIAKiírás2019-10-02 09:00:00>>
252Atlétika Komárom-Esztergom Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-10-02 09:00:00>>
253Labdarúgó Fejér Megyei Diákolimpiai DöntőKiírás2019-10-02 09:00:00>>
254Labdarúgó Fejér Megyei Diákolimpiai Döntő SZAKISKOLAKiírás2019-10-02 09:00:00>>
255CSONGRÁD MEGYEI ATLÉTIKA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYKiírás2019-10-02 08:00:00>>
256Labdarúgó Baranya Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-10-01 09:30:00>>
257Labdarúgás Baranya Megyei Diákolimpia Döntő II.Kiírás2019-10-01 09:30:00>>
258Labdarúgás Baranya megyei Diákolimpia Döntő III.Kiírás2019-10-01 09:00:00>>
259Atlétika Zala Megyei Diákolimpia DöntőKiírás2019-10-01 09:00:00>>
260Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2019-09-30 09:00:00>>
261Szabolcs-Szatmár-Bereg Atlétika Diákolimpia-É-Kiírás2019-09-30 09:00:00>>
262Őszi Zsongás - Nógrád megyeKiírás2019-09-27 09:00:00>>
263Atlétika Heves Megyei Diákolimpiai Döntő_őszKiírás2019-09-26 09:00:00>>
264Őszi Hajdú-Bihar Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2019-09-26 09:00:00>>
265Atlétika Békés Megyei Diákolimpiai DöntőKiírás2019-09-26 09:00:00>>
266Őszi HS Hajdú-Bihar Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2019-09-26 09:00:00>>
267Zala Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2019-09-25 09:00:00>>
268Zal MegyeiLlabdarúgó Szakiskolás DiákolimpiaKiírás2019-09-25 09:00:00>>
269Atlétika Fejér Megyei Diákolimpiai DöntőKiírás2019-09-25 09:00:00>>
270LabdarúgástolnaKiírás2019-09-25 09:00:00>>
271Tüskevár túraKiírás2019-09-24 10:54:00>>
272FÖLDön futók futóversenyKiírás2019-09-19 14:00:00>>
273ATLÉTIKA_Győr-Moson-Sopron_2019_TavaszKiírás2019-09-15 10:00:00>>
274TANAK Atlétika Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2019-09-15 10:00:00>>
275Megyei asztalitenisz páros-és utánpótlás bajnokságKiírás2019-05-29 09:00:00>>
276TANAK Atlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2019-05-27 09:00:00>>
277Szabolcs Szatmár Bereg Megyei Atlétika Diákolimpia Értelmileg A.)Kiírás2019-05-27 09:00:00>>
278TANAK Atlétika Diákolimpia - SomogyKiírás2019-05-22 10:00:00>>
279TANAK Atlétika Diákolimpia - Somogy (I-II. kcs.)Kiírás2019-05-22 10:00:00>>
280TANAK Atlétika Diákolimpia - Somogy (V-VI. kcs.)Kiírás2019-05-22 10:00:00>>
281Heves Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2019-05-16 09:00:00>>
282Szakiskolások Megyei Atlétikai BajnokságaKiírás2019-05-15 09:00:00>>
283TANAK Atlétika Diákolimpia - BékésKiírás2019-05-15 09:00:00>>
284TANAK Atlétika Diákolimpia - FejérKiírás2019-05-15 09:00:00>>
285TANAK Atlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2019-05-14 10:00:00>>
286TANAK Atlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2019-05-14 09:30:00>>
287 Értak Atlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2019-05-14 09:30:00>>
288Baranya megyei ÉRTAK atlétikai verseny 2019Kiírás2019-05-10 09:00:00>>
289Baranya megyei atlétikai verseny 2019Kiírás2019-05-10 09:00:00>>
290TANAK Atlétika Diákolimpia - BaranyaKiírás2019-05-10 09:00:00>>
291Mezei Futás Diákolimpia - NógrádKiírás2019-05-09 11:00:00>>
292TANAK Atlétika Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2019-05-09 09:00:00>>
293TANAK Atlétika Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2019-05-09 09:00:00>>
294TANAK Atlétika Diákolimpia - HevesKiírás2019-05-09 09:00:00>>
295TANAK Atlétika Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2019-05-09 09:00:00>>
296Zala Megyei Értak Atlétika DiákolimpiaKiírás2019-05-08 10:00:00>>
297TANAK Atlétika Diákolimpia - PestKiírás2019-05-08 10:00:00>>
298CSONGRÁD MEGYEI ATLÉTIKA VERSENYKiírás2019-05-08 09:00:00>>
299TANAK Atlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2019-05-07 10:00:00>>
300TANAK Atlétika Diákolimpia - NógrádKiírás2019-05-03 11:00:00>>
301GyMS Megyei Labdarúgó Diákolimpia tavaszKiírás2019-04-29 11:00:00>>
302Zala Megyei Labdarúgó D.O.Kiírás2019-04-29 09:00:00>>
303Zala Megye Szakiskolás Labdarúgó D O.Kiírás2019-04-29 09:00:00>>
304Mezei Futás Diákolimpia - CsongrádKiírás2019-04-26 10:00:00>>
305Pest Megyei Labdarúgó Diákolimpia-2019.Kiírás2019-04-25 10:00:00>>
306Hajdú-Bihar Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2019-04-25 09:00:00>>
307Megyei Kispályás Labdarúgó TornaKiírás2019-04-25 08:00:00>>
308TANAK Atlétika Diákolimpia - TolnaKiírás2019-04-24 10:00:00>>
309Értak Atlétikai BajnokságKiírás2019-04-24 10:00:00>>
310TANAK Atlétika Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2019-04-24 09:00:00>>
311TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - TolnaKiírás2019-04-18 11:00:00>>
312Fejér megyei Szakiskolás Labdarúgó KupaKiírás2019-04-17 09:00:00>>
313TANAK Labdarúgás diákolimpia Borsod-A-ZKiírás2019-04-17 09:00:00>>
314Fejér Megyei Labdarúgó DIO 2019 tavaszKiírás2019-04-17 09:00:00>>
315TANAK Atlétika Diákolimpia - ZalaKiírás2019-04-16 09:00:00>>
316Zala Megyei Szakiskolás Atlétika DiákolimpiaKiírás2019-04-16 09:00:00>>
317Diákolimpia Megyei LabdarúgásKiírás2019-04-16 09:00:00>>
318Mezei Futás Diákolimpia - HevesKiírás2019-04-16 09:00:00>>
319KEM Megyei Szakiskolás Labdarúgó bajnokságKiírás2019-04-16 09:00:00>>
320KEM Megyei TANAK Labdarúgó bajnokságKiírás2019-04-16 09:00:00>>
321Labdarúgás 2019 tavasz Veszprém Megyei Diákolimpia III-IV.Kiírás2019-04-16 09:00:00>>
322Mezei Futás Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2019-04-15 10:00:00>>
323Mezei Futás Diákolimpia - Bács-Kiskun -ÉrtakKiírás2019-04-15 10:00:00>>
324Nyuszi kupa Megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2019-04-15 09:00:00>>
325 Kispályás Labdarúgás TolnaKiírás2019-04-12 09:00:00>>
326Nógrád megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2019-04-11 11:00:00>>
327Sz-Sz-B Megyei Mezei Futás DiákolimpiaKiírás2019-04-11 11:00:00>>
328Labdarúgás Diákolimpia - Jász-Nagykun-Szolnok Megye Kiírás2019-04-11 10:00:00>>
329Baranya Megyei TANAK Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2019-04-11 09:00:00>>
330Barany Megyei V-VI. Labdarúgó TornaKiírás2019-04-11 09:00:00>>
331Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2019-04-11 09:00:00>>
332Baranya Megyei Leány Labdarúgó Torna 2019Kiírás2019-04-11 09:00:00>>
333Mezei Futás Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2019-04-11 09:00:00>>
334SOMOGY MEGYEI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ BAJNOKSÁGÁNAKKiírás2019-04-11 09:00:00>>
335Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2019-04-11 09:00:00>>
336X. Nyúlcipő Megyei FutóversenyKiírás2019-04-11 09:00:00>>
337Mezei Futás Diákolimpia - FejérKiírás2019-04-10 10:00:00>>
338Mezei Futás Diákolimpia - Bács-Kiskun megyei TanakKiírás2019-04-09 10:00:00>>
339Mezei Futás Diákolimpia - SomogyKiírás2019-04-09 09:00:00>>
340TANAK Labdarúgó Diákolimpia - BudapestKiírás2019-04-08 10:00:00>>
341TANAK Labdarúgó Diákolimpia - Budapest (második csapat)Kiírás2019-04-08 10:00:00>>
342Mezei Futás Diákolimpia - BudapestKiírás2019-04-04 12:00:00>>
343Mezei Futás Diákolimpia - BékésKiírás2019-04-04 09:00:00>>
344Mezei Futás Diákolimpia - BaranyaKiírás2019-04-04 09:00:00>>
345Mezei Futás Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2019-04-03 10:00:00>>
346Mezei Futás Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2019-04-03 10:00:00>>
347Mezei Futás Diákolimpia - PestKiírás2019-04-03 10:00:00>>
348Mezei Futás Diákolimpia - TolnaKiírás2019-04-03 10:00:00>>
349FODISZ Tehetségkutató Asztalitenisz BajnokságKiírás2019-04-03 10:00:00>>
350Mezei Futás Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2019-04-03 09:00:00>>
351Mezei Futás Diákolimpia - ZalaKiírás2019-04-02 09:00:00>>
352Mezei Futás Diákolimpia - ZalaKiírás2019-04-02 09:00:00>>
353CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIA DÖNTŐKiírás2019-03-28 09:00:00>>
354TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - BudapestKiírás2019-03-27 10:00:00>>
355"Kapkodd a lábad!" váltóverseny Kiírás2019-03-27 09:00:00>>
356Nógrád Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2019-03-26 14:30:00>>
357Mezei Futás Diákolimpia - VeszprémKiírás2019-03-23 09:30:00>>
358Kapkodd a lábad! megyei diákolimpiaKiírás2019-03-22 09:00:00>>
359Zala Megye Úszás DiákolimpiaKiírás2019-03-21 11:00:00>>
360KEM kapkodd a lábad diákolimpiaKiírás2019-03-21 09:00:00>>
361ÉRTAK Asztalitenisz Diákolimpia - BaranyaKiírás2019-03-21 09:00:00>>
362Szakiskolás asztalitenisz versenyKiírás2019-03-21 09:00:00>>
363Heves Megyei "Kapkodd a lábad" DiákolimpiaKiírás2019-03-21 09:00:00>>
364SOMOGY MEGYEI ASZTALITENISZ BAJNOKSÁGA TAVASZI FORDULÓJÁNAK VERSENYEKiírás2019-03-21 09:00:00>>
365„KAPKODD A LÁBAD!” SOMOGY MEGYEI SOR-, VÁLTÓ- ÉS ÜGYESSÉGI CSAPATVERSENYÉNEKKiírás2019-03-21 09:00:00>>
366TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - BaranyaKiírás2019-03-21 09:00:00>>
367Pest Megyei Kapkodd a lábad Diákolimpia 2019.Kiírás2019-03-20 10:00:00>>
368TANAK Kapkodd a lábad Diákolimpia - BudapestKiírás2019-03-20 10:00:00>>
369Kapkodd a lábad! GYMS2019Kiírás2019-03-07 12:00:00>>
370TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2019-03-06 10:00:00>>
371Sz-Sz-B megyei Kapkodd a Lábad DiákolimpiaKiírás2019-03-06 09:00:00>>
372Nógrád Megyei Kapkodd a Lábad DiákolimpiaKiírás2019-02-28 14:00:00>>
373TANAK Sorverseny Borsod Megyei DiákolimpiaKiírás2019-02-27 10:00:00>>
374Sorverseny TolnaKiírás2019-02-27 10:00:00>>
375Tanak kapkodd a lábad Veszprém megyei DiákolimpiaKiírás2019-02-23 09:00:00>>
376Kapkodd a Lábad sor-és váltóversenyKiírás2019-02-21 10:00:00>>
377KEM Szakiskolások asztalitenisz diákolimpiaKiírás2019-02-11 09:00:00>>
378CSONGRÁD MEGYEI FOGYATÉKKAL ÉLŐK XVII. SPORT ÉS SZABADIDŐS ÚSZÓVERSENYEKiírás2019-02-06 08:30:00>>
379"Kapkodd a lábad!" sorversenyKiírás2019-02-05 10:00:00>>
380Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2019-01-31 09:00:00>>
381Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Úszó DiákolimpiaKiírás2019-01-30 09:00:00>>
382Baranya megyei úszó diákolimpiaKiírás2019-01-27 09:00:00>>
383Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Ergométeres Evezés DiákolimpiaKiírás2019-01-24 13:00:00>>
384TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2019-01-17 12:00:00>>
385TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2019-01-17 12:00:00>>
386Baranya megyei ergométeres evezés diákolimpia 2019Kiírás2019-01-17 09:00:00>>
387Ergométeres evezés Diákolimpia - JNSZMKiírás2019-01-16 10:00:00>>
388Pest Megyei Úszó DiákolimpiaKiírás2019-01-16 10:00:00>>
389Borsod ZsinórlabdaKiírás2019-01-16 09:00:00>>
390Kosárlabda Diákolimpia - Jász-Nagykun-Szolnok MegyeKiírás2019-01-15 10:00:00>>
391Hajdú-Bihar Megyei Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2019-01-11 10:00:00>>
392Megyei Zsinórlabda BajnokságKiírás2019-01-10 09:00:00>>
393Somogy megyei Zsinórlabda Diákolimpiai Bajnokság - TANAKKiírás2019-01-10 09:00:00>>
394Somogy megyei Zsinórlabda Diákolimpiai Bajnokság - ÉRTAKKiírás2019-01-10 09:00:00>>
395Pest Megyei Zsinórlabda Diákolimpia-2019.Kiírás2019-01-09 10:00:00>>
396Zsinórlabda Diákolimpia Jász-Nagykun-Szolnok MegyeKiírás2019-01-09 10:00:00>>
397KEM Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2019-01-09 09:00:00>>
398Zsinórlabda SzekszárdKiírás2018-12-14 09:00:00>>
399TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - NógrádKiírás2018-12-13 09:30:00>>
400TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2018-12-13 09:00:00>>
401Baranya Megyei Zsinórlabda TANAK DiákolimpiaKiírás2018-12-13 09:00:00>>
402Baranya Megyei ÉRTAK Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2018-12-13 09:00:00>>
403Baranya Megyei Zsinórlabda TANAK DiákolimpiaKiírás2018-12-13 09:00:00>>
404Baranya Megyei Zsinórlabda TANAK DiákolimpiaKiírás2018-12-13 09:00:00>>
405Baranya Megyei Zsinórlabda TANAK Verseny V-VI.Kiírás2018-12-13 09:00:00>>
406Szakiskola Asztalitenisz Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2018-12-13 09:00:00>>
407FODISZ Megyei Zsinórlabda BajnokságKiírás2018-12-13 09:00:00>>
408FODISZ Megyei Zsinórlabda BajnokságKiírás2018-12-13 09:00:00>>
409V-VI. Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2018-12-13 09:00:00>>
410Szakiskolások Békés megyei Asztalitenisz BajnokságaKiírás2018-12-13 09:00:00>>
411SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIA KOSÁRLABDA BAJNOKSÁG Kiírás2018-12-13 09:00:00>>
412TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - BékésKiírás2018-12-13 09:00:00>>
413TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2018-12-13 09:00:00>>
414TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - HevesKiírás2018-12-13 09:00:00>>
415KEM úszó diákolimpiaKiírás2018-12-13 08:00:00>>
416TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2018-12-11 10:00:00>>
417TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2018-12-11 10:00:00>>
418TANAK Zsinorlabda Diákolimpia - BudapestKiírás2018-12-10 10:00:00>>
419Mikulás Kupa úszóbajnokságKiírás2018-12-08 09:00:00>>
420TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - SomogyKiírás2018-12-06 09:00:00>>
421TANAK Asztalitenisz Diákolimpia (nagyok) - SomogyKiírás2018-12-06 09:00:00>>
422TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - BudapestKiírás2018-12-05 09:30:00>>
423Luca Kupa Megyei Kispályás Labdarúgó BajnokságKiírás2018-12-05 09:00:00>>
424Kosárlabda Megyei DiákolimpiaKiírás2018-12-03 11:00:00>>
425Terematlétika 3. KCs .Diákolimpia - BudapestKiírás2018-11-29 10:00:00>>
426Hajdú-Bihar Megyei Kosárlabda DiákolimpiaKiírás2018-11-29 10:00:00>>
427Terematlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2018-11-29 10:00:00>>
428Terematlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2018-11-29 10:00:00>>
429Szakiskola Asztalitenisz Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2018-11-29 09:00:00>>
430Terematlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2018-11-29 09:00:00>>
431TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2018-11-29 09:00:00>>
432TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - PestKiírás2018-11-28 10:00:00>>
433TANAK Asztalitenisz Diákolimpia V-VI.kcs.- PestKiírás2018-11-28 10:00:00>>
434Borsod asztalitenisz diákolimpiaKiírás2018-11-28 09:00:00>>
435TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2018-11-28 09:00:00>>
436CSONGRÁD „KAPKODD A LÁBAD” SORVERSENY DIÁKOLIMPIAKiírás2018-11-22 10:00:00>>
437CSONGRÁD MEGYEI TEREMATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA Kiírás2018-11-22 09:00:00>>
438Terematlétika Diákolimpia III.kcs. - SomogyKiírás2018-11-22 09:00:00>>
439Terematlétika Diákolimpia - BékésKiírás2018-11-22 09:00:00>>
440Terematlétika Diákolimpia - CsongrádKiírás2018-11-22 09:00:00>>
441Terematlétika Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2018-11-22 09:00:00>>
442Terematlétika Diákolimpia - SomogyKiírás2018-11-22 09:00:00>>
443TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2018-11-22 09:00:00>>
444TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - CsongrádKiírás2018-11-22 09:00:00>>
445TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - ZalaKiírás2018-11-21 09:00:00>>
446Terematlétika Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2018-11-20 11:00:00>>
447Terematlétika Diákolimpia - HevesKiírás2018-11-20 10:00:00>>
448BARANYA MEGYEI TEREMATLÉTIKAI VERSENYKiírás2018-11-15 14:00:00>>
449Terematlétika Diákolimpia - BaranyaKiírás2018-11-15 14:00:00>>
450Terematlétika Diákolimpia - TolnaKiírás2018-11-15 10:00:00>>
451Terematlétika Diákolimpia - NógrádKiírás2018-11-15 09:30:00>>
452Terematlétika Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2018-11-15 09:00:00>>
453Sz-Sz-B Megyei TANAK Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-11-15 09:00:00>>
454Sz-Sz-B Megyei ÉRTAK Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-11-15 09:00:00>>
455Terematlétika Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2018-11-15 09:00:00>>
456TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - FejérKiírás2018-11-14 13:00:00>>
457TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - FejérKiírás2018-11-14 13:00:00>>
458Terematlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2018-11-14 10:00:00>>
459Terematlétika Diákolimpia - ZalaKiírás2018-11-13 09:00:00>>
460TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - VeszprémKiírás2018-11-10 09:00:00>>
461Barany megyei V-VI. korcsoportos asztalitenisz versenyKiírás2018-11-08 09:00:00>>
462Baranya megyei ÉRTAK aztalitenisz versenyKiírás2018-11-08 09:00:00>>
463Kosárlabda Megyei BajnokságKiírás2018-11-08 09:00:00>>
464KEM kosárlabda diákolimpiaKiírás2018-11-08 09:00:00>>
465TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - BaranyaKiírás2018-11-08 09:00:00>>
466GY-M-S Megyei Labdarúgó Diákolimpia 18 ŐszKiírás2018-11-06 11:00:00>>
467Asztalitenisz Diákolimpia - Tolna megyeKiírás2018-10-19 09:00:00>>
468JNSZM Atlétika Diákolimpia 2018. Kiírás2018-10-18 11:00:00>>
469Nógrád Megyei Labdarúgó Bajnokság - Őszi fordulóKiírás2018-10-18 10:00:00>>
470 2018 Őszi CSONGRÁD MEGYEI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIAKiírás2018-10-18 09:00:00>>
471Bács-Őszi LabdarúgásKiírás2018-10-18 09:00:00>>
472SZ-SZ-B Megyei TA Kosárlabda DiákolimpiaKiírás2018-10-18 09:00:00>>
473Sz-Sz-B Megyei Szakiskola Kosárlabda DiákolimpiaKiírás2018-10-18 09:00:00>>
474Sz-Sz- B Megyei ÉRTAK Kosárlabda DiákolimpiaKiírás2018-10-18 09:00:00>>
475Borsod labdarúgás diákolimpiaKiírás2018-10-17 09:00:00>>
476KEM Szakikola Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-10-17 09:00:00>>
477KEM TANAK Labdarúgó DiákoilimpiaKiírás2018-10-17 09:00:00>>
478TANAK Labdarúgó Diákolimpia (ősz) - BudapestKiírás2018-10-16 10:00:00>>
479TANAK Labdarúgó Diákolimpia (ősz) - Budapest - Második csapatKiírás2018-10-16 10:00:00>>
480GY_M_S Megyei Atlétika Diákolimpia18 őszKiírás2018-10-16 10:00:00>>
481Labdarúgás 2018 ősz Veszprém Megyei Diákolimpia III-IV.Kiírás2018-10-16 09:00:00>>
482 Veszprém Megyei Diákolimpia 2018 Labdarúgás V-VIKiírás2018-10-16 09:00:00>>
483Megyei Atlétikai DIO BácsKiírás2018-10-12 09:00:00>>
484BARANYA MEGYEI ŐSZI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIAKiírás2018-10-11 09:30:00>>
485Heves Megyei Labdarúgó Diákolimpia_2018. őszKiírás2018-10-11 09:00:00>>
486SOMOGY MEGYEI ŐSZI ATLÉTIKAI PÁLYABAJNOKSÁGÁNAKKiírás2018-10-11 09:00:00>>
487Megyei atlétikai bajnokság2018Kiírás2018-10-11 09:00:00>>
488Labdarúgás Diákolimpia - Jász-Nagykun-Szolnok Megye 2018.Kiírás2018-10-10 10:00:00>>
489TANAK V-VI Asztalitenisz Diákolimpia - VeszprémKiírás2018-10-10 09:00:00>>
490 Asztalitenisz Diákolimpia ÉRTAK I-VI - VeszprémKiírás2018-10-10 09:00:00>>
491KEM atlétika diákolimpiaKiírás2018-10-10 09:00:00>>
492TANAK Atlétikai Diákolimpia - BudapestKiírás2018-10-09 10:00:00>>
493Veszprém 2018 Atlétika DiákolimpiaKiírás2018-10-09 09:30:00>>
494Nógrád Megyei Atlétikai Bajnokság 2018 ŐszKiírás2018-10-09 09:30:00>>
495Veszprém Megyei Atlétika Diákolimpia ÉRTAK I- VIKiírás2018-10-09 09:30:00>>
496Sz-Sz-B Megyei Atlétika Diákolimpia(TANAK)Kiírás2018-10-04 09:30:00>>
497Sz-Sz-B Megyei Atlétika Diákolimpia (ÉRTAK)Kiírás2018-10-04 09:30:00>>
498BARANYA MEGYEI ÉRTAK ATLÉTIKAI VERSENYKiírás2018-10-04 09:00:00>>
499BARANYA MEGYEI TANAK ATLÉTIKAI DIÁKOLIMPIAKiírás2018-10-04 09:00:00>>
500BARANYA MEGYEI ATLÉTIKAI VERSENY V-VI. KCS.Kiírás2018-10-04 09:00:00>>
501SOMOGY M-I KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ BAJNOKSÁGA ŐSZI FORDULÓJAKiírás2018-10-04 09:00:00>>
502Heves Megyei Atlétika Diákolimpia_2018. őszKiírás2018-10-04 09:00:00>>
503Borsod atlétika diákolimpiaKiírás2018-10-03 09:00:00>>
504Fejér megyei labdarúgó DIO2018 őszKiírás2018-10-03 09:00:00>>
505Zala M. Atlétika D.O.Kiírás2018-10-02 09:00:00>>
506Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-09-28 09:00:00>>
5072018 őszi CSONGRÁD MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2018-09-27 09:00:00>>
508Békés Megyei Diák Labdarúgó BajnokságKiírás2018-09-27 09:00:00>>
509Őszi Hajdú-Bihar Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2018-09-27 09:00:00>>
510Megyei Atlétikai diákolimpiai versenyKiírás2018-09-26 10:00:00>>
511Fejér megye Atlétika DIO 2018 őszKiírás2018-09-26 09:00:00>>
512Zala Labdarúgó DiákolipiaKiírás2018-09-25 09:00:00>>
513Zala Szakiskolás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-09-25 09:00:00>>
514Őszi Hajdú-Bihar Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-09-20 09:00:00>>
515TANAK Atlétika Diákolimpia - HevesKiírás2018-05-17 09:00:00>>
516TANAK Atlétika Diákolimpia - SomogyKiírás2018-05-16 09:00:00>>
517V-VI. kcs. TANAK Atlétika Megyei Diákolimpia - SomogyKiírás2018-05-16 09:00:00>>
518TANAK Atlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2018-05-15 12:00:00>>
519TANAK Atlétika Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2018-05-15 10:00:00>>
520TANAK Atlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2018-05-10 09:00:00>>
521ÉRTAK Atlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2018-05-10 09:00:00>>
522TANAK Atlétika Diákolimpia - PestKiírás2018-05-09 10:00:00>>
523TANAK Atlétika Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2018-05-09 09:00:00>>
524TANAK Atlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2018-05-08 10:00:00>>
525TANAK Atlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2018-05-08 09:30:00>>
526Veszprém Megyei Atlétika Diákolimpia - I-VI kcs.Kiírás2018-05-08 09:30:00>>
527TANAK Atlétika Diákolimpia - NógrádKiírás2018-05-08 09:30:00>>
528Atlétika Diákolimpia - Bács-Kiskun TAKiírás2018-05-08 09:00:00>>
529Baranya Megyei Tavaszi Atlétikai VersenyKiírás2018-05-08 09:00:00>>
530Baranya Megyei ÉRTAK atlétikai versenyKiírás2018-05-08 09:00:00>>
531TANAK Atlétika Diákolimpia - BaranyaKiírás2018-05-08 09:00:00>>
532Megyei atlétikai bajnokságKiírás2018-05-07 09:00:00>>
533TANAK Atlétika Diákolimpia - BékésKiírás2018-05-07 09:00:00>>
534TANAK Atlétika Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2018-05-03 09:00:00>>
535TANAK Atlétika Diákolimpia - FejérKiírás2018-05-02 09:00:00>>
536TANAK Atlétika Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2018-04-27 09:00:00>>
537Heves Megyei Labdarúgó Diákolimpia - 2018. tavaszKiírás2018-04-26 09:00:00>>
538BARANYA MEGYEI TANAK KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA 2018Kiírás2018-04-26 09:00:00>>
539Baranya megyei TANAK-ÉRTAK labdarúgó torna 18Kiírás2018-04-26 09:00:00>>
540Baranya Megyei lány labdarúgó torna 18Kiírás2018-04-26 09:00:00>>
541KEM TANAK Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-04-25 09:00:00>>
542KEM Szakiskola Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-04-25 09:00:00>>
543Sz-Sz-BTANAK Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-04-25 09:00:00>>
544Sz-Sz-B Megyei Értelmileg Akadályozottak Kispályás Labdarúgó Diákolimpia Kiírás2018-04-25 09:00:00>>
545GyMS Megyei Labdarúgó Diákolimpia tavaszKiírás2018-04-24 10:00:00>>
546Kispályás Labdarúgás DIO Somogy megyeKiírás2018-04-24 09:00:00>>
547Csongrád Megyei Labdarugó DööntőKiírás2018-04-24 09:00:00>>
548Labdarúgó BajnokságKiírás2018-04-24 09:00:00>>
549Szakiskolás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-04-24 09:00:00>>
550Veszprém Megyei Labdarúgó Diákolimpia III.- IV. kcs.Kiírás2018-04-23 09:30:00>>
551Veszprém Megyei Labdarúgó Diákolimpia V.-VI. kcs.Kiírás2018-04-23 09:30:00>>
552TANAK Atlétika Diákolimpia - TolnaKiírás2018-04-20 10:00:00>>
553Megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2018-04-20 09:00:00>>
554Megyei Labdarúgó Diákolimpia Hajdú-BiharKiírás2018-04-20 09:00:00>>
555Pest Megyei Labdarúgó Diákolimpia-2018.tavaszKiírás2018-04-18 10:00:00>>
556Labdarúgó diákolimpiaKiírás2018-04-18 09:00:00>>
557Labdarúgó megyei bajnokságKiírás2018-04-18 09:00:00>>
558BAZ MEGYEI LABDARÚGÁS DIÁKOLIMPIAKiírás2018-04-18 09:00:00>>
559TANAK Atlétika Diákolimpia - CsongrádKiírás2018-04-18 09:00:00>>
560TANAK Budapesti Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2018-04-17 10:00:00>>
561TANAK Labdarúgó Diákolimpia - Budapest - második csapatKiírás2018-04-17 10:00:00>>
562TANAK Atlétika Diákolimpia - ZalaKiírás2018-04-17 09:00:00>>
563Fejér megyei labdarúgás DIOKiírás2018-04-17 09:00:00>>
564Fejér megye Szakiskola labdarúgás DIO Kiírás2018-04-17 09:00:00>>
5652018 Zala Megyei Szakiskolás D.O.Kiírás2018-04-17 09:00:00>>
566Mezei Futás Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2018-04-17 09:00:00>>
567TOLNA MEGYEI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIAI Kiírás2018-04-13 10:00:00>>
568ÉRTAK Mezei futás Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2018-04-13 09:00:00>>
569Mezei Futás Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2018-04-13 09:00:00>>
570Mezei Futás Diákolimpia - BudapestKiírás2018-04-12 12:00:00>>
571Mezei Futás Diákolimpia - FejérKiírás2018-04-12 10:00:00>>
572Mezei Futás Diákolimpia - ZalaKiírás2018-04-12 10:00:00>>
573Mezei Futás Diákolimpia - BékésKiírás2018-04-12 09:00:00>>
574Mezei Futás Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2018-04-11 10:00:00>>
575Mezei Futás Diákolimpia - BaranyaKiírás2018-04-11 09:00:00>>
576Mezei Futás Diákolimpia - SomogyKiírás2018-04-11 09:00:00>>
577Labdarúgó Bajnokság - NógrádKiírás2018-04-10 10:00:00>>
578Mezei Futás Diákolimpia - NógrádKiírás2018-04-10 10:00:00>>
579Mezei Futás Diákolimpia - HevesKiírás2018-04-10 09:00:00>>
580Mezei Futás Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2018-04-10 09:00:00>>
581Megyei Mezei Futás Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2018-04-06 10:00:00>>
582Mezei Futás Diákolimpia - PestKiírás2018-04-06 10:00:00>>
583GyMS Nyúlcipő Mezei FutóversenyKiírás2018-04-05 09:00:00>>
584Kapkodd a lábad!DiákolimpiaKiírás2018-03-28 09:00:00>>
585Mezei Futás Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2018-03-27 10:00:00>>
586Kapkodd a lábad! GYMSKiírás2018-03-27 10:00:00>>
587Hajdú-Bihar Megyei Kosárlabda DiákolimpiaKiírás2018-03-27 10:00:00>>
588KAPKODD A LÁBAD! Somogy megyeKiírás2018-03-26 10:00:00>>
589Nyuszi kupaKiírás2018-03-26 09:00:00>>
590Mezei Futás Diákolimpia - VeszprémKiírás2018-03-24 09:00:00>>
591Mezei Futás Diákolimpia - TolnaKiírás2018-03-23 10:00:00>>
592Úszó DiákolimpiaKiírás2018-03-22 11:00:00>>
593TANAK Kapkodd a lábad Diákolimpia - BudapestKiírás2018-03-22 10:00:00>>
594"Kapkodd a lábad" - Heves megyeKiírás2018-03-22 09:00:00>>
595Sz-Sz-B Megyei Kapkodd a lábad!Sor- és Váltóverseny DiákolimpiaKiírás2018-03-22 09:00:00>>
596BARANYA MEGYEI TAVASZI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2018-03-22 09:00:00>>
597BARANYA MEGYEI ÉRTAK TAVASZI ASZTALITENISZ VERSENYKiírás2018-03-22 09:00:00>>
598BARANYA MEGYEI SZAKISKOLÁS ASZTALITENISZ VERSENYKiírás2018-03-22 09:00:00>>
599Labdarúgás Diákolimpia - Jász-Nagykun-Szolnok 2018.Kiírás2018-03-21 10:00:00>>
600TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - tavaszi - BudapestKiírás2018-03-21 10:00:00>>
601Kapkodd a lábadKiírás2018-03-14 10:00:00>>
602Kapkodd a lábad sor-, és váltóversenyKiírás2018-03-13 09:00:00>>
603Tolna Megyei Asztalitenisz Diákolimpia2018Kiírás2018-03-13 09:00:00>>
604TANAK Ergométeres evezés - BudapestKiírás2018-03-08 12:00:00>>
605Békés megyei asztalitenisz bajnokság,tavaszKiírás2018-03-08 09:00:00>>
606Asztalitenisz megyei bajnokság - Nógrád megyeKiírás2018-03-06 09:30:00>>
607Csongrád Megyei Diákolimpiai úszóverseny Kiírás2018-03-06 09:00:00>>
608BARANYA MEGYEI Kapkodd a lábad! DIÁKOLIMPIAKiírás2018-03-01 09:00:00>>
609TANAK Megyei Asztalitenisz Diákolimpiai BajnokságaKiírás2018-03-01 09:00:00>>
610Kapkodd a Lábad Pest Megyei Sorverseny DiákolimpiaKiírás2018-02-28 10:00:00>>
611Megyei Asztalitenisz VersenyKiírás2018-02-26 09:00:00>>
612Kapkodd a lábad Veszprém megyei DiákolimpiaKiírás2018-02-24 09:00:00>>
613BÁCS Kapkodd a lábad sor-és váltóversenyKiírás2018-02-23 09:00:00>>
614Asztalitenisz Szakiskola Tehetségkutató versenyKiírás2018-02-21 09:00:00>>
615Kapkodd a lábad megyei bajnokság - Nógrád megyeKiírás2018-02-20 09:30:00>>
616BARANYA MEGYEI ÚSZÓ DIÁKOLIMPIA 2018Kiírás2018-02-18 08:00:00>>
617"Kapkodd a lábad!" Sorverseny - JNSZMKiírás2018-02-15 10:00:00>>
618KEM Úszó DiákolimpiaKiírás2018-02-08 08:00:00>>
619B-A-Z MEGYEI ÚSZÁS DIÁKOLIMPIAKiírás2018-02-07 10:00:00>>
620Fejér Megyei "Kapkodd a lábad" DIOKiírás2018-02-07 10:00:00>>
621 Megyei Zsinórlabda Diákolimpia Sz-Sz-BKiírás2018-02-01 09:00:00>>
622Megyei Értelmileg Akadályozott Zsinórlabda Diákolimpia Sz-Sz-BKiírás2018-02-01 09:00:00>>
623Pest Megyei Úszó Diákolimpia-2018.Kiírás2018-01-31 10:00:00>>
624Szakiskolások megyei zsinórlabda bajnokságaKiírás2018-01-26 09:00:00>>
625Zsinórlabda diákolimpiaKiírás2018-01-26 09:00:00>>
626FODISZ Tehetségkutató Asztalitenisz Bajnokság BácsKiírás2018-01-25 10:00:00>>
627Tolna Megyei" Kapkodd a lábad"- sor és váltóversenyeKiírás2018-01-19 10:00:00>>
628Asztalitenisz Diákolimpia - Jász-Nagykun-Szolnok MegyeKiírás2018-01-17 10:00:00>>
629BARANYA MEGYEI EVEZŐS ERGOMÉTERES DIÁKOLIMPIAKiírás2018-01-11 09:00:00>>
630Pest Megyei Zsinórlabda Diákolimpia-2018.Kiírás2018-01-10 10:00:00>>
631Zsinórlabda KEM DiákolimpiaKiírás2018-01-10 09:00:00>>
632Fejér megyei zsinórlabda DIOKiírás2018-01-09 10:00:00>>
633Fejér megye szakiskola zsinórlabda DIOKiírás2018-01-09 10:00:00>>
634Tolna Megyei Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-12-19 09:00:00>>
635Asztalitenisz Szakiskolai Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-12-18 09:00:00>>
636Asztalitenisz Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-12-18 09:00:00>>
637FODISZ Megyei Zsinórlabda BajnokságKiírás2017-12-15 09:00:00>>
638FODISZ Megyei Zsinórlabda Bajnokság ÉAKiírás2017-12-15 09:00:00>>
639TANAK Zsinorlabda Diákolimpia - BudapestKiírás2017-12-14 10:00:00>>
640TANAK Zsinorlabda Diákolimpia - Budapest (Második csapat)Kiírás2017-12-14 10:00:00>>
641 Szakiskolások Békés megyei asztalitenisz bajnokságaKiírás2017-12-14 09:00:00>>
642Asztalitenisz Diákolimpia Többi - SomogyKiírás2017-12-14 09:00:00>>
643Asztalitenisz Diákolimpia - BékésKiírás2017-12-14 09:00:00>>
644Asztalitenisz Diákolimpia - HevesKiírás2017-12-14 09:00:00>>
645Asztalitenisz Diákolimpia - SomogyKiírás2017-12-14 09:00:00>>
646Zsinórlabda Diákolimpia - Jász - Nagykun - Szolnok MegyeKiírás2017-12-13 10:00:00>>
647TANAK Asztalitenisz Diákolimpia - BudapestKiírás2017-12-13 10:00:00>>
648Luca Kupa Megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2017-12-13 09:00:00>>
649Asztalitenisz Diákolimpia - NógrádKiírás2017-12-12 09:30:00>>
650Asztalitenisz Diákolimpia - TolnaKiírás2017-12-08 09:00:00>>
651Baranya Megyei Zsinórlabda Diákolimpia 17Kiírás2017-12-07 09:00:00>>
652Baranya Megyei Zsinórlabda Verseny 17Kiírás2017-12-07 09:00:00>>
653Terematlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-12-04 09:00:00>>
654Asztalitenisz Diákolimpia - Bács - Kiskun Kiírás2017-11-30 10:00:00>>
655Hajdú-Bihar Megyei Zsinórlabda Diákolimpiai BajnokságKiírás2017-11-30 10:00:00>>
656Asztalitenisz Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-11-29 10:00:00>>
657B-A-Z MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIAKiírás2017-11-29 09:00:00>>
658TANAK Budapesti Terematlétika Diákolimpia - 2017Kiírás2017-11-27 10:00:00>>
659TANAK Budapesti Terematlétika Diákolimpia III. korcsoportKiírás2017-11-27 10:00:00>>
660Békés megyei úszóbajnokságKiírás2017-11-25 09:00:00>>
661Győr-Moson-Sopron Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2017-11-23 11:00:00>>
662Terematlétika Diákolimpia - HevesKiírás2017-11-23 10:00:00>>
663Terematlétika Diákolimpia - BékésKiírás2017-11-23 09:00:00>>
664Terematlétika Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-11-23 09:00:00>>
665Győr-Moson-Sopron Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2017-11-22 10:00:00>>
666Asztalitenisz Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-11-22 09:00:00>>
667Asztalitenisz Diákolimpia - Borsod V-VIkcs.Kiírás2017-11-22 09:00:00>>
668Terematlétika Diákolimpia - ZalaKiírás2017-11-21 09:00:00>>
669Asztalitenisz Diákolimpia V-VI - Veszprém 2017 DiákolimpiaKiírás2017-11-18 09:00:00>>
670Asztalitenisz Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-11-18 09:00:00>>
671Terematlétika Diákolimpia - TolnaKiírás2017-11-17 10:00:00>>
672Terematlétika Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-11-16 14:00:00>>
673Baranya Megyei Terematlétikai verseny - ÉRTAKKiírás2017-11-16 14:00:00>>
674Terematlétika Diákolimpia - Bács-Kiskun megyeKiírás2017-11-16 10:00:00>>
675Terematlétika Diákolimpia - NógrádKiírás2017-11-16 09:30:00>>
676Asztalitenisz Diákolimpia - Pest-V-VI.kcsKiírás2017-11-15 10:00:00>>
677Asztalitenisz Diákolimpia - Fejér SzakiskolaKiírás2017-11-15 10:00:00>>
678Asztalitenisz Diákolimpia - FejérKiírás2017-11-15 10:00:00>>
679Asztalitenisz Diákolimpia - PestKiírás2017-11-15 10:00:00>>
680KEM Asztalitenisz SzakiskolaKiírás2017-11-15 09:00:00>>
681Asztalitenisz DiákII. - ZalaKiírás2017-11-15 09:00:00>>
682Asztalitenisz Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-11-15 09:00:00>>
683Asztalitenisz Diákolimpia - ZalaKiírás2017-11-15 09:00:00>>
684Terematlétika Diákolimpia - CsongrádKiírás2017-11-15 08:00:00>>
685Terematlétika Diákolimpia hallássérültek - CsongrádKiírás2017-11-15 08:00:00>>
686CSONGRÁD „KAPKODD A LÁBAD” SORVERSENY DIÁKOLIMPIAKiírás2017-11-15 08:00:00>>
687Asztalitenisz Diákolimpia - CsongrádKiírás2017-11-15 08:00:00>>
688Terematlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-11-09 10:00:00>>
689Terematlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-11-09 09:30:00>>
690Asztalitenisz Verseny - BaranyaKiírás2017-11-09 09:00:00>>
691Asztalitenisz Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-11-09 09:00:00>>
692Terematlétika Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-11-08 09:00:00>>
693Atlétika Diákolimpia Pest MegyeKiírás2017-10-25 10:00:00>>
694Gy-M-S Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2017-10-25 10:00:00>>
695KEM Kosárlabda bajnokságKiírás2017-10-25 09:00:00>>
696GY-M-S Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2017-10-19 10:00:00>>
697Megyei Kispályás Futball Bajnokság KalocsaKiírás2017-10-19 09:00:00>>
698Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda Diákolimpia 2017Kiírás2017-10-19 09:00:00>>
699Fejér Megyei Kosárlabda DIOKiírás2017-10-19 09:00:00>>
700Békés megyei labdarúgó bajnokságKiírás2017-10-19 09:00:00>>
701Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda Diákolimpia Speciális Szakisk.TANAKKiírás2017-10-19 09:00:00>>
702Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda Diákolimpia ÉRTAKKiírás2017-10-19 09:00:00>>
703Baranya Megyei Őszi Labdarúgó tornaKiírás2017-10-18 10:00:00>>
704B-A-Z MEGYEI LABDARÚGÁS DIÁKOLIMPIAKiírás2017-10-18 09:00:00>>
705TANAK Atlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2017-10-17 10:00:00>>
706Labdarúgó diákolimpia - Nógrád megyeKiírás2017-10-17 09:30:00>>
707Kosárlabda Baranya Megyei Diákolimpiai versenyKiírás2017-10-16 09:00:00>>
708Megyei Atlétika BajnokságKiírás2017-10-13 09:00:00>>
709TANAK Labdarúgó Diákolimpia - BudapestKiírás2017-10-12 11:00:00>>
710Budapesti TANAK Labdarúgó Diákolimpia - második csapatKiírás2017-10-12 11:00:00>>
711Sz-Sz-B Megyei Őszi Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2017-10-12 09:00:00>>
712Sz-Sz-B Megyei Kispályás Labdarúgás ÉA DiákolimpiaKiírás2017-10-12 09:00:00>>
713CSONGRÁD MEGYEI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIAKiírás2017-10-12 08:00:00>>
714Pest Megyei Labdarúgó DiákolimpiaiKiírás2017-10-11 10:00:00>>
715Labdarúgás Diákolimpia TANAKKiírás2017-10-11 09:00:00>>
716Labdarúgás Diákolimpia SzakiskolaKiírás2017-10-11 09:00:00>>
717BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2017-10-11 09:00:00>>
718Zala Megyei Atlétika BajnokságKiírás2017-10-10 09:00:00>>
719Veszprém Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2017-10-09 09:00:00>>
720Atlétika Diákolimpia - Nógrád megyeKiírás2017-10-05 09:30:00>>
721Barannya megyei őszi atlétikai diákolimpiaKiírás2017-10-05 09:00:00>>
722Fejér Megye Labdarúgás DIOKiírás2017-10-05 09:00:00>>
723Heves Megyei Labdarúgó Diákolimpia_2017. őszKiírás2017-10-05 09:00:00>>
724Békés megyei atlétikai bajnokságKiírás2017-10-05 09:00:00>>
725Hajdú-Bihar Megyei Kispályás Labdarúgó BajnokságKiírás2017-10-05 09:00:00>>
726V.-VI. Kcs. Megyei Kispályás Labdarúgó BajnokságKiírás2017-10-05 09:00:00>>
727Labdarúgás Diákolimpia - Jász-Nagykun-Szolnok 2017.Kiírás2017-10-04 10:00:00>>
728Atlétika DiákolimpiaKiírás2017-10-04 09:00:00>>
729Atlétika Diákolimpia 2017 VeszprémKiírás2017-10-02 09:00:00>>
730Tolna Megyei Kispályás Labdarúgó Diákolimpiai Bajnoksága 2Kiírás2017-09-29 10:00:00>>
731JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA Kiírás2017-09-28 10:00:00>>
732Asztalitenisz Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-09-28 09:00:00>>
733V-VI. Kcs. Asztalitenisz Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-09-28 09:00:00>>
734Sz-Sz-B Megyei Atlétika Diákolimpia(TANAK)2017Kiírás2017-09-28 09:00:00>>
735Sz-Sz-B Megyei Atlétika Diákolimpia(ÉRTAK) 2017Kiírás2017-09-28 09:00:00>>
736Heves Megyei Atlétika Diákolimpia_2017_őszKiírás2017-09-28 09:00:00>>
737CSONGRÁD MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA 2017-18Kiírás2017-09-28 08:00:00>>
738Zala Megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2017-09-27 09:00:00>>
739Zala M. Szakiskolás KupaKiírás2017-09-27 09:00:00>>
740Fejér Megye Atlétika DIOKiírás2017-09-27 09:00:00>>
741Tolna Megyei Atlétika Diákolimpia2018Kiírás2017-09-22 10:00:00>>
742Asztalitenisz Diákolimpia - BudapestKiírás2017-09-14 13:11:00>>
743Baranya Megyei Kosárlabda DiákolimpiaKiírás2017-06-01 09:00:00>>
744Mezei Futó Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-05-30 09:00:00>>
745Mezei Futó Diákolimpia - SomogyKiírás2017-05-28 11:00:00>>
746Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda DiákolimpiaKiírás2017-05-24 14:00:00>>
747ÉRTAK - Sz-Sz-B Megyei Kosárlabda Diákolimpia BajnokságKiírás2017-05-24 10:00:00>>
748Labdarúgás Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-05-17 09:00:00>>
749Labdarúgás Diákolimpia - SomogyKiírás2017-05-17 09:00:00>>
750Labdarúgás Szakiskola Komárom-EsztergomKiírás2017-05-17 09:00:00>>
751Mezei Futó Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-05-16 09:00:00>>
752Labdarúgás Diákolimpia - TolnaKiírás2017-05-12 09:00:00>>
753Atlétika Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2017-05-11 11:00:00>>
754Atlétika Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-05-11 09:00:00>>
755Labdarúgás Diákolimpia - BékésKiírás2017-05-10 12:00:00>>
756Atlétika Diákolimpia - PestKiírás2017-05-10 10:00:00>>
757Labdarúgás Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-05-10 09:00:00>>
758Atlétika Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-05-10 09:00:00>>
759Atlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-05-10 09:00:00>>
760Atlétika megyei - BaranyaKiírás2017-05-10 09:00:00>>
761Békés megyei labdarúgó bajnokság - BékésKiírás2017-05-10 09:00:00>>
762Labdarúgás Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-05-09 10:00:00>>
763Atlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2017-05-09 10:00:00>>
764Atlétika Diákolimpia - NógrádKiírás2017-05-09 09:30:00>>
765Atlétika Diákolimpia - Nógrád 2.Kiírás2017-05-09 09:30:00>>
766Labdarúgás Diákolimpia - FejérKiírás2017-05-09 09:00:00>>
767Fejér megyei labdarúgó - diákolimpiaKiírás2017-05-09 09:00:00>>
768Atlétika Diákolimpia - HevesKiírás2017-05-09 09:00:00>>
769Mezei Futó Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2017-05-08 09:00:00>>
770Atlétika Diákolimpia - SomogyKiírás2017-05-08 08:30:00>>
771Atlétika Diákolimpia (többi korcsoport) - SomogyKiírás2017-05-08 08:30:00>>
772Atlétika Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2017-05-05 09:00:00>>
773Atlétika Diákolimpia - BékésKiírás2017-05-05 09:00:00>>
774Labdarúgás Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2017-05-04 11:00:00>>
775Labdarúgás Diákolimpia - PestKiírás2017-05-03 10:00:00>>
776Atlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-05-03 09:30:00>>
777Atlétika2 Értak Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-05-03 09:30:00>>
778Labdarúgás Diákolimpia - ZalaKiírás2017-05-03 09:00:00>>
779Atlétika Diákolimpia - FejérKiírás2017-05-03 09:00:00>>
780Atlétika Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-05-03 09:00:00>>
781Labdarúgás Szakiskolás Kupa D-O- - ZalaKiírás2017-05-03 09:00:00>>
782Labdarúgás Diákolimpia - Bács-Kiskun megyeKiírás2017-05-03 09:00:00>>
783Labdarúgás Diákolimpia - CsongrádKiírás2017-05-03 08:00:00>>
784Atlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-05-02 10:00:00>>
785Atlétika Diákolimpia - CsongrádKiírás2017-05-02 08:00:00>>
786Asztalitenisz Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-Bereg - ÉRTAKKiírás2017-04-28 10:00:00>>
787Mezei Futó Diákolimpia - BudapestKiírás2017-04-27 12:00:00>>
788Labdarúgás Diákolimpia - NógrádKiírás2017-04-27 10:00:00>>
789Mezei Futó Diákolimpia - NógrádKiírás2017-04-27 10:00:00>>
790Labdarúgás Diákolimpia - Nógrád 2.Kiírás2017-04-27 10:00:00>>
791Labdarúgás Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-04-27 09:00:00>>
792Labdarúgás megyei torna - BaranyaKiírás2017-04-27 09:00:00>>
793Labdarúgás Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-04-26 13:00:00>>
794ÉRTAK - Sz-Sz-B Megyei Labdarúgó Diákolimpia BajnokságKiírás2017-04-26 11:00:00>>
795Mezei Futó Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-04-26 10:00:00>>
796Atlétika Diákolimpia - TolnaKiírás2017-04-26 10:00:00>>
797Labdarúgás Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-04-26 09:30:00>>
798Labdarúgás Diákolimpia - HevesKiírás2017-04-26 09:00:00>>
799Mezei Futó Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2017-04-26 09:00:00>>
800Mezei Futó Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-04-26 09:00:00>>
801Mezei Futó Diákolimpia2 - Győr-Moson-SopronKiírás2017-04-26 09:00:00>>
802Labdarúgás Diákolimpia - BudapestKiírás2017-04-25 10:00:00>>
803Labdarúgás Diákolimpia - Budapest 2. csapat nevezéseKiírás2017-04-25 10:00:00>>
804Atlétika Diákolimpia - ZalaKiírás2017-04-24 09:00:00>>
805Atlétika Diákolimpia 2. - ZalaKiírás2017-04-24 09:00:00>>
806Mezei Futó Diákolimpia - PestKiírás2017-04-21 10:00:00>>
807Zala Megyei Úszás DiákolimpiaKiírás2017-04-20 11:00:00>>
808Atlétika Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-04-19 09:00:00>>
809Nyuszi Kupa Bács-Kiskun Megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2017-04-12 09:00:00>>
810Mezei Futó Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-04-11 09:00:00>>
811Mezei Futó Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-04-10 09:00:00>>
812Mezei Futó Diákolimpia - FejérKiírás2017-04-06 10:00:00>>
813Mezei Futó Diákolimpia - TolnaKiírás2017-04-06 10:00:00>>
814Mezei Futó Diákolimpia - ZalaKiírás2017-04-06 10:00:00>>
815Asztalitenisz Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-04-06 09:00:00>>
816Asztalitenisz Hargitai Emlékverseny - BaranyaKiírás2017-04-06 09:00:00>>
817Mezei Futó Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-04-05 10:00:00>>
818Mezei Futó Diákolimpia - BékésKiírás2017-04-05 09:00:00>>
819Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-03-31 09:00:00>>
820Asztalitenisz Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-30 09:00:00>>
821Asztalitenisz Diákolimpia Vkcs - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-30 09:00:00>>
822Kapkodd a Lábad Sorverseny Diákolimpia - Bács-Kiskun megyeKiírás2017-03-30 09:00:00>>
823Mezei Futó Diákolimpia - HevesKiírás2017-03-30 09:00:00>>
824Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2017-03-30 09:00:00>>
825Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - SomogyKiírás2017-03-30 09:00:00>>
826Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-03-29 09:00:00>>
827Asztalitenisz Diákolimpia - BudapestKiírás2017-03-28 10:00:00>>
828Asztalitenisz Diákolimpia - Győr-Moson-Sopron_TAVASZKiírás2017-03-23 11:00:00>>
829Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - BudapestKiírás2017-03-23 10:00:00>>
830Labdarúgás Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-23 09:00:00>>
831Labdarúgás Diákolimpia - Borsod-Abaúj-Zemplén VkcsKiírás2017-03-23 09:00:00>>
832Intézmények 2. csapatainak nevezése - Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - HevesKiírás2017-03-23 09:00:00>>
833Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - BékésKiírás2017-03-23 09:00:00>>
834Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - HevesKiírás2017-03-23 09:00:00>>
835Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - PestKiírás2017-03-22 10:00:00>>
836Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia 2. csapatok számára meghirdetve - NógrádKiírás2017-03-16 09:30:00>>
837Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - NógrádKiírás2017-03-16 09:30:00>>
838ÉRTAK - Kapkodd a lábad sorverseny - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2017-03-10 12:10:00>>
839SOMOGY MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIA BAJNOKSÁG (tavasz)Kiírás2017-03-09 10:00:00>>
840Asztalitenisz Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2017-03-09 09:00:00>>
841Asztalitenisz Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-03-08 09:00:00>>
842Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - FejérKiírás2017-03-06 13:00:00>>
843Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2017-03-02 10:00:00>>
844Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - BaranyaKiírás2017-03-02 09:00:00>>
845Asztalitenisz Diákolimpia - CsongrádKiírás2017-02-28 08:30:00>>
846Asztalitenisz Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-02-25 10:00:00>>
847Asztalitenisz Diákolimpia V-VI kcs - VeszprémKiírás2017-02-25 10:00:00>>
848Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - VeszprémKiírás2017-02-25 09:00:00>>
849Asztalitenisz Diákolimpia - TolnaKiírás2017-02-24 09:00:00>>
850Asztalitenisz Szakiskola Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-02-24 09:00:00>>
851Asztalitenisz Diákolimpia - HevesKiírás2017-02-23 09:00:00>>
852Asztalitenisz Diákolimpia - ZalaKiírás2017-02-22 10:00:00>>
853CSONGRÁD MEGYEI ÚSZÓ DIÁKOLIMPIAKiírás2017-02-22 09:00:00>>
854SZABADIDŐS CSONGRÁD MEGYEI ÚSZÓ VERSENY Kiírás2017-02-22 09:00:00>>
855Asztalitenisz 2. Diákolimpia ZalaKiírás2017-02-22 09:00:00>>
856Asztalitenisz Diákolimpia Bajnokság - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-02-21 10:00:00>>
857Baranya Megyei Úszó DiákolimpiaKiírás2017-02-19 08:30:00>>
858Asztalitenisz Diákolimpia - FejérKiírás2017-02-16 11:00:00>>
859Asztalitenisz Diákolimpia szakiskola- FejérKiírás2017-02-16 11:00:00>>
860Sz-Sz-B Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2017-02-16 09:00:00>>
861Asztalitenisz Diákolimpia - PestKiírás2017-02-15 10:00:00>>
862Asztalitenisz Diákolimpia V-VI.korcsoport - PestKiírás2017-02-15 10:00:00>>
863Asztalitenisz Diákolimpia - Nógrád 2017Kiírás2017-02-09 09:30:00>>
864Úszás diákolimpia - Komárom megyeiKiírás2017-02-02 17:42:00>>
865Asztalitenisz Diákolimpia - BékésKiírás2017-02-02 09:00:00>>
866Asztalitenisz Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-02-02 09:00:00>>
867V. - VI. Kcs.Asztalitenisz Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-02-02 09:00:00>>
868Asztalitenisz Szakiskolás Bajnokság- BékésKiírás2017-02-02 09:00:00>>
869Pest Megyei ÚszóversenyKiírás2017-02-01 10:00:00>>
870Sz-Sz-B Megyei Úszó Diákolimpia Kiírás2017-01-25 09:00:00>>
871Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2017-01-24 10:00:00>>
872Zsinórlabda Diákolimpia - Hajdú-Bihar 2. csapatok számáraKiírás2017-01-20 10:00:00>>
873Zsinórlabda Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2017-01-20 10:00:00>>
874Sz-Sz-B Megyei Tanulásban Akadályozott Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
875Sz-Sz-B Megyei Értelmileg Akadályozott III-IV.kocs. Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
876Sz-Sz-B Megyei Értelmileg Akadályozott V-VI.kocs. Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
877Baranya megyei evezős ergométeres diákolimpiaKiírás2017-01-12 09:00:00>>
878Zsinórlabda Diákolimpia - FejérKiírás2017-01-11 10:00:00>>
879Zsinórlabda Diákolimpia - PestKiírás2017-01-11 10:00:00>>
880Zsinórlabda Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2017-01-11 09:00:00>>
881Zsinórlabda Diákolimpia - TolnaKiírás2017-01-09 09:00:00>>
882Zsinórlabda Diákolimpia - BudapestKiírás2016-12-15 10:00:00>>
883Budapesti Zsinorlabda Diákolimpia 2016 - Második csapat nevezéseKiírás2016-12-15 10:00:00>>
884Luca Kupa - BácsKiírás2016-12-13 10:00:00>>
885Zsinórlabda Diákolimpia - BékésKiírás2016-12-13 09:00:00>>
886Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - TolnaKiírás2016-12-09 10:00:00>>
887Zsinórlabda Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2016-12-08 10:00:00>>
888TANAK Budapesti Asztalitenisz Diákolimpia 2016Kiírás2016-12-08 10:00:00>>
889ÉRTAK Somogy megyei Zsinórlabda verseny V.- VI. korcsoportKiírás2016-12-08 09:00:00>>
890SOMOGY Zsinórlabda Diákolimpia iskolák 2. csapatának nevezéseKiírás2016-12-08 09:00:00>>
891Zsinórlabda Diákolimpia - BaranyaKiírás2016-12-08 09:00:00>>
892BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI ÚSZÁS DIÁKOLIMPIAKiírás2016-12-08 09:00:00>>
893Zsinórlabda Verseny, TANAK - BaranyaKiírás2016-12-08 09:00:00>>
894Zsinórlabda Verseny, ÉRTAK - BaranyaKiírás2016-12-08 09:00:00>>
895SOMOGY MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIA BAJNOKSÁGA 2016Kiírás2016-12-08 08:30:00>>
896Zsinórlabda Diákolimpia - SomogyKiírás2016-12-08 08:30:00>>
897Terematlétika Diákolimpia - NógrádKiírás2016-12-01 09:30:00>>
898Zsinór Diákolimpia - Bács-Kiskun megye Kiírás2016-12-01 09:00:00>>
899Zsinórlabda Diákolimpia - Bács-Kiskun megyei verseny (ÉA.)Kiírás2016-12-01 09:00:00>>
900Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - CsongrádKiírás2016-11-29 15:00:00>>
901Kapkodd A Lábad Sorverseny Diákolimpia - Csongrád -HallássérültekKiírás2016-11-29 15:00:00>>
9022016 ŐSZ CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-11-29 08:30:00>>
903Terematlétika Diákolimpia - CsongrádKiírás2016-11-29 08:00:00>>
904Terematlétika Diákolimpia - Csongrád- HallássérültekKiírás2016-11-29 08:00:00>>
905Békés megyei úszó diákolimpiaKiírás2016-11-26 09:00:00>>
906Terematlétika Diákolimpia - VeszprémKiírás2016-11-25 09:00:00>>
907Terematlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2016-11-24 10:00:00>>
908Terematlétika Diákolimpia - HevesKiírás2016-11-24 10:00:00>>
909TANAK Terematlétika Diákolimpia - BudapestKiírás2016-11-24 10:00:00>>
910Terematlétika Diákolimpia - TolnaKiírás2016-11-23 13:00:00>>
911Fejér megyei asztalitenisz Diákolimpia 2016 ŐszKiírás2016-11-23 13:00:00>>
912Terematlétika Diákolimpia - Komárom-EsztergomKiírás2016-11-23 09:00:00>>
913Terematlétika Diákolimpia - Szabolcs-Szatmár-BeregKiírás2016-11-23 09:00:00>>
914Zsinórlabda Diákolimpia - Borsod-Abaúj-ZemplénKiírás2016-11-23 09:00:00>>
915Tolna Megyei Asztalitenisz Diákolimpia SzekszárdKiírás2016-11-18 09:00:00>>
916Terematlétika Diákolimpia - Győr-Moson-SopronKiírás2016-11-17 11:00:00>>
917Terematlétika Diákolimpia - SomogyKiírás2016-11-17 09:00:00>>
918Hajdú - Bihar Megyei Asztalitenisz Őszi Diákolimpia TANAKKiírás2016-11-17 09:00:00>>
919Terematlétika Diákolimpia - SOMOGY III. korcsoportKiírás2016-11-17 09:00:00>>
920B-A-Z Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-11-16 09:00:00>>
921Terematlétika Diákolimpia - Jász-Nagykun-SzolnokKiírás2016-11-15 10:00:00>>
922Terematlétika Diákolimpia - Bács-KiskunKiírás2016-11-15 09:00:00>>
923Veszprém Megyei Diákolimpia AsztaliteniszKiírás2016-11-12 10:00:00>>
924Veszprém Megyei Diákolimpia Kapkodd a LábadKiírás2016-11-12 09:00:00>>
925Nógrád megyei Asztalitenisz BajnokságKiírás2016-11-10 09:30:00>>
926SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ÚSZÓ BAJNOKSÁG 2016Kiírás2016-11-10 09:30:00>>
927Terematlétika Diákolimpia - BékésKiírás2016-11-10 09:00:00>>
928Terematlétika Diákolimpia - Hajdú-BiharKiírás2016-11-10 09:00:00>>
929Baranya megyei asztalitenisz diákolimpiaKiírás2016-11-10 09:00:00>>
930SOMOGY MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAI BAJNOKSÁG ŐSZI FORDULÓJA 2016Kiírás2016-11-09 09:30:00>>
931KEM asztalitenisz őszKiírás2016-11-09 09:00:00>>
932Terematlétika Diákolimpia - ZalaKiírás2016-10-25 09:00:00>>
933CSONGRÁD MEGYEI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA 2Kiírás2016-10-25 08:00:00>>
934Bács-Kiskun ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIAI MEGYEI ATLÉTIKA BAJNOKSÁGAKiírás2016-10-21 09:00:00>>
935Győr-Moson-Sopron Megyei Labdarúgó Diákolimpia ŐszKiírás2016-10-20 12:00:00>>
936B-A-Z Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-20 09:00:00>>
937Pest Megyei Atlétika Diákolimpia-2016 őszKiírás2016-10-19 10:00:00>>
938Budapesti Tanak Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-18 10:00:00>>
939Győr-Moson-Sopron Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-13 12:00:00>>
940Baranya megyei őszi labdarúgó diákolimpiaKiírás2016-10-13 10:30:00>>
941Baranya megyei őszi - Kapkodd a lábad! - sorversenyKiírás2016-10-13 10:30:00>>
942FODISZ JNSZ Diákolimpia Labdarúgás 2016-17.Kiírás2016-10-13 10:00:00>>
943Nógrád megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-13 09:30:00>>
944Baranya megyei őszi mezei futó diákolimpiaKiírás2016-10-13 09:00:00>>
945DIÁKOLIMPIA SOMOGY MEGYEI ŐSZI MEZEI FUTÓBAJNOKSÁGAKiírás2016-10-13 08:30:00>>
946Békés megyei labdarúgó diákolimpia őszKiírás2016-10-13 08:30:00>>
947Budapesti Tanak Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-12 10:00:00>>
948Pest Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-12 10:00:00>>
949KEM Labdarúgás őszKiírás2016-10-12 09:00:00>>
950Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-12 09:00:00>>
951Hajdú-Bihar Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-11 09:00:00>>
952Veszprém Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-10 09:00:00>>
953Bács-Kiskun Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-10-07 09:00:00>>
954Heves Megyei Labdarúgó Diákolimpia_2016_őszKiírás2016-10-06 09:30:00>>
955Baranya megyei Őszi atlétikai diákolimpiaKiírás2016-10-06 09:00:00>>
956Fejér megyei labdarúgó Diákolimpia 2016 őszKiírás2016-10-06 09:00:00>>
957SOMOGY MEGYEI ŐSZI ATLÉTIKAI DIÁKOLIMPIA PÁLYABAJNOKSÁGaKiírás2016-10-06 08:30:00>>
958CSONGRÁD MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-10-05 09:00:00>>
959KEM Atlétika őszKiírás2016-10-05 09:00:00>>
960Sz-Sz-B Őszi Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-05 09:00:00>>
961Zala M. Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-10-04 09:00:00>>
962Veszprém Atlétika Megyei FordulóKiírás2016-10-03 09:00:00>>
963Tolna megyei kispályás labdarúgó diákolimpiai bajnokságaKiírás2016-09-30 09:00:00>>
964Bács-Kiskun Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-09-30 09:00:00>>
965Heves Megyei Atlétika Diákolimpia_2016_őszKiírás2016-09-29 09:30:00>>
966B-A-Z ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-09-29 09:00:00>>
967Somogy Megyei labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-09-29 08:51:00>>
968 Tolna Megyei Atlétika Diákolimpia BonyhádKiírás2016-09-28 13:00:00>>
969Zala M. Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-09-28 09:00:00>>
970Fejér megyei atlétika őszi forduló 2016Kiírás2016-09-28 09:00:00>>
971JNSZ FODISZ Diákolimpia Atlétika 2016/17 öszKiírás2016-09-27 10:00:00>>
972Nógrád megyei Labdarúgó BajnokságKiírás2016-09-22 09:00:00>>
973Békés megyei atlétikai diákolimpia őszi bajnokságaKiírás2016-09-22 09:00:00>>
974Somogy Megyei Kosárlabda Diákolimpiai döntőKiírás2016-09-22 08:00:00>>
975Pest Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-25 10:00:00>>
976Bács megyei labdarúgó diákolimpiaKiírás2016-05-20 09:00:00>>
977Békés megyei atlétikai diákolimpiaKiírás2016-05-20 09:00:00>>
978Heves Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2016-05-19 09:30:00>>
979Hajdú - Bihar Megyei Atlétika Diákolimpiai Bajnokság - TANAKKiírás2016-05-19 09:00:00>>
980Nógrád Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-05-19 09:00:00>>
981Békés megyei labdarúgó diákolimpiaKiírás2016-05-19 09:00:00>>
982SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ATLÉTIKAI PÁLYABAJNOKSÁGA Kiírás2016-05-19 08:30:00>>
983Győr-Moson-Sopron Megyei Atlétikai BajnokságKiírás2016-05-18 12:00:00>>
984Zala Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-18 09:00:00>>
985Sz-Sz-B Megyei Atlétika Diákolimpia Tanulásban akadályozott tanulók részéreKiírás2016-05-18 09:00:00>>
986Bács megyei atlétika diákolimpiaKiírás2016-05-13 08:30:00>>
987Heves Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-12 09:30:00>>
988Somogy Megyei Kispályás Labdarúgó Diákolimpiai BajnokságKiírás2016-05-12 09:00:00>>
989Tolna Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-11 10:00:00>>
990Veszprém Megyei Atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-11 09:30:00>>
991Nógrád megyei Atlétikai BajnokságKiírás2016-05-10 09:30:00>>
992BARANYA MEGYEI Atlétika DIÁKOLIMPIAKiírás2016-05-06 09:00:00>>
993KEM Labdarúgó BajnokságKiírás2016-05-05 09:00:00>>
994KEM Atlétika BajnokságKiírás2016-05-04 09:00:00>>
995Fejér megyei atlétika DiákolimpiaKiírás2016-05-04 09:00:00>>
996Hajdú - Bihar Megyei Kispályás Labdarúgó Bajnokság - TANAKKiírás2016-05-04 09:00:00>>
997BARANYA MEGYEI Labdarúgó DIÁKOLIMPIA - tavaszKiírás2016-05-03 15:00:00>>
998Budapesti TANAK Atlétikai DiákolimpiaKiírás2016-05-03 10:00:00>>
999Csongrád Megyei Atlétika DöntőKiírás2016-05-03 08:30:00>>
1000Győr-Moson-Sopron Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2016-04-28 12:00:00>>
1001Veszprém Megyei Labdarúgás Diákolimpia Kiírás2016-04-28 09:30:00>>
1002B-A-Z MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-04-28 09:00:00>>
1003Pest Megyei Labdarúgás DiákolimpiaKiírás2016-04-27 10:00:00>>
1004Fejér megyei Labdarúgó Diákolimpia Kiírás2016-04-27 09:00:00>>
1005Sz-Sz-B Megyei Kispályás Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-04-27 09:00:00>>
1006Budapesti TANAK Labdarúgó BajnokságKiírás2016-04-26 10:00:00>>
1007Csongrád Megyei Labdarúgó DöntőKiírás2016-04-26 09:00:00>>
1008TANAK Tolna Megyei Kispályás Labdarúgó BajnokságKiírás2016-04-22 10:00:00>>
1009Zala Megyei Labdarúgó DiákolimpiaKiírás2016-04-20 09:00:00>>
1010J-N-Sz Atlétika Diákolimpia Tavaszi fordulóKiírás2016-04-19 10:00:00>>
1011Zsinórlabda Diákolimpia Budapesti ElődöntőKiírás2016-04-14 12:00:00>>
1012B-A-Z MEGYEI LABDARÚGÁS DIÁKOLIMPIA- TANAKKiírás2016-04-14 09:00:00>>
1013SOMOGY MEGYEI DIÁKOLIMPIAI ZSINÓRLABDA BAJNOKSÁGÁNAKKiírás2016-04-14 08:30:00>>
1014Győr- Moson-Sopron Megyei Kapkodd a lábad! sor és váltó versenyKiírás2016-04-12 10:00:00>>
1015Hajú -Bihar megyei „Kapkodd a lábad!” sor- és váltóversenyeKiírás2016-04-12 09:00:00>>
1016Békés megyei -Kapkodd a lábad! versenyKiírás2016-04-11 10:00:00>>
1017Somogy MEGYEI „KAPKODD A LÁBAD” SOR-, VÁLTÓ ÉS ÜGYESSÉGI CSAPATBAJNOKSÁGAKiírás2016-04-11 09:30:00>>
1018Somogy Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-04-07 10:00:00>>
1019J-N-SZ Kapkodd a lábad - sor és váltó megyei versenyKiírás2016-03-31 12:30:00>>
1020Bács Kapkodd a lábad! sorversenyKiírás2016-03-29 10:00:00>>
1021KEM Kapkodd a lábad sorversenyKiírás2016-03-23 10:00:00>>
1022FODISZ JNSZ Diákolimpia LabdarúgásKiírás2016-03-22 10:00:00>>
1023Zala Megyei Kapkodd a lábad! DiákolimpiaKiírás2016-03-22 09:00:00>>
1024Fejér Megyei Kapkodd a lábad Diákolimpia Kiírás2016-03-21 13:30:00>>
1025Győr-Moson-Sopron megyei Asztalitenisz diákolimpiai versenyKiírás2016-03-17 12:00:00>>
1026Heves Megyei Kapkodd a lábad DiákolimpiaKiírás2016-03-17 09:30:00>>
1027Nógrád megyei Kapkodd a lábad diákolimpiaKiírás2016-03-17 09:30:00>>
1028Békés megyei Asztalitenisz Diákolimpiai versenyKiírás2016-03-15 09:00:00>>
1029Budapest TANAK Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-03-10 12:00:00>>
1030BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI KAPKODD A LÁBAD DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-10 10:00:00>>
1031BARANYA MEGYEI Kapkodd a lábad DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-10 09:00:00>>
1032Sz-Sz-B Megyei Tanulásban és Értelmileg Akadályozott Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2016-03-09 09:00:00>>
1033Zala Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-03-09 09:00:00>>
1034Hajdú-Bihar Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-03-08 11:00:00>>
1035CSONGRÁD MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-07 08:30:00>>
1036Bács_Terematlétika_DiákolimpiaKiírás2016-03-05 09:00:00>>
1037Budapesti Terematlétika Diákolimpia - TANAKKiírás2016-03-04 10:00:00>>
1038Nógrád megyei Asztalitenisz Diákolimpia (új időpont!)Kiírás2016-03-03 09:30:00>>
1039K-EM Asztalitenisz bajnokságKiírás2016-03-03 09:00:00>>
1040BARANYA MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-03-03 09:00:00>>
1041Bács asztalitenisz diákolimpiaKiírás2016-03-03 09:00:00>>
1042Csongrád Megyei Terematlétika DöntőKiírás2016-02-29 16:00:00>>
1043Pest Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-29 10:00:00>>
1044Veszprém Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-27 10:00:00>>
1045Veszprém Megyei Kapkodd a Lábad DiákolimpiaKiírás2016-02-27 09:00:00>>
1046Tolna Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-26 10:00:00>>
1047Pest Megyei Kapkodd a lábad DiákolimpiaKiírás2016-02-25 10:00:00>>
1048Heves Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-25 09:30:00>>
1049BARANYA MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-02-25 09:00:00>>
1050Fejér Megyei Asztalitenisz DiákolimpiaKiírás2016-02-24 14:00:00>>
1051Csongrád Megyei Úszás Diákolimpiai VersenyKiírás2016-02-22 08:30:00>>
1052Zala Megyei Úszó DiákolimpiaKiírás2016-02-18 11:00:00>>
1053JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI ZSINÓRLABDA DIÁKOLIMPIAKiírás2016-02-18 10:00:00>>
1054BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYEI ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIAKiírás2016-02-18 09:00:00>>
1055Pest Megyei Zsinórlabda DiákolimpiaKiírás2016-02-17 10:00:00>>
1056Heves Megyei TerematlétikaKiírás2016-02-11 09:30:00>>
1057Sz-Sz-B Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-02-10 10:00:00>>
1058KEM Zsinórlabda bajnokságKiírás2016-02-10 09:00:00>>
1059Sz-Sz-B Megyei Kapkodd a lábad!Kiírás2016-02-10 09:00:00>>
1060SZ-SZ-B Megyei Asztalitenisz Diákolimpiai Bajnokság Kiírás2016-02-06 13:00:00>>
1061 Veszprém Megyei Terematlétika Bajnokság Diákolimpia 2015/2016 FVSEKiírás2016-02-05 09:00:00>>
1062Békés Megyei Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-02-04 10:00:00>>
1063BUDAPEST Kapkodd a lábad! Tanak Kiírás2016-01-29 10:00:00>>
1064Zala Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-01-28 09:30:00>>
1065K-EM Terematlétika BajnokságKiírás2016-01-27 10:00:00>>
1066Hajdú-Bihar Terematlétika DiákolimpiaKiírás2016-01-27 09:00:00>>
1067Terematlétika verseny Nógrád megyeKiírás2016-01-14 09:30:00>>
1068FODISZ Diákolimpia ÚszóversenyKiírás2016-01-14 08:30:00>>
1069Terematlétika JNSZKiírás2016-01-12 10:00:00>>
1070Csongrád Megyei Kapkodd a Lábad DöntőKiírás2015-12-09 08:00:00>>

Versenyeredmények